Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Efenim merhaba
Nasillarsiniz bı ziyaret edeyim dedim misafir kabul ediliyor mu :KK53:
Puskivet meyve suyu getirdim 🥤🧇 🤪
H M cimmm hosgeldinnnn 🤗💛 ne mutlu ettin benii basimizin ustunde yerin var
Biz iyiyiz sen nasilsinnn? Ohhh zaten hep acim bu aralar 😂 kesene bereket
Asko biz köye gitmedik biz Van merkezdeyiz annemgil koydeler köye gidelim dedikte çok yoğun kar yaginca gidemedik
Aaa tamam dogru ben tam tersi arak hatirladim 😁
Geliyor gelmekte olann gibiyimm 🥰
Hafif agrilarim var azcikta sislik canimm
Ay hadi insallah oyle degildir ya

Ye yarasın bebuklere.. nasilsinnn bakayım..:KK68: ben iyimmm çok sukuuuuur bugumuze... 💗💗💗

Ben düsunemedim aslinda onceden alaydim randevumu kafam daha rht olcakti.
Ama neyapak canikom hayirlisi bu diyelim🥰

Biz temmuza kadar ara vermeye karar verdik vücudum dinlensin ilaç dahi hicbirsey kullanmayacak farklı şehire gidecez diye randevu aldık eşim tedavi uygulamayalim bı muayne olalım dedi bende tamam dedim bide onların görüşünü dinleyelim hem genel cerrahiye sıra aldım basur problemi yaşamamak için şuan tek temennim pazartesi gününe kadar hasta olmamak 😁😁😁 yola çıkacaz ya rahat yolculuk edeyim bari 😁😁

Ben düsunemedim aslinda onceden alaydim randevumu kafam daha rht olcakti.
Ama neyapak canikom hayirlisi bu diyelim🥰
Nerden bileceksin canim onlarin seni uyarmasi gerekirdi. Hsg cekilecek dendigi an gidisati sana aktarsalardi keske
Mesaja sonradan ekledim.iyi olduğumu 🙈🙈🤭 hamdolsunnn canim sen iyisen bizde iyi oluruz elbet 💋
Napiyosun bu ara?

Nerden bileceksin canim onlarin seni uyarmasi gerekirdi. Hsg cekilecek dendigi an gidisati sana aktarsalardi keske

Napiyosun bu ara?
Çok değişik mucitler peşindeyim gebelikle ilgili
Yapmadığım ne var ne yok döküyorum ortaya Nasreddin hoca misali ya tutaraa 🤣🤣lisans sınavım var calsiiyorum vs derken günlük koşturmaca işte.. nabalim lariscim

Biz temmuza kadar ara vermeye karar verdik vücudum dinlensin ilaç dahi hicbirsey kullanmayacak farklı şehire gidecez diye randevu aldık eşim tedavi uygulamayalim bı muayne olalım dedi bende tamam dedim bide onların görüşünü dinleyelim hem genel cerrahiye sıra aldım basur problemi yaşamamak için şuan tek temennim pazartesi gününe kadar hasta olmamak 😁😁😁 yola çıkacaz ya rahat yolculuk edeyim bari 😁😁
Canim ne kadar guzel bir karar almissin senin adina cok sevindim sanki bu sure sana cok iyi gelecek gibi hissediyorum 🥰

Çok değişik mucitler peşindeyim gebelikle ilgili
Yapmadığım ne var ne yok döküyorum ortaya Nasreddin hoca misali ya tutaraa 🤣🤣lisans sınavım var calsiiyorum vs derken günlük koşturmaca işte.. nabalim lariscim
Kür mu uyguluyorsun canim? Bizimle de paylasmak istersen belki uygulamak isteyenler olur 🤗

Kür mu uyguluyorsun canim? Bizimle de paylasmak istersen belki uygulamak isteyenler olur 🤗
Yok ya kur değil.. kür olarak tek yediğim şey karışım olarak. Propolis , polen , hurma özü pekmezi , incir özü pekmezi, zerdeçal,zencefil,çörek otu tarçın ( daha başka ne olsun dimi 🤭) :KK70:
Bazı şeylerde var da onlar kalsın :,D

Ne guzel hayatim sen sansli kisimdasin isin keyfini cikarmak kaliyor geriye 🥰

He vallahi aynen oyle yapiyorum 😂 canim stres tum kotuluklerin anasi gercekten. Gecenlerde baska bir topikte cok uzun sure ugrasip artik bu ay vazgecmis birinin hikayesini okudum bu ay hamile kalmis. Diyor ki psikoloji meselesi gercekten dogruymus

Biz ne zaman neye ihtiyacin olursa her zaman burdayiz canim..insallah hersey cok yolunda devam eder senin icin ve gebelik mujdeni vermeye gelirsin. Sen de hakkini helal et 🤗💛 Allah a emanet ol
Öyle canım ama ben kafamdan atamıyom her ay bi umut bekliyorum işte :KK43: kafadan nasıl atıyolar onu da anlamıyom bu arada bi düşüğüm var canım bi umudum da o demek oluyo diyorum

Öyle canım ama ben kafamdan atamıyom her ay bi umut bekliyorum işte :KK43: kafadan nasıl atıyolar onu da anlamıyom bu arada bi düşüğüm var canım bi umudum da o demek oluyo diyorum
Kafa bedende durdukca atmak ne mümkün 🙈

Yok ya kur değil.. kür olarak tek yediğim şey karışım olarak. Propolis , polen , hurma özü pekmezi , incir özü pekmezi, zerdeçal,zencefil,çörek otu tarçın ( daha başka ne olsun dimi 🤭) :KK70:
Bazı şeylerde var da onlar kalsın :,D
Ooo ne yapmiyosun diye sorsaymisim daha kolay olurmus 😂 ozel sirlarin da var demek
Canim ben orgu yaptim tup bebekten epey once basladim beni epey oyaladi konsantrasyon gerektigi icin hic dusunme firsatim olmuyordu. Dogal oldu mu boylece? Hayir olmadi 😂 ama denedim en azindan

X