Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah ya maşallahhhhhhh🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 Ama 7mm’dir o kuzu, cm olsa duramazsın :KK70: :KK70: :KK70: Tarihinle uyumlu çıkmış herşey süper sesini dinlemesen de olur ki pıtpıt görmekle aynı şey 🤗🥰 Allahım bana da nasip etsin 🤲❤️ Ben 6+5te gideceğim, ama böyle güzel bir performans bekleyemiyorum kendimden çünkü ortada bebek yoktu, 7gün sonra bu hale gelemez🤷🏻‍♀️
kızzz sussss bn 7 gün önce ne yolk gördm ne sac gördm ne bebek gördm bak bugün gittim hepsini gördm çok şükür sende görüceksn eminim bn yalnş yazmışm cnm 7.2 cm değilmiş LaRisaCca LaRisaCca uyardı :KK70: bn hiç anlamam bu işlerden ne kdr bilmyrm ama küçük henüz dedi doktor kalp atışlarını bn göremedm doktor vardır kalp atışı dedi biseyde srmadım kuzu başka ama bn senin göreceginden eminim :dua::KK60:

Ben sana gebesin diyorum ama bana inanmiyosun 😂
Bugun cuma git tahlil ver. Benim ilk asilamam 11. Gunde ayni bu koyulukta cikmisti predictor de 31
Bugun cuma git tahlil ver. Benim ilk asilamam 11. Gunde ayni bu koyulukta cikmisti predictor de 31 mi ne cikmisti hcg m
İşte hastanede calıstgm için yaptıramıyorm doktorum erkenden yapmama izin vermiyo o yüzeen gidip dedign gibi kaset testlerden alayım bende predictor aldm dün

Ayy canım keşke olsada heyecanlansam bende olmadıkça stres basıyor 😂 aman aman iyi olun😍 ne kadarlık oldular canım
Olacaksin bugun yarin insallah 🤗 7 haftaligiz canim suan yani 6+5 suanda 💛
İşte hastanede calıstgm için yaptıramıyorm doktorum erkenden yapmama izin vermiyo o yüzeen gidip dedign gibi kaset testlerden alayım bende predictor aldm dün
Canim simdi predictor deki koyuluk ile kaset test in olcum hassasiyeti ayni degil ya birkac tane predictor alacaksin takip edeceksin ya da kaset test 4 tane al zaten 5tl . Bugun yap bitane bugunku koyuluga gore yarin da yap ayni saatlerde pazartesiye kadar yap, takip edelim bakalim

Olacaksin bugun yarin insallah 🤗 7 haftaligiz canim suan yani 6+5 suanda 💛

Canim simdi predictor deki koyuluk ile kaset test in olcum hassasiyeti ayni degil ya birkac tane predictor alacaksin takip edeceksin ya da kaset test 4 tane al zaten 5tl . Bugun yap bitane bugunku koyuluga gore yarin da yap ayni saatlerde pazartesiye kadar yap, takip edelim bakalim
Anldım kuzum tamam öyle yapayım bi de o zman 😃

kızzz sussss bn 7 gün önce ne yolk gördm ne sac gördm ne bebek gördm bak bugün gittim hepsini gördm çok şükür sende görüceksn eminim bn yalnş yazmışm cnm 7.2 cm değilmiş LaRisaCca LaRisaCca uyardı :KK70: bn hiç anlamam bu işlerden ne kdr bilmyrm ama küçük henüz dedi doktor kalp atışlarını bn göremedm doktor vardır kalp atışı dedi biseyde srmadım kuzu başka ama bn senin göreceginden eminim :dua::KK60:
Ağzından bal damlıyor seni yiyerimmmmmmm🥰

Ben yarın iş yerinden kaçabilirsem burada doktora gidicem
Geldim mm minnoş lar çok şükür bebiş oluşmuş yolk sac kesesi de var kalp atışları başlamış ama dinleme dedi 🤗🤗 haftaya Antep dinlesin ilk dedi herşey yolunda imiş çok şükür oda benim sezeryan ameliyatı oldugum için karından görmede sıkıntı çekeriz küçükken böyle vajinal da haftaya olacagn için şimdi yapmak istemiyorum dedi 🤲🤲🤲 bin şükür yarabbim
Ayy ne güzel haber maşallah 🧿 Tebrikler canım herşey yolunda olmasına çok sevindim 😍

X