Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizim aile istemiyordu ama kardeşim seviyor diye söz etmedi annemgil ailesi iyi insanlar değildi zaten ailesi sebeb oldu iyi ki de olmamış dediğin gibi herşeyde bı hayır vardır
Aynen cnm bende dedim ablama evlenipde 3 4 ay sonra boşanan çok insan var öyle olsan daha mı iyi dedim boşver dedim oda zaten bitirdi beraber atlattık cnm

Ben de öyle dedim bugün eşime canım arada çok fiyat farkı var mı acaba.. sen ne yapmayı düşünüyon canım peki inan baktım gruba bi sen ben kalmamşız hamiş diye gördüm 🤭
nerde yaptıracağına göre değişir fiyat canım. Ben 2 aşılama yaptırdıım boşa vakit kaybı oldu. 2. tüp bebeğe başlamak için bekliyorum

Bence perde açısından artık her şey normal ama ikiz gebelik olduğu için genel bir risk var anlamında ebruya yönlendirmiştir içini ferah tut gitmek istediğin dr a git. Bir sorun hissedersen, gelişimleri geri kalırsa falan ebruya gidersin. Gerçekten burada görüyoruz bazı ikizler ciddi sorun yaşarken bazıları 36. Haftada mis gibi doğuruyor. Yani risk senin rahim durumunla ilgili değil, genel ikizin riski
Secocum eger ikizgebelik genel anlamda risklidir o yuzden ebruya gitmeni oneririm deseydi anlardim ama bana daha once dusuklerim oldugu icin ameliyat oldum diye dusuk yapmayacagim anlami cikmadigini soyledi. Yani acikca icime kurt dusurdu. Senin soyledigin cumleyi soylese oyle anlardim tabi.
Kızlar geç oldu ama Kadınlar günümüz kutlu olsunnnn💃🏻🥰❤️❤️🌺🌺🌺
Senin de gunun kutlu olsun canim
Kızlar iyi günler🙋🏻‍♀️
Doktorumdan geliyorum ohss olabilirsin dedi. Cetrotide'ye baslattı hemen. Gonalfı 1 kutu daha aldırdı çarşamba tekrar muayeneye gideceğim. Büyük ihtimalle taze transfer olmayacak dedi. Hayırlısı ne yapalım 🤷🏻‍♀️ bu arada cetrotired ı vurduğunuzda kızarma kabarma yanma yaptımı o bölgede?
Benım suan baya kabarık şekilde netten baktım 24 saat o kızarıklıık kalabiliyomus ama bilemedim
Canim gec olsun temiz olsun neye gore ohssdedi kac yumurta gorunuyormus
Kadınlar gününüzü kutluyorummmm 💜💙💚💛🧡❤️
Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim

Günaydınnnn..Kadınlar günümüz kutlu olsun💐Benim moralim yine bozuldu kahverengi lekelenmem yine oldu sün akşamdan beri doktorumun asistanını gece aradım kırmızı olursa önemli takılmayın diyor ama takılmamak elde mi..6-7 hafta olukta lekelenme yaşayan oldu mu?
kuzum rengi kahverengi mi peki kıvamı yogunlugu nasıl

Bak senin de aklin benim gibi. Teo simdi ben bulente ameliyat icin gittigimde dusuklerimin sebebinin bu oldugunu ameliyat olunca boyle bir risk kalmayacagini hatta ameliyattan sonra bebegin buyumesi icin yeteri kadar bosluk kaldiginda bile gozunu karartip tum perdeyi aldigini soyledi. Bana o zamanlar ameliyat esnasinda rahimin delinmesi gibi bazi sıkıntilarin olasi oldugunu bile onceden soyledi eger suan riskim olsa bence ameliyat oncesi, ameliyat olsa da dusuk riskin devam edebilir filan derdi diye dusunuyorum. Bence suan yaptigi, ebru beni kendisine paslamisti simdi gebe olmamla icime kurt dusurup beni tekrar ebruya paslayarak esnaflik..
bana da öyle geldi canım. Relaks bir adamın böyle demesi aklıma başka birşey getirmiyor

Secocum eger ikizgebelik genel anlamda risklidir o yuzden ebruya gitmeni oneririm deseydi anlardim ama bana daha once dusuklerim oldugu icin ameliyat oldum diye dusuk yapmayacagim anlami cikmadigini soyledi. Yani acikca icime kurt dusurdu. Senin soyledigin cumleyi soylese oyle anlardim tabi.

