Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktoru aradım çok korkma ama temkinlide ol dedi su çok fazla iç dedi proluton iğne al evde kalsın devm ederse hemen vurul dedi rapor al ve uzan dedi hiç bsy yapma kırmızı olmadıkça korkma dedi ama korkuyorum 😪😔
Proluton reçetesiz alınmıyor diye biliyorum alabildin mi?

Eşimin kuzeni eczanede çalışıyor birşey demedi aKşama getirecek canım
Süpürdüm çünkü evi bele kuvvet verdim bide bu ara sürekli yere bir şey düşürüyorum almak zorunda kalıyorum egilmicm Bi süre
Canim kuzen igne vurmayi biliyosa vursun da gitsin. Egilip kalkma aman.. devami gelmeyecek Allah in izniyle
İyi yine bizimkinden ucuz😅 1 ay mı geçerli? Bülent hoca 2 ay geçerli galiba
😂 Canim bir var bir yok ebrunun odemesi ama benim planim ayin 22 sinde gidecem, diyecem ki bana 12. Haftaya randevu ver, 12. Haftada diyecemki 16. Haftaya randevu ver sonra hersey yolunda olur ise belki 1 kere daha giderim bir daha gitmem diye dusunuyorum
Eşim işte canım beleş bulmuş yaptırmış 🤭
😂😂😂

Kizlar ilgili olabilecekleri etiketliyorum
Y yesilcayyy C Capanin Gururu Teyom peraares peraares edaecoo edaecoo 🤔 baska adanaya gidebilecek kisi gelmedi aklima fiyat bekleyen
Kizlar tek gebelik icin nakitte 550 tl
Ikiz gebelik icin 650 tl

Az once aradi ebru tarim poliklinigi.. ayin 22 sine randevumuzu aldik . Ebru tarim ile devam edecegim kesinlesti
Kuzum içinde şüphe kalmaması adına senin için iyi olur. Zaten o kadar masraf emek var. Artık 7-8 ay daha olsun gariii.❤️

Canim kuzen igne vurmayi biliyosa vursun da gitsin. Egilip kalkma aman.. devami gelmeyecek Allah in izniyle

😂 Canim bir var bir yok ebrunun odemesi ama benim planim ayin 22 sinde gidecem, diyecem ki bana 12. Haftaya randevu ver, 12. Haftada diyecemki 16. Haftaya randevu ver sonra hersey yolunda olur ise belki 1 kere daha giderim bir daha gitmem diye dusunuyorum

😂😂😂
Yok yok aman kuzum eğilmem işte yapmıcam isterse batsın ev umrumda degl artık bir daha gelmez inşallah 🤲🤲

Kuzum içinde şüphe kalmaması adına senin için iyi olur. Zaten o kadar masraf emek var. Artık 7-8 ay daha olsun gariii.❤️
Aynen canim ebru oykumuzu de biliyor. Saglikla kucagimiza da alalim insallah baska sey onemli degil
Yok yok aman kuzum eğilmem işte yapmıcam isterse batsın ev umrumda degl artık bir daha gelmez inşallah 🤲🤲
Gelmicek Allahin izniyle rahat ol igneni de vurdur yatisa gec💛

Haydee yuruyusee🥰

Eklentiler

• 1615221569124..jpg
    1615221569124..jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 20
S Saripapatya22 kuzuş eşinin değerleri iyi duruyor. Hangi şehirdesin. Ona göre tüp bebek planı yapalım sana 😍😍
15 günlük Perhiz bir de canım yani bu değerler normalde daha iyi... batman ama Diyarbakır'da olmayı düşünüyorum kuzucum memorialde ben araştırmalarımı yaptım bile 😁 ama habire karar değiştiriyorum bir kere aşılama deneyeyim bu ay diyorum olmadı yazın tüpe geçerim artık.. çünkü çocuk olmaması için bi sebep yok :KK43:

15 günlük Perhiz bir de canım yani bu değerler normalde daha iyi... batman ama Diyarbakır'da olmayı düşünüyorum kuzucum memorialde ben araştırmalarımı yaptım bile 😁 ama habire karar değiştiriyorum bir kere aşılama deneyeyim bu ay diyorum olmadı yazın tüpe geçerim artık.. çünkü çocuk olmaması için bi sebep yok :KK43:
AA yakınız. Ben de Elâzığdayım canım. Bir kez aşılama dene o zaman, keşke dememiş olursun. 15 gün perhiz de ilk kez duydum. Değerleri daha iyidir. Ki bu hali de kötü değil

AA yakınız. Ben de Elâzığdayım canım. Bir kez aşılama dene o zaman, keşke dememiş olursun. 15 gün perhiz de ilk kez duydum. Değerleri daha iyidir. Ki bu hali de kötü değil
Canım eşim doktora gitmiş bugün test yaptır demiş o gün yapmasa bayağı ileri tarihte verecekmiş o yüzden o da yaptırayım demiş ücretsiz olduğu için🤭

X