Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı geceler kızlar. Bugün randevum vardı yazmıştım daha önce gittim doktora alttan muayane etti iyice rahim girişinde küçük bir kapalılık varmış ve onun arkasında aşırı derece iltihap oluşmuş ondan çok fazla sarı akintim oluyormuş ve o iltihapta spermleri öldürüyormuş bugün biraz açtı ama daha fazla ağrıya dayanamadigim için anestesi uygulayıp yapacakmış. Adetliyken gelmemi söyledi. Ameliyat çok basit birşey cuma yaparız cumartesi çıkar pazartesi işbaşı yapabilirsin ama dedi eğer ki bağırsağına veya idrar torbana bi darbe falan olursa ozaman uzar dedi. Dua edin bana ya daha önce böyle bisey duydunuz mu? Bir yandan iyi gibi neden gebelik oluşmadı en azından sorunu bulmuş olduk demi

Canim benim evet duyduk daha once bu tip seyler. Minik operasyonlar ile duzeltiliyor korkacak birsey yok. Birkac gun rapor alabilirsen al dinlen alt karini sıkıstirmadan calisacaksin gebe gibi karnini koruyacaksin hepsi bu ama cok sevindim cunku bir sebep olmaliydi ve bulundu insallah bundan sonra hersey cok yolunda gidecek kisa surede kavusacaksin bebisine

İnşallah ya keşke bugün biraz daha ağrıya dayanabilseydim kökten halledecekti ama dayanamadım belki annem yanimda olsa veya eşim ellerini tutsam dayanırdım ama nasip Bakalım. Bide benden kan geliyor şuanda sümüksü gibi acaba adet mı oldum yoksa doktor biraz genişlettim dedi iltihap bi çay bardağı dolusu aktı şimdide akıyordur dedi ama kanlı geldi şimdi anlamadım ya eğer pazartesi gününe kadar yine kanamam gelirse doktora giderim adet oldum yapabilirsiniz diye

Canim yok bu adet degil bu suan operasyondan dolayi olan bir kanama. Normal dongunde adet olacaksin o zaman gideceksin bir de simdi sen kasildin diye de oyle olmustur. Anestezi alinca kasilma olmayacagindan boyle lekelenmelerin de cok az olur

Canim yok bu adet degil bu suan operasyondan dolayi olan bir kanama. Normal dongunde adet olacaksin o zaman gideceksin bir de simdi sen kasildin diye de oyle olmustur. Anestezi alinca kasilma olmayacagindan boyle lekelenmelerin de cok az olur
Inşallah ya çok teşekkür ederim bilgilendirdigin için rabbim hepimizin yardımcısı olsun genişlerini sağlıklı bir şekilde kucağına al inşallah rabbim banada tüm isteyenlerde yaşatsın annelik duygusunu biran önce

Aminn canim arkadasim Rabbim bekleyiste olan tum anne adaylarini bir an evvel mujdelesin gebelere de saglikli bir gebelik dogum ve evlat nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…