Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
psikolojik olma ihtimali de var canım. ama benim de senin tarif ettiğin gibi başlamıştı maalesef.
tüh yaa bir de bana söylemiyor temas ettiklerini aramış onlar haber verdi :KK43: bu gün 4. gün olcak eğer daha da kötü olursam anlarım

tüh yaa bir de bana söylemiyor temas ettiklerini aramış onlar haber verdi :KK43: bu gün 4. gün olcak eğer daha da kötü olursam anlarım
hemen kötü olmazsın zaten canım. İhtiyaten izole ol istersen. Ben Eşimden aldım. Eşimin de belirtisi temasının 4.gününde çıktı. Temas derken uzun süre aynı ortamda kalmadıysanız psikolojik de olabilir.

Noir29 Noir29 canım üzüldüm ya. Inşallah önümüzdeki ayda hemen tutunur. Kimyasal dahi olsa hamiş kalabilmen umut vadediyor❤️
Evettt canımmm ben yinede üzülmedim bugünlri de gördüm çok şükür 1 ay dinlen dedi dr sonra tekrar aşılama heralde kan versemmi acaba 😃

Oh çok şükür canım 😍😍😍😍 Çok ama çokkkk sevindimmmmmm😍😍😍😍 Yüreğim ağzımda bana da moral oluyor 😍😍😍😍😍 Ayrıntıları verebilir misin bebiş kaç mm 🙈 kaç gün ile uyumlu çıktı🙈
kuzu 7.2 cm görünüyor ultrason kagıdında regl ve transfer tarihini hesaplayarak 6+3 dedi normalde bn bugn 6+5 olarak hesaplıyorum oda sizin hesaplamalarla bzmkilr farklı olur dedi :KK70: :KK70: normal herşey yolunda dedi şimdilik bir sorun görünmüyor dedi haftaya kalp atışlarını dinle dedi dinletmedi aslında vajinal baksak alırız dedi çokta şey ettirmedim en azından içim rahatladı kuzu :dua::KK6: bu bile bnm için bi gelişme ama bence sende stresi at ben bırktım o andan itibaren herşey güzel gidicek kafamda bi sürü sorular dönüyordu 2 gündr uyku girmiyordu gözüme sen ne zaman gidicksn :KK6:

kuzu 7.2 cm görünüyor ultrason kagıdında regl ve transfer tarihini hesaplayarak 6+3 dedi normalde bn bugn 6+5 olarak hesaplıyorum oda sizin hesaplamalarla bzmkilr farklı olur dedi :KK70: :KK70: normal herşey yolunda dedi şimdilik bir sorun görünmüyor dedi haftaya kalp atışlarını dinle dedi dinletmedi aslında vajinal baksak alırız dedi çokta şey ettirmedim en azından içim rahatladı kuzu :dua::KK6: bu bile bnm için bi gelişme ama bence sende stresi at ben bırktım o andan itibaren herşey güzel gidicek kafamda bi sürü sorular dönüyordu 2 gündr uyku girmiyordu gözüme sen ne zaman gidicksn :KK6:
Maşallah ya maşallahhhhhhh🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 Ama 7mm’dir o kuzu, cm olsa duramazsın :KK70: :KK70: :KK70: Tarihinle uyumlu çıkmış herşey süper sesini dinlemesen de olur ki pıtpıt görmekle aynı şey 🤗🥰 Allahım bana da nasip etsin 🤲❤️ Ben 6+5te gideceğim, ama böyle güzel bir performans bekleyemiyorum kendimden çünkü ortada bebek yoktu, 7gün sonra bu hale gelemez🤷🏻‍♀️

