Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkuyorum, doktor bulmak konusunda da çok endişelerim var, sonrasında da tüp bebek yaparız dediler ama tahlillerim ve rezervim normalmiş, neden tüp bebek diyolar ya da tüp bebek yapacaksa neden histeroskopi yapıyorlar anlamadım, histeroskopi kesin yapılacak o belli oldu da tüp bebek demesi kafamı karıştırdı biraz
Histeroskopi rahimde şekil bozukluğunu ya da yapışıklığı düzeltmek için ama bunun dışında yumurtlamada sorun varsa yine tüp bebek yapılmak zorunda. Ben de geçen ay Histeroskopi oldum 2 ay zaten korunman gerekiyor sonrasında. Eğer tüp bebek istemiyorsan birkaç ay doğal denersiniz

hiç kaşıntım yok canım. sadece ağrı var. hatta 2 gün önce biraz şiddetli oldu. bu gün de akıntı başladı. tüh ya 17 sinde doktor ile görüşecektim aşılama için. enfeksiyon ise ertelenir mi acaba :KK43:
Idrar tahlili ver yarin bence ona gore hemen basla derim
One bee kupaaami💩
Onu istemiyoruummmm
Hee senin herkesten ne farkin var simdi 🤭🤭
Asko yanlarindaki lastiği koparıp kullanan var çocuk bezini bakayim Alacam ona göre ben test konusunda moralimi bozmadım açıkçası üzülmedim ilk uzuldugum kadar ama yarın yine de kan verecem eşimin gönlü olsun arkadaşım da söyledi ebe kendisi bu testler gecikmenin 7 gün sonrasını net gösterir dedi
Canim bosa kan verme bence de olsa cikardi

Idrar tahlili ver yarin bence ona gore hemen basla derim

Hee senin herkesten ne farkin var simdi 🤭🤭

Canim bosa kan verme bence de olsa cikardi
Ya kocamın gönlü olsun napam geçen sefer yaptirdigim için susmustu bu sefer susmaz 😁😁😁

Oylee demee üzülürümmmm
Bakbak iki canli kadin neler yapiyo :lülülü: 🤣
IMG_20210311_183757.jpg

Gel ye hadi gel 😂

Sen desene ben kan vermek istiyorum 🤭
Yok asko valla ben o negatifi gördüm hevesim yok ama o gün eşim çok ısrar etmişti şimdi de aynısını yaşamasın dedi negatif olsa bile yaptıralım ne olacak diye yalvarmisti resmen

Y yesilcayyy kuzu aklım sende kaldı nasılsın lekelenme lerin devam ediyor mu
Merhaba arkadaşlar merak etmişsiniz , teşekkürler 😌 dün gece hiç uyuyamadım lekelenmem devam etti sabahta pembe kanamam oldu ..sabah Ebru hanımın Kliniğini aradım saat 3 e randevu verdiler muayene oldum Smear aldı, ultrasonda keselerin üstünde kanama alanı gördü..küçük dedi kanama alanı ordan geliyor olabilir dedi ama aspirini kesti ,istirahat et diğer ilaçlara devam dedi..kalp atışlarını da duyduk şükür 🙏 10 gün sonra kontrole gideceğim..eve şimdi geldik ..ultrasonu gerçekten mükemmel ilgisi alakası da çok iyiydi doktor hanımın..iyi ki tavsiyene uymuşum LaRisaCca LaRisaCca ..teşekkürler 😉 edaecoo edaecoo senin kalp atımı muayenen ne zaman? Artık duyulur seninde canım

İyiyim çok şükür fiziksel olarak, bu ay da regl olunca yine bi sarsıldım şimdi yine toparlıyorm, yarın doctorum var bakalım ne dicek, var mı yeni hamileler kaçırdım ben bikaç gündür 🤩

progesteron normal mi adetin 4. Günü o kdr küçük çıkması ? Ben erken yumurtluyorum zaten genel olarak, adetin 4.günü verdim kanı, 10. 11. Gün yumurtam çatlıyo zaten, ondan mı yüksektir estradiol, onun yüksek olması mı iyi ??
evet yumurta nekadr buyurse e2 okadar yüksek çıkar arkadaşım ıyıce olgnlaşıp çatlama evresıne gelınce 150,200 arası oluyor o değer ama adetlıyken 20 bile normal kabl edılır progestan ise verdiğin gunle alakalı normalde ay sonu adete yakın bakarlar o muazzzam entıkalı bır homon:KK71:

X