Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzu bn geçen hfta cuma gittim keseyi begendigini şeklinin güzel oldugunu söledi o kdr mm bile sölemedi aklını bulandırma dedi 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi yolk sac kesesini de sordum henüz kendi çok küçük onlar ilerleyen günlerde çıkar dedi. bnde yarın 1 hafta olucak bir gidiyim diorum kimseye demeden tek başıma bnmde içim içimi yiyor çnkü:KK43: bn geçen hafta 5+5 tim yarın 6+5 olucam
Bu kadar olur ben de dün gizlice gittim 🙈 😂Ama sonra eşime itiraf ettim 😅😂

bbgm bnde endişeleniyorum aslında ama normal diyorlar bak bn bugn 6+4 oldum hala birşeyim yok kaldı ki senin ultrasonda yolk sac göründü bnm onunla ilgili birşey bile bilmyrm içim içimi yiyor belki yarın buradaki doktoruma giderim bende bnm tek belirtim bazen mide kazınmalarım o kdr inşallah herşey yolundadır
Yoktur canım içini ferah tut inşallah her şey yolunda gidecek kötü düşünme güzel düşün bebişin seninle Allahın izni ile

Bende acaba rejime soktum diye mi öldü acaba diye düşündüm bilmiyorum yaa ben bu 🐦 mavisi çok seviyordum üzüldüm baya ya 🥺🥺🥺
Sen bana bunu daha once de soyledin, sana kus rejime sokulmaz bu kusun uzun sure serbest kalmasi ucurulmasi lazim dedim kardesime goturcem filan dedin, yine rejime sokmussun. Bence o yuzden ölmus yazik 😑
Askolar arkadaşım öğleden sonra çarşıya gidecekmiş ondan test isterim normal test kaset olan zaten varsa çıkar bata 2 ignenin 16.gunu en azından hazırlıkli olacam 🤣 alır almaz testi yapsam olur dimi

Normalde bata yakın göğüs hassasiyet sivilce akıntı olurdu dedim gebe olabilirim ama şimdi gram göğüs hassasiyet yok akıntı da yok oncekiler kadar çokta umudum yok bu yüzden 😑
Evet canim cikar 😁
Bende ödul istiyorummm banane banNee
Gelip gecee camasir suyuylan yikiyomm buralari🤣
:sampiyon: gun gecmiyor ki yeni bir odul daha vermeyelim.
Hijyen odulunu almak uzere H halleycik i sahneye davet ediyorum 😂
Maalesef yok çıkmadı bembeyaz 😪
Canim benim.. demekki adet gelecek. Insallah bu yeni donemde gebe kalirsin 💛
Hatunlar ovitrellenin 14.güne son 3 gün ve ben test yapsam çıkmaz dimi 😂😂 kendime savaş halindeyim 😂
Cikabilir 😍

Kızlar doktordan geliyorum şimdi, kesin histeroskopi dediler 😔 aşılamayı yapan doktoruma gittim, yine kontrol etti rahim ağzını falan, yine öyle ağrı oldu içeri geçemedi, 14mm yumurtam da varmış, spermler içeri gidemiyoki 😭😭
Canim neden uzuluyosun bak bir sorun varmis o bulunmus gozun aydin buna mutlu olmaliyiz artik sorun ortadan kalkacak ve sen rahatca anne olabileceksin

Canim neden uzuluyosun bak bir sorun varmis o bulunmus gozun aydin buna mutlu olmaliyiz artik sorun ortadan kalkacak ve sen rahatca anne olabileceksin
Korkuyorum, doktor bulmak konusunda da çok endişelerim var, sonrasında da tüp bebek yaparız dediler ama tahlillerim ve rezervim normalmiş, neden tüp bebek diyolar ya da tüp bebek yapacaksa neden histeroskopi yapıyorlar anlamadım, histeroskopi kesin yapılacak o belli oldu da tüp bebek demesi kafamı karıştırdı biraz

Korkuyorum, doktor bulmak konusunda da çok endişelerim var, sonrasında da tüp bebek yaparız dediler ama tahlillerim ve rezervim normalmiş, neden tüp bebek diyolar ya da tüp bebek yapacaksa neden histeroskopi yapıyorlar anlamadım, histeroskopi kesin yapılacak o belli oldu da tüp bebek demesi kafamı karıştırdı biraz
Hangi sehirdeydin canim? Histeroskopide doktor onemli eger iyi bir doktorda dogru islem yapilirsa tup e gerek yok kendin dene bir sure gebe kalirsin Allah in izniyle 💛

X