kızlar selam son adet tarihi 25 subat bu ay femara kullandım 5 gün günde 1 adet. döngümün 14 . gününde yani dün doktora gittim. soldan bir tane çatlamış dedi. sizce sansım var mı ? 8-10-12snde ilişki oldu 11 inde muaynede çatlamıştı dün , aslında dün gece ilişki olsun dedi olmadı. iğne vermedi haliyle. bugün sabah akşam progestan başladım vajinalden.
Selam canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin gerekli tum gunleri degerlendirmissin sansin var 💛
Ya ben sağlk calısanıym zten ama arkdaslarm iğnenin etkisi olabilceğini söylediler bekliyorm o yüzeen ☹️
Canim genelde 8-9. Gunlerde basit kaset testlerden yapip negatifi gormeye calisiyoruz igne etkisinin gectigini anlamak icin. Sonra bu tarihlerde test yapinca aklimiz kalmasin diye. O yuzden diyorum yarin hafta sonu ya.. birkac kaset test al koyulasmayi takip et igne etkisiyse hcg azalacaktir silinip gidecektir ama hcg artiyorsa bu gebeliktendir igneden degil
yerimde boş boş sayıyorum canım :KK70:şaka biyana ay sonu gidicem canım tahlilleri toplayamadım birde zırt pırt izin almamış olayım diye ay sonunu bekliyorum...
Ben de tahliller bitmistir goturmussundur diye dusunmustum nasil ciktilar diye sorcaktim 😂
Canım ben bıraktım tedaviyi falan artık normal hayatıma odaklandim. Sadece eşim için vitamin kullanıyoruz ve bende kur falan yapıyorum doktora gitmiyoruz sizler için çok sevindim Inşallah sağlıkla kucağınıza alın kokusunu doyasıya içinize çekin
Insallah rabbim bu rahatlikla nasip etsin canim 💛 dualarimdasin. Cok tsk ederim canim benim 💛 darisi sana insallah
Ben hiç iyi değilim ya aşırı canım sıkıldı doktordan geliyorum ve yumurtam buyumemis Çarşamba günü 10-11mm iken bugün sadece 11-11mm olmuşlar dozuda arttırması 75vurulacagim ne yapacağım bilmiyorum ya canım aşırı sıkıldı 😭 Akıl verin bana kızlar morale çok ihtiyacım var
Canim bu saatten sonra kendi kendine dozu arttirmak kist ihtimalini arttiriyor . Insanlarin akil sagligiyla oynuyorlar resmen bir de gittiginde dozu arttiralim demediysen susup tamam deyip donduysen anlamiyor zaten diye bildiklerini okuyorlar. Sana bakanlar sanirim stajyer boyle bir tedavi stajyer ile yapilamaz insanlarin hayallerini calmak paralarini gasp etmekten baska birsey degil bu ben senin yerinde olsaydim bugun o hastaneyi baslarina yikmistim. Sana defalarca bu dozun artmasi gerek bu is cok uzun surecek tedavi bosa gidecek demistik 😑
Canım iyiyim valla beni biliyorsun 2. Reglimi bekliyorum transfer için ama gelmedi bi türlü 3 gün gecikti ağrı çekiyorum 1 haftadır ama gelen giden yok heralde ilaçlardan 🤷‍♀️ sen neler yapıyorsun bebişler napıyo 😊
Olabilir canim ben de iste merak ettim adet olmussundur diye dusunerek heyecanlandim 😁 ben ve cucukler iyiyiz cok sukur. Insallah boyle devam ederiz
Korona olan arkadaşlarım :KK43: müdürüm ile temas etmiştim. 2-3 gündür boğazımda ve burnumda yanma var. kendisi dün test vermiş pozitif çıkmış. bu şekilde yanma hissi oluşuyor mu normalde yoksa benimki tamamen psikolojik mi :KK43:
Canim psikolojik degil gecmis olsun kendini izole etsen iyi olur 😑 koku ve tat kaybini takip et 3-4 gune kadar olursa kesin..
Canımm gözün aydın inşallah sağlıcakla al kucağına 🤱😍 dualarım sizinle LaRisaCca LaRisaCca
Amin canim Allah razi sun darisi sana insallah
Ay sevilmez mi yaaaa bal bal çocuk olacaklar bir kız bir erkek😍😍
Insallah teyzesi 🤗 darisi sana olsun
İnşallah aşkooo canımız sağolsun kız yinede mutluyumm niyese içim kıpır kıpır 😂💋💋💋
Rabbim guzel gulusunu daim etsin canimmm 💛
Galiba kuzumm kan vercem yarın eşim verelim dedi yinede test mi bozuktu anlamadm 🥲🤣
Ne tahlili Allah icin ya sen ve asya tam dayaklimsiniz negatif abi iste 😂
Herkese merhaba ilk aşılama sonucum malesef negatif çıktı dün ,hsg çektirmek istiyorum hsg çekecek doktorun iyi seçilmesinde onemlimi
Canim benim cok uzuldum hayirlisi olsun evet hsg cekecek dr un hsg yi iyi okumasi cok onemli
Canim 4 aylik sin 7 cm ise 😂😂

