Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım kızlar, kandiliniz mübarek olsun. Böyle güzel bir günde burada bu yazıyı okuyan herkesin-herkesin kalbi, gönlü ne diliyorsa gerçekleşsin. Tez zamanda, bekletmeden, yormadan, isyan etmeden sabırla geçen, hayırlı, sağlıklı, güzel evlat haberleri alalım inşallah. Boğazımızdaki yumru bir gün sevinçten olsun. Hepinize sarılırım.

Benim de bu ay ki oyuncaklarım geldi. 3 yıllık gebelik istemim de ilk defa ovulasyon testi yapacağım. :)
Öğlen 12:00'de. 9:30'dan beri sıvı almıyorum. Haydi bismillah.
Hadi hayırlı olsun canım bnm rabbim utandırmasın inşallah 🤲❣️

Herkese Merhaba. 4 yıldır evliyim.1 ay önce çocuk sahibi olmaya karar verdik. Kadın doğum uzmanına gittim. Önce Klomen hapı verdi. Kullandıktan sonra reglim 3. ve 5. günü tekrar gittim. Ardından Estrofem ilacı verdi doktorum. Hiç korunmak için ilaç kullanmadım. 4 yıldır eşim korunuyordu. 1 ay önce karar verdik ve dün gece ilk defa korunmadan birlikte olduk. Bugün tekrar doktora gittik bana yumurta çatlatma iğnesi vurdu. Benim gibi bir süreç yaşayan var mı? bu iğneyi neden vururlar? ilk denemede çocuk sahibi olur mu?
Merhaba, hayırlı ve sağlıklı sonuçlar almanız dileği ile.

Klomen; yumurta uyarıcı/geliştirici hap,
Çatlatma iğnesi; yeterli olgunluğa ulaşan döllenmeye hazır yumurtanın çatlatılıp, spermle karşılaşmasını sağlayan ilave hormon iğnesi.
Siz gün aşırı ya da dr'unuzun önerdiği şekilde birliktelik yaşayın. İnş. güzel sonuçlar alırsınız.

Yaaaa liriiii 2 kat artış görünüyor 2 gün sonra tekrarla 5 ve üstü gebelik biliyorsun yeni tutunuyor olblr haydi inşallah şu mübarek kandil günü Allahım yüzüne baksın 🤲❣️💋💋🤩 dkkt et hareketlerine belirtin varmı
Allah razı olsunn canım benim hepinizden 🥰🥰🥰🥰 inşallahh amiiin aşkooo cuma veya c tesi tekrar vercem özelde kan ❤️

Askolar yaa geçenlerde başladı bu sag boğazım tarafta çıkmıştı sonra kayboldu bugün iki tarafta da var beyaz sivilce gibi yutkununca hissediyorum ağrı sızı yapmıyor neden öyle oldu acaba 🙄
Canim usuttun mu naptin
Herkese Merhaba. 4 yıldır evliyim.1 ay önce çocuk sahibi olmaya karar verdik. Kadın doğum uzmanına gittim. Önce Klomen hapı verdi. Kullandıktan sonra reglim 3. ve 5. günü tekrar gittim. Ardından Estrofem ilacı verdi doktorum. Hiç korunmak için ilaç kullanmadım. 4 yıldır eşim korunuyordu. 1 ay önce karar verdik ve dün gece ilk defa korunmadan birlikte olduk. Bugün tekrar doktora gittik bana yumurta çatlatma iğnesi vurdu. Benim gibi bir süreç yaşayan var mı? bu iğneyi neden vururlar? ilk denemede çocuk sahibi olur mu?
Merhaba canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin. Biz normalde her adette bir olgunlasmis yumurtayi atiyoruz vucuttan yani 1 tanesi yeterli olgunluga ulasiyor. Klomen ile kontrollu olarak 1-3 yumurta gelistirmeyi hedefliyor dr un boyle ce gebelik sansini arttiracak. Catlatma ignesini ise yumurta 17_24 mm e ulastiginda vuruyoruz. Amaci kontrollu birliktelik. Yani yumurta catlatma ignesinden 24-40 saat sonra catliyor ve 24 saat canliligini koruyor bu sure zarfinda sperm ile bulusmasi lazim. Buna gore birlikte oluyorsun. Sana tavsiyem yumurtan catlatma ignesinden once kontrolsuz catlayabilir cunku daha once takip yapmadigindan yumurtanin ortalama kac mm de catladigini bilmiyorsun. 2 gunde bir muhakkak iliskide bulunun. Boylece hem iceride surekli sperm bulunmus olur hem de spermler bayatlamaz taze kalir.
Kızlar reglin 15. Günü, ilk testim. Şuan 2. Çizgi epey koyu ama pik olmuş mu bilemedim. Bilgi verebilen var mı. ☘️🙏🏼
Canim t nin en az c kadar koyu olmasi gerekiyor henuz pik degil 💛
Lariiimm inşallah kız tekrar kan vercem bu sefer özelde dayanamam 😂😂😂 bu kdwr bekletemem sizi de 😆😂😂
Ay hadi insallah 😍😍😍

