Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin ohss ihtimalin oldugundan lifli gidalar yuruyus cok onemli canim kabiz olursan isimiz acile kalir Allah gerekettirmesin
Aminn canım en cok korktugum o zaten. Günde 6 yumurta enerji içeceği felan yazmıs kimileri ohss ye karsı opudan sonra . Onları uygulucam bakalım rabbim kolaylıkla muradımıza erdirsin insallah

Diğer tarafta yazdı ama doğrudur görür elbet.. heryerde rastlaşiyoruz zaten
Kontrole gittin LaRisaCca canisi
Gittim caniminici cok sukur iki cucugun de kalp atisini duyduk rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin insallah haftaya cuma bir de 22 sinde yine kontrolum var heyecanla bekliyoruz bakalim

Aynen asko kilo aldım bu süreçte hem iğne ilaç derken pandemi
Aynen valla o gonal f beni mahvetti yüksek dozlardı bide cetrotide denen iğne de baya şişlik yapıyor cildimde göbeğimde ki yağ kütlem resmen şişti öyle diiym mekik çekmediğime pişmanım suan

Gittim caniminici cok sukur iki cucugun de kalp atisini duyduk rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin insallah haftaya cuma bir de 22 sinde yine kontrolum var heyecanla bekliyoruz bakalim
Aminnn aminn inşallah rabbim bu sefer kucagina aldirsin unut tüm acılarını bu acı zor yeri dolmadikca geçmiyor Rabbim inşallah unuttursun hepsini

Ayyy kuzum geçen ben de bunu düşünüyordum yaaaa valla düşüncesi bile güzel...
O zamanlar da gelecek kuzum az kaldi
Aminn canım en cok korktugum o zaten. Günde 6 yumurta enerji içeceği felan yazmıs kimileri ohss ye karsı opudan sonra . Onları uygulucam bakalım rabbim kolaylıkla muradımıza erdirsin insallah
Benim 7 yumurtam vardi canim o yuzden o riskim olmadi ama olanlar gecirenler nasil kurtulduklari konusunda tecrubelilerdir tabiki insallah sana faydasi olur

Aynen canım valla söylemiştin ben de hemen eşime söyledim gitmiş yine test vermiş yine garibim neyse ki sıkıntı çıkmadı buna da şükür
Aferin enisteye bak bilincli ne guzel
Aminnn aminn inşallah rabbim bu sefer kucagina aldirsin unut tüm acılarını bu acı zor yeri dolmadikca geçmiyor Rabbim inşallah unuttursun hepsini
Gercekten kaybettikten sonra beklemek daha zor defalarca kaybedince daha da zor rabbim herkesin acisini dindirsin insallah

Aynısı bana da öyle geliyor aşkosu

Ayyy kuzucum. Çok ama çok sevindim Allahm hayırlısı ile bu süreçleri geçirmeni nasip etsin ve bol güzel kaliteli yumoşların olsun inşallah LaRisaCca olacak şeyleri yazmış üstüne eklemem gerek yok kuzu

Aynen valla o gonal f beni mahvetti yüksek dozlardı bide cetrotide denen iğne de baya şişlik yapıyor cildimde göbeğimde ki yağ kütlem resmen şişti öyle diiym mekik çekmediğime pişmanım suan
Ohss sonrasi birkac ay dinlendiriyolar snairim
Sendeki planlama nedir

peraares sen napiyosun sesin cikmadi bugun?
@nrx ne zamandir yoksun canim nehaber?
Başıma bi iş açtım evde çok derin bi temizlik yapmam gerekti. Ders çalışıyorum puzzle yapıyorum bir de foruma girince ağlayarak çıkıyorum genelde o yüzden fazla girmemeye çalışıyorum. Herkes iyi mi ? Kanaması olan arkidişler nasılsınız?

Opu sonrası dinlen güzelce... ayakta ve ılık suyla duş al enfeksiyon riski olmasın. Ben transfere kadar klasik müzik dinleyip meditasyon yapmıştım.

Kız maşallah de enişteye. Benim eşim nerdeyse sperm testini de bana verdirecek o kadar üşeniyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…