Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG20210310103306.jpg
bu testin gebelik testi olmasını çok isterdim 😑

Geldi benimki LaRisaCca LaRisaCca
Gerçekten 8.gununde yaptın mı kız testi 🤣🤣 teste yazık asko ya pozitif çıksaydı iğne etkisinden o zamanda daha fazla umitlenecektin ve negatifi gorunce daha çok hayal kırıklığı yaşayacaktin o yüzden 12. Gün test yap negatif çıkarsa da 14.gun tekrarlarsin
yaptım testi valla en azından iğnenin etkisi azalmış mı onu görürüm diye ama tamamen geçmiş onu anladım :KK70: cuma yada cmt yapcam herhalde varsa o günlerde çıkar diye düşünüyorum
Ac gitsin 😁😁

Ama ben sizi uyardim mi? Uyardim

Canim etkinin gectigini gormus olduk. 11.-12. gunlerde yapsan gorursun artik sonucu
evet canım etkisi geçmiş erken mi geçmiş anlamadım:110: hayırlısı bakalım cuma yada cmt yapcam tekrar

yaptım testi valla en azından iğnenin etkisi azalmış mı onu görürüm diye ama tamamen geçmiş onu anladım :KK70: cuma yada cmt yapcam herhalde varsa o günlerde çıkar diye düşünüyorum

evet canım etkisi geçmiş erken mi geçmiş anlamadım:110: hayırlısı bakalım cuma yada cmt yapcam tekrar
Hadi hayırlısı olsun canım 🙏🤗

Canim suleyman hoca epey bi yasli. Cukurova bolum baskaniydi hala oyle mi bilmiyorum. Kendisine gitmistim, ozel saglik sigortasi ile 80 tl giris ucreti odemistim o da beni volkana paslamisti volkandan niyeyse hic olumlu elektrik almadigimdan gitmedim. Volkana paslama sebebi rahim tipimdi. Cuneyt evruke cansundan daha iyi ozel poliklinik ucreti ebruyla ayni ama cuneyt hoca medline da calisiyor. Hastaneye de gidebilirsin. Tabi bilmedigim son dk gelismesi varsa onu bilemem yani hastaneden ayrildiysa yenilerde bilmiyorum

O nasil bir tume varim ya 😂

Hayirli kandiller canim 💛
Senin özel sağlık sigortan hangisi canım? Benim eşimin de özel sağlık sigortası var ama Süleyman cansun hoca için muayene normalde 730 lira , sağlık sigortasıyla 404 lira ödersiniz dediler .Cüneyt evrüke kurltulış mah.özel muayenehanesi var ama onun hakkında da bir haber okudum eledim diyebilirim . Volkan hocanın söylediği perinatolog takibini yapması uygun olur .

Kızlar merhaba herkese 😊 bu topiği uzaktan takip ediyordum sık sık.. Artık bir tanışayım dedim 😊

Öncelikle yeni hamilelere LaRisaCca LaRisaCca @edaecoo Y yesilcayyy ve @melinda- sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci diliyorum 😊

Gebelik testi için gün sayan sonuç bekleyen gördüklerim L Limonlu Su ve Noir29 Noir29 inşallah pozitifleri görürsünüz diyorum 💫

Ben yarışmaya Bursa'dan katılıyorum. 29 yaşındayım. Eşimle 10senedir birlikte 1.5 yıldır evliyiz. Geçen mayıstan hazirandan beri bebek düşünüp korunmuyoruz. Ben endometriozis hastasıyım, sol yumurtalıkta 3.5 cm çikolata kistim var. Eşimin sperm değerleri normal sınırlarda. Aralıkta da hsg çekildim tüpler açık rahimde bir sıkıntı yok. İlk 5 6 ay günlerimi ovulasyon testi ile değerlendirdiö gebelik oluşmadı. İki aydır klomen ve ovitrelle ile deniyoruz. Geçen ay boyutu güzel 4 yumurtam vardı ama olmadı. Bu ay da pazar günü iğnemi vurdum günlerimi değerlendiriyorum beklemeye geçeceğim 😊

İnşallah her birimiz baharla birlikte güzel haberler alırız. Dualarınıza beni de alırsanız çok sevinirim 😊
hoşgeldin canım tedavin hayırlı olsun inşllah bu ay müjdeli haberi alırsın :anneadayı::dua:

Kızlar merhaba herkese 😊 bu topiği uzaktan takip ediyordum sık sık.. Artık bir tanışayım dedim 😊

Öncelikle yeni hamilelere LaRisaCca LaRisaCca @edaecoo Y yesilcayyy ve @melinda- sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci diliyorum 😊

Gebelik testi için gün sayan sonuç bekleyen gördüklerim L Limonlu Su ve Noir29 Noir29 inşallah pozitifleri görürsünüz diyorum 💫

Ben yarışmaya Bursa'dan katılıyorum. 29 yaşındayım. Eşimle 10senedir birlikte 1.5 yıldır evliyiz. Geçen mayıstan hazirandan beri bebek düşünüp korunmuyoruz. Ben endometriozis hastasıyım, sol yumurtalıkta 3.5 cm çikolata kistim var. Eşimin sperm değerleri normal sınırlarda. Aralıkta da hsg çekildim tüpler açık rahimde bir sıkıntı yok. İlk 5 6 ay günlerimi ovulasyon testi ile değerlendirdiö gebelik oluşmadı. İki aydır klomen ve ovitrelle ile deniyoruz. Geçen ay boyutu güzel 4 yumurtam vardı ama olmadı. Bu ay da pazar günü iğnemi vurdum günlerimi değerlendiriyorum beklemeye geçeceğim 😊

İnşallah her birimiz baharla birlikte güzel haberler alırız. Dualarınıza beni de alırsanız çok sevinirim 😊
Çok teşekkürler..Hayırlısıyla sağlıkla senin de tüm tedavi olan isteyen arkadaşlarımızın güzel haberlerini alırız inşallah 🙏

Eki Görüntüle 2798752 bu testin gebelik testi olmasını çok isterdim 😑
Bende hep senin gibi düşünüp üzüldüm sonunda Rabbim verdi seninde olacak inşallah testler çok bunaltır insanı ben bırakmıştım yapmayı sinir bozucu çünkü bazen pik olacak gibi diğer gün silik çıkıyordu almadım bende daha

X