Canim usuttun mu naptin

Merhaba canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin. Biz normalde her adette bir olgunlasmis yumurtayi atiyoruz vucuttan yani 1 tanesi yeterli olgunluga ulasiyor. Klomen ile kontrollu olarak 1-3 yumurta gelistirmeyi hedefliyor dr un boyle ce gebelik sansini arttiracak. Catlatma ignesini ise yumurta 17_24 mm e ulastiginda vuruyoruz. Amaci kontrollu birliktelik. Yani yumurta catlatma ignesinden 24-40 saat sonra catliyor ve 24 saat canliligini koruyor bu sure zarfinda sperm ile bulusmasi lazim. Buna gore birlikte oluyorsun. Sana tavsiyem yumurtan catlatma ignesinden once kontrolsuz catlayabilir cunku daha once takip yapmadigindan yumurtanin ortalama kac mm de catladigini bilmiyorsun. 2 gunde bir muhakkak iliskide bulunun. Boylece hem iceride surekli sperm bulunmus olur hem de spermler bayatlamaz taze kalir.

Canim t nin en az c kadar koyu olmasi gerekiyor henuz pik degil 💛

Ay hadi insallah 😍😍😍
Yok asko iltihaba benzemiyor bakalim inşallah gecer

Ben de orda ameliyat oldum seço ameliyatta baska secenek yok acibademi secemiyosun zaten. Ama ben senin anlattiklarinin hicbirini yasamadim medline da gercekten buyuk talihsizlik olmus cok gecmis olsun. Ben banyolu filan refakatci yatagi olan bir odada kaldim. Ameliyattan hemen sonra kek meyve suyu filan geldi. Cok sasirdim
Evet başka seçenek olmaması kötü 🤦‍♀️ gerçekten inanılmazdı pandemi yokmuş gibi her gelen 10 kişi gelmiş adım atacak yer yoktu hastanede. Başkent mesela 1 kişi alıyor yanında. Sonuçta bu randevulu planlı bi şey yatak olmaması inanılmazdı.. ameliyat fiyatı da uygun diye çok sesimi çıkarmadım 😁

Evet başka seçenek olmaması kötü 🤦‍♀️ gerçekten inanılmazdı pandemi yokmuş gibi her gelen 10 kişi gelmiş adım atacak yer yoktu hastanede. Başkent mesela 1 kişi alıyor yanında. Sonuçta bu randevulu planlı bi şey yatak olmaması inanılmazdı.. ameliyat fiyatı da uygun diye çok sesimi çıkarmadım 😁
😂😂 Guldurdun beni seco ya neyseki gecti bitti bin sukur

Bn bu asilamadan hiç birşey anlamadım baktın gelişmiyor yavaş gelişiyor 50den 100e çıkart yani ne bilim prodesur mu ney onlarmis bana bide diyor sakın fazlasını vurma ha diyor
Saçmalamış doktor netttttt!!!! Böyle saçma salak şeyler görmek zorunda mıyız hala gerçekten çok sinirlendim şu anda gelişmiyor ise yükseltmesi lazım!!

Herkese tünaydın 🙋🏻‍♀️ Mesajlara yetişemiyorum ama görebildiğim kadarıyla Noir29 Noir29 inşallah bebiş yükleniyordur 🙈🙈🙈
Nasılsınız herkes nasıl özellikle gebişko arkadaşlarıma sorum var karından ultrason ile vajinal ultrason ilk haftalarda çok fark ediyor mu kese boyutu, bebeğin görülmesi vs açısından

Herkese tünaydın 🙋🏻‍♀️ Mesajlara yetişemiyorum ama görebildiğim kadarıyla Noir29 Noir29 inşallah bebiş yükleniyordur 🙈🙈🙈
Nasılsınız herkes nasıl özellikle gebişko arkadaşlarıma sorum var karından ultrason ile vajinal ultrason ilk haftalarda çok fark ediyor mu kese boyutu, bebeğin görülmesi vs açısından
Evet canim farkeder sorun yok di mi

X