Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Histeroskopi rahimde şekil bozukluğunu ya da yapışıklığı düzeltmek için ama bunun dışında yumurtlamada sorun varsa yine tüp bebek yapılmak zorunda. Ben de geçen ay Histeroskopi oldum 2 ay zaten korunman gerekiyor sonrasında. Eğer tüp bebek istemiyorsan birkaç ay doğal denersiniz

Idrar tahlili ver yarin bence ona gore hemen basla derim
One bee kupaaami
Onu istemiyoruummmm
Hee senin herkesten ne farkin var simdi
Canim bosa kan verme bence de olsa cikardi

Idrar tahlili ver yarin bence ona gore hemen basla derim

Hee senin herkesten ne farkin var simdi

Canim bosa kan verme bence de olsa cikardi
Ya kocamın gönlü olsun napam geçen sefer yaptirdigim için susmustu bu sefer susmaz

Sen desene ben kan vermek istiyorum
Yok asko valla ben o negatifi gördüm hevesim yok ama o gün eşim çok ısrar etmişti şimdi de aynısını yaşamasın dedi negatif olsa bile yaptıralım ne olacak diye yalvarmisti resmen

Y yesilcayyy kuzu aklım sende kaldı nasılsın lekelenme lerin devam ediyor mu
Merhaba arkadaşlar merak etmişsiniz , teşekkürler dün gece hiç uyuyamadım lekelenmem devam etti sabahta pembe kanamam oldu ..sabah Ebru hanımın Kliniğini aradım saat 3 e randevu verdiler muayene oldum Smear aldı, ultrasonda keselerin üstünde kanama alanı gördü..küçük dedi kanama alanı ordan geliyor olabilir dedi ama aspirini kesti ,istirahat et diğer ilaçlara devam dedi..kalp atışlarını da duyduk şükür 10 gün sonra kontrole gideceğim..eve şimdi geldik ..ultrasonu gerçekten mükemmel ilgisi alakası da çok iyiydi doktor hanımın..iyi ki tavsiyene uymuşum LaRisaCca ..teşekkürler edaecoo senin kalp atımı muayenen ne zaman? Artık duyulur seninde canım

evet yumurta nekadr buyurse e2 okadar yüksek çıkar arkadaşım ıyıce olgnlaşıp çatlama evresıne gelınce 150,200 arası oluyor o değer ama adetlıyken 20 bile normal kabl edılır progestan ise verdiğin gunle alakalı normalde ay sonu adete yakın bakarlar o muazzzam entıkalı bır homon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…