Maşallah ya maşallahhhhhhh🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 Ama 7mm’dir o kuzu, cm olsa duramazsın :KK70: :KK70: :KK70: Tarihinle uyumlu çıkmış herşey süper sesini dinlemesen de olur ki pıtpıt görmekle aynı şey 🤗🥰 Allahım bana da nasip etsin 🤲❤️ Ben 6+5te gideceğim, ama böyle güzel bir performans bekleyemiyorum kendimden çünkü ortada bebek yoktu, 7gün sonra bu hale gelemez🤷🏻‍♀️
Canim 7 mm de buyuk suan onun icin. Olcumu max 3 mm civarindadir ama ultrason kagidinda olcum yazmiyor

Selam canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin gerekli tum gunleri degerlendirmissin sansin var 💛

Canim genelde 8-9. Gunlerde basit kaset testlerden yapip negatifi gormeye calisiyoruz igne etkisinin gectigini anlamak icin. Sonra bu tarihlerde test yapinca aklimiz kalmasin diye. O yuzden diyorum yarin hafta sonu ya.. birkac kaset test al koyulasmayi takip et igne etkisiyse hcg azalacaktir silinip gidecektir ama hcg artiyorsa bu gebeliktendir igneden degil

Ben de tahliller bitmistir goturmussundur diye dusunmustum nasil ciktilar diye sorcaktim 😂

Insallah rabbim bu rahatlikla nasip etsin canim 💛 dualarimdasin. Cok tsk ederim canim benim 💛 darisi sana insallah

Canim bu saatten sonra kendi kendine dozu arttirmak kist ihtimalini arttiriyor . Insanlarin akil sagligiyla oynuyorlar resmen bir de gittiginde dozu arttiralim demediysen susup tamam deyip donduysen anlamiyor zaten diye bildiklerini okuyorlar. Sana bakanlar sanirim stajyer boyle bir tedavi stajyer ile yapilamaz insanlarin hayallerini calmak paralarini gasp etmekten baska birsey degil bu ben senin yerinde olsaydim bugun o hastaneyi baslarina yikmistim. Sana defalarca bu dozun artmasi gerek bu is cok uzun surecek tedavi bosa gidecek demistik 😑

Olabilir canim ben de iste merak ettim adet olmussundur diye dusunerek heyecanlandim 😁 ben ve cucukler iyiyiz cok sukur. Insallah boyle devam ederiz

Canim psikolojik degil gecmis olsun kendini izole etsen iyi olur 😑 koku ve tat kaybini takip et 3-4 gune kadar olursa kesin..

Amin canim Allah razi sun darisi sana insallah

Insallah teyzesi 🤗 darisi sana olsun

Rabbim guzel gulusunu daim etsin canimmm 💛

Ne tahlili Allah icin ya sen ve asya tam dayaklimsiniz negatif abi iste 😂

Canim benim cok uzuldum hayirlisi olsun evet hsg cekecek dr un hsg yi iyi okumasi cok onemli

Canim 4 aylik sin 7 cm ise 😂😂
Ben erken gebelik almıstm kuzum yani bu yok demek mi oluyo of beynm 🥺

X