Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gitmeseydin iyiydi 🥺

Ayyy masallah darisi bana olsun rabbimmmm boyle saglikli bir gebelik ve dogum 😍🍕😍ay o pizza nerden cikti tamamen bilinc altim 😂😂

Selam canim kim sana dusunme dedi cok dusun test yap 😂😂😂

Canim annem bende islerimizi hallediyoruz 🤗 sen napiyosun

Bizde yaptiran hic duymadim kuzum 🤗
aaa bi yap diyolar bi yapma diyorum iyice salak oldum :KK70:

Kızlarrr çok şaşkınım 2 kese göründü bugün ..çift embriyo transferi olmuştum ..1 tanesi orta kaliteydi pek umutlu değildim çok şükür 2side tutunmuş ..Lekelenme devam ediyor ama doktor dinlen dedi proluton yaptırdım öyle eve geldim ..5,5 haftalık dedi doktorum 1 hafta /10 gün sonra kalp atışı muayenesine gidin dedi ..buradaki hesaplamada 7 hafta çıkıyor hayırlısı inşallah sağlıkla ilerler.. sağlıkla hayırla kucağıma almak nasip olur 🙏

Valla nası durumdayım bnde anlamadım kuzu hiç beklemediğim Bi anda görünce degsk oldum 😔 anlarsınız az çok duygularımı görüştüm kuzu bol su istirahat ve devm ederse proluton iğne dedi şimdi bakıyorum sürekli bisey yok 😔
cnm şuan naslsın herşey yolundamı... yat dinlen canım

Kızlarrr çok şaşkınım 2 kese göründü bugün ..çift embriyo transferi olmuştum ..1 tanesi orta kaliteydi pek umutlu değildim çok şükür 2side tutunmuş ..Lekelenme devam ediyor ama doktor dinlen dedi proluton yaptırdım öyle eve geldim ..5,5 haftalık dedi doktorum 1 hafta /10 gün sonra kalp atışı muayenesine gidin dedi ..buradaki hesaplamada 7 hafta çıkıyor hayırlısı inşallah sağlıkla ilerler.. sağlıkla hayırla kucağıma almak nasip olur 🙏
ayyy maşalah ne güzel haber bu Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :dua:

Ultrason görüntüm 😍
52157966-39EF-4737-AB80-A4660434A849.jpeg

İstee bu günün en güzel en haberlerinden biri canım senin adına çok sevindim sağlıkla ilerler gebeliğin 🤗🙏

LaRisaCca LaRisaCca sen gelmeden begenilerin geliyor 😁
Isaret cakiyorum gelmeden 😂
aaa bi yap diyolar bi yapma diyorum iyice salak oldum :KK70:
Yap sen yap hergun bitane yap ki igne etkisinin gectigini anlayalim sonra cizgi gorursek igneden mi acaba diye dusunmeyelim
Ayyyyy bu ne guzel bir haber boyle 😍😍😍😍 masallah masallah Allah esirgesin iki tane ikiz olduk yesil cim masallah 😍😍😍 rabbim saglikli bir gebelik saglikla evlatlar saglikli bir dogum nasip etsin insallah
Bir kiz bir erkek de burda var 😂
Yaa minişler ❤️👯👯👯🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👭👭👬👬👬👬👫👫👫 ne kadar çift emoji varsa sana ve LaRisaCca LaRisaCca gelsin 😁😁😁
Ahahah rabbim sana da iki minnos nasip etsin 💛🤗

İstee bu günün en güzel en haberlerinden biri canım senin adına çok sevindim sağlıkla ilerler gebeliğin 🤗🙏
Amin inşallah canım teşekkürler , şeninde güzel haberlerini alırız cuma günü 😉 🙏😘
ayyy maşalah ne güzel haber bu Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :dua:
amin inşallah canım teşekkürler..darısı tez zamanda hayırlısıyla başına olsun 🤩 🙏
Yaa minişler ❤️👯👯👯🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👭👭👬👬👬👬👫👫👫 ne kadar çift emoji varsa sana ve LaRisaCca LaRisaCca gelsin 😁😁😁
😍😍😍😍🙏🙏

Yap sen yap hergun bitane yap ki igne etkisinin gectigini anlayalim sonra cizgi gorursek igneden mi acaba diye dusunmeyelim

Ayyyyy bu ne guzel bir haber boyle 😍😍😍😍 masallah masallah Allah esirgesin iki tane ikiz olduk yesil cim masallah 😍😍😍 rabbim saglikli bir gebelik saglikla evlatlar saglikli bir dogum nasip etsin insallah

Larişim çok teşekkürler..lekelenmelerin stresinden bugün şaşkınlık, sevinç , tedirginlik karmakarışık oldum ..amin canım ikimize de inşallah sağlıklı gebelik sağlıklı evlatlar sağlıklı bir doğum nasip etsin 💁‍♀️💕💕

Amin inşallah canım teşekkürler , şeninde güzel haberlerini alırız cuma günü 😉 🙏😘

amin inşallah canım teşekkürler..darısı tez zamanda hayırlısıyla başına olsun 🤩 🙏

😍😍😍😍🙏🙏
Güzel dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim ❤️❤️ inşallah bende bizlerde güzel sonuçlar alırız 🙏

X