Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim sen o guzel tarifleri yaparsan ustune bir de bunlari yiyip yuruyusu birakirsannnn C Capanin Gururu Teyom tan zorlama bir adim seysi gelebilir sana heran
He he söz 30bin atacağım o zaman
Diğer tarafta yazdı ama doğrudur görür elbet.. heryerde rastlaşiyoruz zaten
Kontrole gittin LaRisaCca canisi
Kız sen niye ele verdin beni. orda adım paylaştık
Evet ev sahiblerinden biri hiç ağırlamadi beni çay yok kahve yok.. C Capanin Gururu Teyom hanimmm huuuu
Kaptan benim sorguya ben çekerim
Hoş geldiniz efendim

Ohss sonrasi birkac ay dinlendiriyolar snairim
Sendeki planlama nedir
Canım ohss olabilrsin dedi doktorum yüksek ihtimal verdi olmayadabilirsin bunu opudan sonra belirlicez dedi. Taze mi yoksa dondurulmusmu diye. Ben ısrarla soruyorum fakat opudan sonra belli olacak diyor sanırım hormon tahlillerine göre karar verecek. Ama ohss olursam dondurulmus olacak. Kaç ay rahimi dinlendiricez diye sormadım. Opu bitsin taze olmayacağı belli olsun soracağım öngöremeyiz herşeyi dedi. Haklı da İnsallah 1 adet dönemi yeterli olur

Opu sonrası dinlen güzelce... ayakta ve ılık suyla duş al enfeksiyon riski olmasın. Ben transfere kadar klasik müzik dinleyip meditasyon yapmıştım.
Coook tesekkür ederim ben de şimdiden klasik müzikler, ruhumu dinlendirecek şeyler dinliyorum iyi geliyor

Aminnn kuzummm çok sağoll insallah ben de sizlere katılıcam hayırlısıyla tamam yeme içme durumlarını nasıl yaptınız kabız olmama dışında canımcım

Niye agliyosun ki ya bak ne guzel tedavin devam ediyor
Cok guzel bi yorummuş, yassdım bunu bi kenara.
Seni cok sarar operim barisirsin
Evet canim rennie ve ranitap bazen de hic ilac icmeden ayva,salatalik,1bardak sogut sut, tuzlu cubuk ile de daha iyi hissettigim oluyor. Bu ara salca baharat kizartmadan uzak dur canim onlar bizi mahfediyor.
He he söz 30bin atacağım o zaman

Kız sen niye ele verdin beni. orda adım paylaştık

Hoş geldiniz efendim
Gormedim mi sandin ki sen
Sıkıntının onda olmadığını kanıtlamaya çalışıyor benimkisi
Ahh bu olmadi iste . Eniste dotu kesilsin istiyor

Niye agliyosun ki ya bak ne guzel tedavin devam ediyor
Hoca her şeye karşı olduğu için burada ne okusam bana niye bu yapılmadı falan diyorum.. bu arada ben hemen tedaviye başlarım sanıyordum dün forumdan baktım büyüme hormonu kullananlar önce bu ilaca başlıyormuş bir sonraki ay tedavi başlıyormuş. Bu tedavimde bana da hormon verecek

Aile hekimim bana gaviscon şurup vermişti gebelik sınıfına bak istersen kullanacağın ilaçlarda. Bir de sol yanıma ve yüksek yastıkla yatmak ve doyacak kadar yememek iyi geliyordu. Bir de sarı leblebi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…