Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi hayırlısı inşallah belirginlesmis sanki
Bna da öyle geldi aşko bitti test yapmıcam bidaha test de alırsam neyim kan benim damar benim kan veririm daha iyi bitti maaşım
kız dün yapmıştım işte bugünde dayanamadm yaptım sondu zaten yarın sabah kan vercem dr a randevu aldım bide çarşambaya ona göre bişeyler yapcaz artk sonuca göre ay bi temizlk yapayımd edim kasklarım ağrıdı yapamıyorumm kaldm öylece

Kız vaaarrrr Ay ta ben heyecanlandım benimkide böyle olurmuyumki yaaaaaa
Ayyy kuzummm inşallah vardır yarın kan vercem umudum sıfır geçenki testlerdn sonra bu testlere güvenmiyorum iki çizgiyi net görene kadar ki zaten yarın 15. Günüm aşılamada regl de 3 gün gecti

Gebelik belirtisi değildir demi

Maşallah var canım inşallah hayırlısıyla ilerler kanda da bi netlestir de ohhh
Ay kuzum umudum yok bu testler yalancı geçenki gibi olcak sırt sonuca bağlansn artık testte yapmacayağım dr randuvusu da aldım gideceğim çarşamba günü

bizimde aydında böyle doktor var detaylı ultrasonda gitmiştim foto çekmek yasak demişlerdi biz size atıcaz.. çay kahve yok ama adını söyleyince oooo alper baktıysa sorun yoktur diyolardı

Hii o zaman haklısın.. bana hiç tekrar düşük riskim olur gibi yaklaşmadı muhtemelen benimki genetik kaynaklı falandı. Gerçekten bir risk olabileceğini düşünüyor o zaman. Yine de gönlümüzü ferah tutalım gidecek misin peki ebruya ne karar verdin?

Doktorla direkt konuşun.. benim de oldu tam kalp atışı randevumuzun olduğu gün. Önce açık kırmızı sonra koyu akıntı gibi. Progesteron dozumu arttırdı ve iğne yapıldı 2 kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…