Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim memnun olmana cok sevindim . Ebru hanim ne diyorsa gercekten uyguka tecrubesine sonuna kadar guvenilecek nadir dr lardan kalp atisiniz hayirli olsun canim darisi dogumlarina

Yumurtlama ve çatlamada bir sorun yok btn hormonlar için de normal dedi ondan sonra histeroskopi sonrası tüp bebek dedi, bekliyim biraz dedim, o da olur dedi, o yüzden şüpheye düştüm
Progestanı adete yakın hiç vermedim, çatlıyo diye gerek yok deyip istemediler, versemmi acaba bi

Ayy kuuzm çok şükür çok sevindim yaaa inşallah o kanama alanında durur saglık la kucagına almk nasip olur inşallah ebru hanıma gitmen iyi olmuş inşallah sorunsuz geçer günlern bbgm beni haftaya cagırdı Antep aslında biliyorsun bende sadece keseyi görmüştü yolk sac mm bebek hiç birşey söylemedi o yüzden tedirginligim var açıkçası korkuyorum biraz sen ilk gittiginde söylemişlermiydi sana? Ve herhangi bir belirtin var mı devam eden

Canım teşekkürler inşallah ben de keseyi tüp bebek yaptırdığım hastanede salı günü gördüm. Doktor Yolk sac var dedi ama mm için bişey demediler ..Orayla işimiz bitti ..kalp atışı için 1 hafta /10 gün sonra takip doktorunuza gidin dediler ..yani 2 gün sonra kalp atışını duyduk çok şükür ..senin bebişin de kalp atışları başlamıştır o kadar beklemene gerek yok diye düşünüyorum istersen kendi şehrinde bir doktordan randevu alabilirsin..belirti çok aramamak lazım kullandığımız ilaçların yan etkileri de oluyor , göğüs hassasiyetim devam ediyor bulantı kusma yok henüz ama mide yanması şikayetim var özellikleri sabah ilk uyandığımda ..Hiç tedirgin olma inşallah sen de duyacaksın kalp atışını canım

Ben yarın iş yerinden kaçabilirsem burada doktora gidicem canım ben yolk sac kesesi sorduğum zmn henüz çok küçük dedi bana o içimde hep Bi kuşku kaldı yarın inşallah kaçablrm gitmek istyrm cnkü artık kmseyede demicm gittigmi inşallah herşey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…