Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bnm ilk defa oldu şimdi :KK43: belirtilerimde yoktu korkuyorummm pembeydii
Sakin canım inşallah sorun yoktur sabah Y yesilcayyy için yazdığım gibi genelde bu zamanlar çok oluyormuş doktoruna bir görün eğer gidemeyeceksen söylediği bir acile git baksınlar inşallah hiçbir sorun yoktur :dua: :KK200: İstirahat ve progesteron:KK200:

ikinizi benzettim ben. BElki de saç biçimlerinizdendir. Yanılıyor muyum:oops:
Duygus benim esmer halim 🤗
acıktın mı sennnn.:-)
Ivit ama bugun sadece bir bardak soguk sut bir paket cubuk kraker yedim temizlik yaptim normal bence 😁
Bna da öyle geldi aşko bitti test yapmıcam bidaha test de alırsam neyim kan benim damar benim kan veririm daha iyi bitti maaşım 😂😂😂

😂😂😂😂 kız dün yapmıştım işte bugünde dayanamadm yaptım sondu zaten yarın sabah kan vercem dr a randevu aldım bide çarşambaya ona göre bişeyler yapcaz artk sonuca göre ay bi temizlk yapayımd edim kasklarım ağrıdı yapamıyorumm kaldm öylece 🥲
😂😂Guzel haberlerini bekliyorum
Gebelik belirtisi değildir demi 😞
Degildir kuzum 🥺
ozaman Allahın izniyle olcak desene :dua:
Insallah inancim tam 🤗
selam kızlar nasılsınız..giremedim 2 gündür okuyarak geliyorum :KK49:
Selam canim iyiyiz sen nasilsin
bizimde aydında böyle doktor var detaylı ultrasonda gitmiştim foto çekmek yasak demişlerdi biz size atıcaz.. çay kahve yok ama adını söyleyince oooo alper baktıysa sorun yoktur diyolardı
Aynen canim ama o kadar para verip gidiyorsun bir foto cekemiyorsun cok sacma degil mi
edaecoo edaecoo canım dün akşam pembeydi hatta Lutinus aparatının ucunda kanı gördüm ..Bugün Kahverengi renkte günlük pete geliyor ..hiçbirşey yapmadan yatıyorum 😒
Proluton vurdurdun mu canim onlem olarak
Canim bir problem gorunmuyor dogal gebelik icin ideal bence
Hii o zaman haklısın.. bana hiç tekrar düşük riskim olur gibi yaklaşmadı muhtemelen benimki genetik kaynaklı falandı. Gerçekten bir risk olabileceğini düşünüyor o zaman. Yine de gönlümüzü ferah tutalım 🥳 gidecek misin peki ebruya ne karar verdin?
hakani da sordum hastanin mizacina gore hakana ya da ebruya yonlendiriyorum dedi bir de oykunu biliyor ebru takip etmesi iyi olur dedi. Suan bir kararim yok hala 12 ve 16. Haftalar gitsem yeter diye dusunuyorum. Bakalim..
yaaaa kızlarr lekem varrr :KK43: çok korkuyorumm
Duyguşum konustuk senle 💛

ikinizi benzettim ben. BElki de saç biçimlerinizdendir. Yanılıyor muyum:oops:
acıktın mı sennnn.:-)
Ivit ama bugun sadece bir bardak soguk sut bir paket cubuk kraker yedim temizlik yaptim normal bence 😁
Bna da öyle geldi aşko bitti test yapmıcam bidaha test de alırsam neyim kan benim damar benim kan veririm daha iyi bitti maaşım 😂😂😂

😂😂😂😂 kız dün yapmıştım işte bugünde dayanamadm yaptım sondu zaten yarın sabah kan vercem dr a randevu aldım bide çarşambaya ona göre bişeyler yapcaz artk sonuca göre ay bi temizlk yapayımd edim kasklarım ağrıdı yapamıyorumm kaldm öylece 🥲
Gebelik belirtisi değildir demi 😞
Degildir kuzum 🥺
ozaman Allahın izniyle olcak desene :dua:
Insallah inancim tam 🤗
selam kızlar nasılsınız..giremedim 2 gündür okuyarak geliyorum :KK49:
bizimde aydında böyle doktor var detaylı ultrasonda gitmiştim foto çekmek yasak demişlerdi biz size atıcaz.. çay kahve yok ama adını söyleyince oooo alper baktıysa sorun yoktur diyolardı
Aynen canim ama o kadar para verip gidiyorsun bir foto cekemiyorsun cok sacma degil mi
edaecoo edaecoo canım dün akşam pembeydi hatta Lutinus aparatının ucunda kanı gördüm ..Bugün Kahverengi renkte günlük pete geliyor ..hiçbirşey yapmadan yatıyorum 😒
Hii o zaman haklısın.. bana hiç tekrar düşük riskim olur gibi yaklaşmadı muhtemelen benimki genetik kaynaklı falandı. Gerçekten bir risk olabileceğini düşünüyor o zaman. Yine de gönlümüzü ferah tutalım 🥳 gidecek misin peki ebruya ne karar verdin?
hakani da sordum hastanin mizacina gore hakana ya da ebruya yonlendiriyorum dedi bir de oykunu biliyor ebru takip etmesi iyi olur dedi. Suan bir kararim yok hala 12 ve 16. Haftalar gitsem yeter diye dusunuyorum. Bakalim..
yaaaa kızlarr lekem varrr :KK43: çok korkuyorumm

Kizlar ilgili olabilecekleri etiketliyorum
Y yesilcayyy C Capanin Gururu Teyom peraares peraares edaecoo edaecoo 🤔 baska adanaya gidebilecek kisi gelmedi aklima fiyat bekleyen
Kizlar tek gebelik icin nakitte 550 tl
Ikiz gebelik icin 650 tl

Az once aradi ebru tarim poliklinigi.. ayin 22 sine randevumuzu aldik . Ebru tarim ile devam edecegim kesinlesti

Hiç korkma sakince doktoruna haber ver ulaşamazsan acile git
yaaa kuzu fitil koymuştum saat 16:00 da kalktım wc ye geçtim sonra peçeteye sildim baktım fitille beraber gelmiş baya pembe böyle kırmızı tonu gibi ama herhangi bir sancım agrım sızımda yoktu Bi iki adet sancısı yokladı o kdr hatta hiç belirtim yok hep diyorum ondan korkuyorum diye hamile gibi degilim

Degildir kuzum 🥺

Insallah inancim tam 🤗

15 gün perhizle vermişti testi canım ondan düşük çıktı sanırım yoksa daha iyiydi değerler

Benimde pembe gelmişti kuzu 😔😔😪 baya geldi ama ondan korktum ben agrım sızım biseymde yok yani hatta hiç hamile gibi deglm 😔😔😪 ondn korkuyordum bnde hep görünce de elim ayağım boşaldı nasıl ağladım ilk şok etkisini atana kdr üstümden ama şu anda hiç bsy yok blmyrm devamı gelir mi eve geldim yatıyorum rapor alıcm yarn

Sakin canım inşallah sorun yoktur sabah Y yesilcayyy için yazdığım gibi genelde bu zamanlar çok oluyormuş doktoruna bir görün eğer gidemeyeceksen söylediği bir acile git baksınlar inşallah hiçbir sorun yoktur :dua: :KK200: İstirahat ve progesteron:KK200:
Öyle bbgm aynısını dedi doktor evdeyim rapor alıcm yarın uzanıyorum

Screenshot_2021-03-08-16-22-46-19.jpg

X