Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İstanbuldayım, erkek doktor istemiyorum o yüzden biraz sıkıntı oluyor, bir kaç yerle görüşüp fikir alıcam bakalım, inşallah dediğin gibi olur lari, yani sorun sadece rahim ağzı darlığıyla onu açtıktan sonra neden kendiliğinden olmasın ki yani, hemen tüp demeleri de şüphe etmeme sebep oldu sonuç olarak, var mı bildiğiniz doktorlar, doc.dr.yasemin çekmez diye bi doktor duydum siz biliyormusunuz instagramda fln da sayfası baya dolu

zor bir operasyon değil canım. Anne olma yolundaki engeli de ortadan kaldırmış olacak. Hiç üzme kendini

canım histeroskopiden sonra normal yolla olabileceği inancındayım senin adına. Sonrasını düşünüp içini karartma.

Canım bence buna sevin melisin ortadan engeller kalkmış olur mis gibi sonra gelsin bebecikler

Canim hic dr bilmiyorum ki orda. Bildigim bir tane var avrasya hastanesinde op. Dr. Suleyman yeniocak. Burdan gitti oraya ve riskli gebelik konusunda cok iyi iskenderun adina kaybedilmis bir deger. Benim de dr umdu. Hatta bende perde oldugunu dusunen dr du ama ertan dr dan fikir alinca o da perde yok dedi ikinci hsg mi de ertan cekti oyle benim isler sarpa sardi.

zor bir operasyon değil canım. Anne olma yolundaki engeli de ortadan kaldırmış olacak. Hiç üzme kendini
tamamen bayıltıyorlar dimi, ağrı acı kanama bişey oluyor mu
canım histeroskopiden sonra normal yolla olabileceği inancındayım senin adına. Sonrasını düşünüp içini karartma.
Ben de öyle düşündüm yani histeroskopi sonrası hemen tüp bebek yapmaktansa beklemekte fayda var
Canım bence buna sevin melisin ortadan engeller kalkmış olur mis gibi sonra gelsin bebecikler
Aslında düşününce seviniyorum tabi sorun ortadan kalkacak da korku daha ağır basıyo, ya olmadık bişey olursa bana sormadan yanlış bişey yaparlarsa fln
Anladım, bana da bir sürü doktor bu darlık engel olmaz adet görüyosan sperm de ordan geçer falan filan dediler hem devlette hem özelde, aşılamayı yapan doktora bgn tekrar gidince tekrar denedi rahim ağzından geçmeyi, kontrol etmek için, yine geçemedi, başka birilerşni arayıp onlara da danıştı, kesin histeroskopi dediler, neyse çok şükür ortsya çıktı en azından

anestezili yapıyorlar canım, ilk gün hafif ağrı ve kanama oluyor. kimisini aynı gün taburcu ediyorlar.

Adet olmak baska birsey rahim kaslari disari pompaliyor ama sperm kendisi ilerliyor engel olabilir. Yani bu benim fikrim dr lar dogrusunu bilir
Ödulum yoksaa fistikli pis seymi
Yok kiz kupa verdik ya

Aşılama yaparken mi fark edildi canim durum? Tekrar kontrol edince gecemedi demissin, aşılama anında anlaşılmadı mı
Çok geçmiş olsun inşallah kolaylikla atlatirsin

merhaba kızlar. 2-3 gündür afedersiniz idrarımı yaparken zorlanma ve yanma hissediyorum. bu gün de az olmakla birlikte süt gibi akıntılarım oldu ve vajinamda iğne gibi batmalar yaşadım. Rahim filmi çekildiğim 2 ay oluyor. enfeksiyon kapmış olabilir miyim? farklı kişiler hamilelik belirtisi şeklinde yazmış 5 gün var bata da. böyle birşey yaşayan oldu mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…