Senin de gunun kutlu olsun canim

Canim gec olsun temiz olsun neye gore ohssdedi kac yumurta gorunuyormus

Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim
Ben de dirençli pco var zaten ohss olmamı bekliyodu . Normale göre bir tık erken büyümüş yumurtalarım. Ve fazla var. Sayısını sormadım valla doçent ile doktorum baktılar o esnada taze olmaz diyince oraya odaklandım. Tabi herşeyin hayırlısı. Sen de cetrotired vurdugun yerde kabarma kızarıklık olmuşmuydu canım

DA2F7A76-BE73-4F1A-A146-AB5E1590C0F7.jpeg

Elimdeki son testi yaptım 😂😂
Maaşı teste yatırdım bu ay kızlar 😂😂😂

Eklentiler

• CE5144D1-3AA1-4C9A-9B69-353F8D447424.jpeg
    CE5144D1-3AA1-4C9A-9B69-353F8D447424.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 25
Ben de dirençli pco var zaten ohss olmamı bekliyodu . Normale göre bir tık erken büyümüş yumurtalarım. Ve fazla var. Sayısını sormadım valla doçent ile doktorum baktılar o esnada taze olmaz diyince oraya odaklandım. Tabi herşeyin hayırlısı. Sen de cetrotired vurdugun yerde kabarma kızarıklık olmuşmuydu canım
Yok tatlim hic olmadi. Sadece hangi igneyi yaptigimda hatirlamiyorum epey bi morardi 2 hafta gecmedi ama birsey olmadi . Son ignelerimdi artik heralde deri alti dolu oldugundan olmustu 🤔
Saglikli guzel yumoslarin olsun canim benim 🥰💛
Kadınlar gününüz kutlu olsun kızlar 🥰

Dünden beri alttan sanki rahmim ara ara atıyormuş gibi zonkluyormş gibi. Reglim bu haftasonun sonunda. İltihap falan mı oldum ki ?
Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim ayaklarini mi usuttun acaba
Eki Görüntüle 2797629
Elimdeki son testi yaptım 😂😂
Maaşı teste yatırdım bu ay kızlar 😂😂😂
Kiz dur napiyosun 😂😂😂 hergun ayni saatte 1 tane yap ki koyulasmayi takip edebilelim

Bugün doktora yumurta takibim vardı yumurtalarim buyumemis kızlar yaa 😭 ignenin dozunu 75yapti Çarşamba gel dedi 😭 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo aşılama yaptıran diğer kızlar acaba siz iğneyi günde 1 defami yoksa günde 2 defami vuruldunuz acaba
yok cnm bn günde 1 kere vurdm 112.5 vurdum ve 10 gün boyunca

Yok tatlim hic olmadi. Sadece hangi igneyi yaptigimda hatirlamiyorum epey bi morardi 2 hafta gecmedi ama birsey olmadi . Son ignelerimdi artik heralde deri alti dolu oldugundan olmustu 🤔
Saglikli guzel yumoslarin olsun canim benim 🥰💛

Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim ayaklarini mi usuttun acaba

Kiz dur napiyosun 😂😂😂 hergun ayni saatte 1 tane yap ki koyulasmayi takip edebilelim
Cok sagol kuzuumm aminnn insallahhh 🤗

Anlasamadilar cnm oğlan aşırı anne bağımlısı çıkmış bide aşırı cimri diyor bana yemek yesek ben ödüyorum diyor cnm bende dedim saçmalama niye oduyon dedim elini cebine atmıyor diyor bana 😧 aynen cnm bnde dedim gelme sakın ben tedavideyim ablam hamile sakın ha dedim o da yok zaten gelemem bir süre dedi
cimriyse kaçsınnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK70:

X