Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lariiimm ben iyiyim cok sukur. Bebekte iyidir diye dusunuyorum. 😁. Siz napiyosunuz. Kontrolun ne zaman en yakin. 😍
Oyy caniminici aman iyi olun. 🤗💛 En yakin haftaya cuma.. bir de 22 sinde adanada var kontrolum. Benimki bol kontrollu 2 doktor takibinde oldugumdan 😂

2 aşılama zorunlu canım. Her özelde de geçerli değil. Bahçeci Umut ya da Fulya kabul ediyordu İstanbulda. İlaçları alabilirsin en azından. Bazı hastaneler de raporu sadece kendi hastaneleri için veriyorlar. Dışarıya vermiyorlar. Yani hem raporu çıkaracağın, hem de tüp bebeği yaptıracağın merkezden bilgi alman şart. Ben ilk denememi üniv. hastanesinde raporlu yaptırdım. Onlar raporu dışarıya vermiyorlardı.
Teşekkür ederim canım ,peki senin tuttumu ilk tüp bebeğin , öncesinde hsg cektirmem mantıklı olucak

Oyy caniminici aman iyi olun. 🤗💛 En yakin haftaya cuma.. bir de 22 sinde adanada var kontrolum. Benimki bol kontrollu 2 doktor takibinde oldugumdan 😂
Olsun canim. Ikinci bi goz iyidir der benim doktorum. O yuzden seninkide iyi olmus zaten ikiz gebelik yakin takip olmasinda fayda var. Gerci bu sefer heesey yolunda gidecek allahin izniyle . 😀

Canim inanki bilmiyorum onu ama evet ozelde indirimli yaptirabilirsin o raporla

Canim ben bu testi yaptigimda normal kaset test de yapmistim o da cift cizgi cikmisti . Ya senin hcg n 10 civarinda ki kaset test olcemiyor ya da igne etkisiydi, gun icinde o etki gecti 🤔 ya da bu kaset test bozuk
Bence bu ayda olmadı 🥺 herşeyin hayırlısı ya bakalım

Bence bu ayda olmadı 🥺 herşeyin hayırlısı ya bakalım
canım bozma moralini kaset testler hcg seviyesi 20 ve üzeri olduktan sonra gösteriyor erken testler ise daha düşük seviyelerde gösteriyor. o yüzden kaset test negatif çıkmış olabilir.yarın yada pazar sabah ilk idrarla bir daha dene bence

Yumurtlama ve çatlamada bir sorun yok btn hormonlar için de normal dedi ondan sonra histeroskopi sonrası tüp bebek dedi, bekliyim biraz dedim, o da olur dedi, o yüzden şüpheye düştüm

Progestanı adete yakın hiç vermedim, çatlıyo diye gerek yok deyip istemediler, versemmi acaba bi
pek gerek duymaz doktrlar o hormona bakmaya diğerleri normalse arkadaşım

Selam canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin gerekli tum gunleri degerlendirmissin sansin var 💛

Canim genelde 8-9. Gunlerde basit kaset testlerden yapip negatifi gormeye calisiyoruz igne etkisinin gectigini anlamak icin. Sonra bu tarihlerde test yapinca aklimiz kalmasin diye. O yuzden diyorum yarin hafta sonu ya.. birkac kaset test al koyulasmayi takip et igne etkisiyse hcg azalacaktir silinip gidecektir ama hcg artiyorsa bu gebeliktendir igneden degil

Ben de tahliller bitmistir goturmussundur diye dusunmustum nasil ciktilar diye sorcaktim 😂

Insallah rabbim bu rahatlikla nasip etsin canim 💛 dualarimdasin. Cok tsk ederim canim benim 💛 darisi sana insallah

Canim bu saatten sonra kendi kendine dozu arttirmak kist ihtimalini arttiriyor . Insanlarin akil sagligiyla oynuyorlar resmen bir de gittiginde dozu arttiralim demediysen susup tamam deyip donduysen anlamiyor zaten diye bildiklerini okuyorlar. Sana bakanlar sanirim stajyer boyle bir tedavi stajyer ile yapilamaz insanlarin hayallerini calmak paralarini gasp etmekten baska birsey degil bu ben senin yerinde olsaydim bugun o hastaneyi baslarina yikmistim. Sana defalarca bu dozun artmasi gerek bu is cok uzun surecek tedavi bosa gidecek demistik 😑

Olabilir canim ben de iste merak ettim adet olmussundur diye dusunerek heyecanlandim 😁 ben ve cucukler iyiyiz cok sukur. Insallah boyle devam ederiz

Canim psikolojik degil gecmis olsun kendini izole etsen iyi olur 😑 koku ve tat kaybini takip et 3-4 gune kadar olursa kesin..

Amin canim Allah razi sun darisi sana insallah

Insallah teyzesi 🤗 darisi sana olsun

Rabbim guzel gulusunu daim etsin canimmm 💛

Ne tahlili Allah icin ya sen ve asya tam dayaklimsiniz negatif abi iste 😂

Canim benim cok uzuldum hayirlisi olsun evet hsg cekecek dr un hsg yi iyi okumasi cok onemli

Canim 4 aylik sin 7 cm ise 😂😂
Evet ama zaten bende bu tedavim bitsin aşılama olmasın olsun bı daha gtmeyecgm ertana gderim yada Özcan beye giderim zaten insanin hayalleri ile oynuyorlar pazartesi günü bana buyumemis derlerse gör bak nasıl yıkıyorum

Olsun canim. Ikinci bi goz iyidir der benim doktorum. O yuzden seninkide iyi olmus zaten ikiz gebelik yakin takip olmasinda fayda var. Gerci bu sefer heesey yolunda gidecek allahin izniyle . 😀
Aynen canim insallah bu defa hersey yolunda ilerler de 5 dr takibine de girerim sorun yok 😁
Evettt kuzumm yaa😓

Herseyinn hayirlisi diyorumm amaa insan olsun istiyo
İnsallah imtihanimiz guzel olur 🥰☺️
Off cok gecmis hsg dedigin olay 5 dk lik bir islem ne yogunluklari varmis bu kadar ulkenin butun hsg sini mi cekiyorlar 🤔
Evet ama zaten bende bu tedavim bitsin aşılama olmasın olsun bı daha gtmeyecgm ertana gderim yada Özcan beye giderim zaten insanin hayalleri ile oynuyorlar pazartesi günü bana buyumemis derlerse gör bak nasıl yıkıyorum
Ertanda benim yasadiklarimi biliyosun.. sana git ya da gitme demem karar senin. Iyi arastir doktorunu canim. insallah buyurler ama Muhtemelen pazartesi de buyumemis olacak , Allah gonlune gore versin canim. Eger ertana gideceksen git ve durumu anlat tedaviyi devralirsa alsin
Kızlar betam 2,74 düşmüş regl beklicem artıkın 🤣🥲
L Limonlu Su LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo
Ahhh yapma ya ... Cok uzuldum canim insallah bu ay gebelik mujdeni aliriz 💛🤗

X