Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çok kritik bir sonuç çıkmış dünki sağlık ocağı 2.7 bugünki kan sonucum 5 çıkmış napcam ben şimdi 😪 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo L Limonlu Su C Capanin Gururu Teyom
Canim degerin tam iki kat artmis gebesin Allahin izniyle 🤗✨ 2 gun sonra tekrar kan vermen gerek
Asko öylesine yaptım ya 🤣🤣
H halleycik halloş konu sana havale,😂😂
Medlineda doğum nasıl bilmiyorum ama ameliyat iğrençti kızlar mümkünse tercih etmeyin.. tüp bebek kısmında bi oda verdiler bana o kadar küçüktü ki sedye girmedi. Ameliyata giderken koridora çıkardılar beni. Ata biner gibi sandalyeye çıkıp sedyeye çıktım 🤦‍♀️ geceden aç olduğum halde boş oda yok diyip geri eve yolladılar açım serum bile takmadılar. Evde saatlerce ameliyat bekledim 🤦‍♀️
Ben de orda ameliyat oldum seço ameliyatta baska secenek yok acibademi secemiyosun zaten. Ama ben senin anlattiklarinin hicbirini yasamadim medline da gercekten buyuk talihsizlik olmus cok gecmis olsun. Ben banyolu filan refakatci yatagi olan bir odada kaldim. Ameliyattan hemen sonra kek meyve suyu filan geldi. Cok sasirdim
Hayırlı kandiller kızlar nasılsınız bakalım 🤗 bende doktora gttim geldim yumurtam buyumemis yine 1i 10mm mis diğeri 11 mm mis yine iğneye devam dedi cuma geri gidecgm hadi inşallah kızlar su mübarek günlerde hayırlı sonuçlar alırım alırız inşallah 🤲💓
Hayirli kandiller canim.biz iyiyiz Sen nasilsin Canim buyumus ama cok az zaten o dozlarla biraz yavas buyur bu dozun 100 uzerine cikmasi gerekiyor

Bn bu asilamadan hiç birşey anlamadım baktın gelişmiyor yavaş gelişiyor 50den 100e çıkart yani ne bilim prodesur mu ney onlarmis bana bide diyor sakın fazlasını vurma ha diyor
Benim 75 ten 112.5 arttırmışti

Canim degerin tam iki kat artmis gebesin Allahin izniyle 🤗✨ 2 gun sonra tekrar kan vermen gerek

Ben de orda ameliyat oldum seço ameliyatta baska secenek yok acibademi secemiyosun zaten. Ama ben senin anlattiklarinin hicbirini yasamadim medline da gercekten buyuk talihsizlik olmus cok gecmis olsun. Ben banyolu filan refakatci yatagi olan bir odada kaldim. Ameliyattan hemen sonra kek meyve suyu filan geldi. Cok sasirdim

Hayirli kandiller canim.biz iyiyiz Sen nasilsin Canim buyumus ama cok az zaten o dozlarla biraz yavas buyur bu dozun 100 uzerine cikmasi gerekiyor
Canım sıkıldı cnm anlattım o günde eşim zor geliyor adamın hali kalmadı vallahi bugün yine 16saat çalışacak bende diyorum ama işte yok kiste cevirrmis su bu yaa 😭 belkide ilk diye anlamadım ki cnm

Ben ilk 50den başladım yeni 75 e çıkarttı bugün yeni gonal f alacgm bitti çünkü elimdeki
Kaclik almıştın kaça almıştın ben bı kerelik 900mg aldım 5 defa 75 6 defa da 112.5 vuruldum toplamda 11 defa kalan 35mg falan

Herkese Merhaba. 4 yıldır evliyim.1 ay önce çocuk sahibi olmaya karar verdik. Kadın doğum uzmanına gittim. Önce Klomen hapı verdi. Kullandıktan sonra reglim 3. ve 5. günü tekrar gittim. Ardından Estrofem ilacı verdi doktorum. Hiç korunmak için ilaç kullanmadım. 4 yıldır eşim korunuyordu. 1 ay önce karar verdik ve dün gece ilk defa korunmadan birlikte olduk. Bugün tekrar doktora gittik bana yumurta çatlatma iğnesi vurdu. Benim gibi bir süreç yaşayan var mı? bu iğneyi neden vururlar? ilk denemede çocuk sahibi olur mu?

Kızlar reglin 15. Günü, ilk testim. Şuan 2. Çizgi epey koyu ama pik olmuş mu bilemedim. Bilgi verebilen var mı. ☘️🙏🏼

Eklentiler

• F24DC058-AC30-4D80-95E4-D13C1C3FD206.jpeg
    F24DC058-AC30-4D80-95E4-D13C1C3FD206.jpeg
    291,9 KB · Görüntüleme: 25
  • AF97A6CC-A304-4DC1-8027-10F50F2DA3D1.jpeg
    AF97A6CC-A304-4DC1-8027-10F50F2DA3D1.jpeg
    159,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 29BD02FD-166A-49A9-BE59-11B45CA27647.jpeg
    29BD02FD-166A-49A9-BE59-11B45CA27647.jpeg
    155,7 KB · Görüntüleme: 24
  • 330F7C3B-5221-40C7-A74E-EA9B8779DE2F.jpeg
    330F7C3B-5221-40C7-A74E-EA9B8779DE2F.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 26

Lariiimm inşallah kız tekrar kan vercem bu sefer özelde dayanamam 😂😂😂 bu kdwr bekletemem sizi de 😆😂😂

X