Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim zaten o hormon ilacinin yaninda histeroskopiden sonra rahim normal seyrine donsun diye 2 ay ara veriliyor ya.. uzulme bak ben de tam tedaviye basladim korona oldum 3. Ayda tekrar baslayabildim.
Bugün midem bana izin verdiii çok şaşkınım bu saate kadar açılmadı her gün deli gibi oluyordum bu sayade evi topladım şimdi kahvaltı zamanıııı hadii gelinnnn
Yorma kendini tatlim afiyet olsun

Canim zaten o hormon ilacinin yaninda histeroskopiden sonra rahim normal seyrine donsun diye 2 ay ara veriliyor ya.. uzulme bak ben de tam tedaviye basladim korona oldum 3. Ayda tekrar baslayabildim.

Yorma kendini tatlim afiyet olsun
Yok bbgm bsey yapmadım evi topladım bulaşık kahvaltı o kdr şimdi Bi duş alcm hava çok güzel

Canım 10 yıldır gelip gidiyorum zaten ama Kırıkhan da otuyorlardi, iskenderuna tasindilar anca gelebildim. Sicaklari olmasa guzel yer ama sicaaaak
Sadece sicak olsa bu kadar zorlanmayiz nem de cok hayatim
Selam kuzular çok mesaj birikmiş okuyamadım nasılsınız
Selam canim benim biz iyiyiz sen nasilsin
Kızlarrrrrr
Cinsiyet öğrendik
Paşa anası oluyorum..
Tüm totemler iptal
Ahahah tuh ya gitti guzelim kiz Allah saglikla dogmasini nasip etsin omurcum

@peraares sen napiyosun sesin cikmadi bugun?
Ewa7 ne zamandir yoksun canim nehaber?
Canım tşk ederim hatırlandığım içinarada giriyorum bakınıyorum bildirim gelmeyince göremiyom yazılanları, ben aynı devam vit aldım birkaç ay kullancam sonra tüp düşünüyorum bakalım inş o düşünme aşamasında doğalından gelir, senin nasıl gidiyor bebiş mi bebişler mi diyim bayağı geriden hepsini okuyamadım okullar açılınca yoğunluktan pert oldum,

Bebislerim var canim darisi sana insallah vitamin iyi olmus haziranda okullar kapandiktan sonra tup seni baya rahat ettirir iyi dusunmussun ozledim valla neler yapiyosun diye merak ettim seni

Bebislerim var canim darisi sana insallah vitamin iyi olmus haziranda okullar kapandiktan sonra tup seni baya rahat ettirir iyi dusunmussun ozledim valla neler yapiyosun diye merak ettim seni
Oy oy bebişler diyim ozaman sağlıcakla kucağına alırsın inşallah kuzum, inşallah darısı bana tüm isteyen arkadaşlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…