Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizim sahilde var ama herkes sahilde tiklim tiklim korona yok sanki zaten hatay buyuzden yine turuncu oldu
Urfada düzgün bir yer var ama orada mangal yakıyo beyinsiz düşüncesizler dumandan yürünmüyor havalar düzelince millet spor yapma yerini mangal köşesine çevirmiş, ben yürüyüşüsü çok severim ama malesef insanlarımız farklı amaçlarla kullanıyor böyle yerleri

Oww masallahh aferin sana yildizli bes
Sorma.. suriyelilerin sahilde mangal yaktigi gibi.. canim sahil duman alti oluyor
ayyy ağzın bal yesinhadi inşallah canım bugün iğnenin 12.günü bakalım ne olcak
Hayirlisi olsun canim benim

Ben hep burda okuyorum geceleri ama artık eskisi kadar zaman geçiriyorum burda artık umudu kestim lari ekimde tüpe başlarım kısmetse inşallah sizin bebişlerin uğuru bulaşır bize
Canim benim insallah o zamana kadar kendi kendine olur. Sen umudunu yitirme ama meseleyi kapat. Yani korunma ama bebegi de dusunme. Belki insallah bosverince olur guzelim be rabbim sana da salih evlatlarindan nasip etsin canim benim
Nasılsın canımm
Iyiyim canim sen nasilsin

Ben hep burda okuyorum geceleri ama artık eskisi kadar zaman geçiriyorum burda artık umudu kestim lari ekimde tüpe başlarım kısmetse inşallah sizin bebişlerin uğuru bulaşır bize
Kuzum inşallah gerek kalmadan bebişin gelir sana insan kafadan atınca hep oluyor cnkü rabbim en kısa zamanda tattırsın olmayan herkese ama umutsuz olma umudun bittiği yerde yeşerir tüm çiçekler unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…