Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizim aile istemiyordu ama kardeşim seviyor diye söz etmedi annemgil ailesi iyi insanlar değildi zaten ailesi sebeb oldu iyi ki de olmamış dediğin gibi herşeyde bı hayır vardır
Aynen cnm bende dedim ablama evlenipde 3 4 ay sonra boşanan çok insan var öyle olsan daha mı iyi dedim boşver dedim oda zaten bitirdi beraber atlattık cnm

Ben de öyle dedim bugün eşime canım arada çok fiyat farkı var mı acaba.. sen ne yapmayı düşünüyon canım peki inan baktım gruba bi sen ben kalmamşız hamiş diye gördüm
nerde yaptıracağına göre değişir fiyat canım. Ben 2 aşılama yaptırdıım boşa vakit kaybı oldu. 2. tüp bebeğe başlamak için bekliyorum

Secocum eger ikizgebelik genel anlamda risklidir o yuzden ebruya gitmeni oneririm deseydi anlardim ama bana daha once dusuklerim oldugu icin ameliyat oldum diye dusuk yapmayacagim anlami cikmadigini soyledi. Yani acikca icime kurt dusurdu. Senin soyledigin cumleyi soylese oyle anlardim tabi.
Kızlar geç oldu ama Kadınlar günümüz kutlu olsunnnn
Senin de gunun kutlu olsun canim
Canim gec olsun temiz olsun neye gore ohssdedi kac yumurta gorunuyormus
Kadınlar gününüzü kutluyorummmm
Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim

kuzum rengi kahverengi mi peki kıvamı yogunlugu nasıl

bana da öyle geldi canım. Relaks bir adamın böyle demesi aklıma başka birşey getirmiyor

Ben de dirençli pco var zaten ohss olmamı bekliyodu . Normale göre bir tık erken büyümüş yumurtalarım. Ve fazla var. Sayısını sormadım valla doçent ile doktorum baktılar o esnada taze olmaz diyince oraya odaklandım. Tabi herşeyin hayırlısı. Sen de cetrotired vurdugun yerde kabarma kızarıklık olmuşmuydu canım

Yok tatlim hic olmadi. Sadece hangi igneyi yaptigimda hatirlamiyorum epey bi morardi 2 hafta gecmedi ama birsey olmadi . Son ignelerimdi artik heralde deri alti dolu oldugundan olmustu
Saglikli guzel yumoslarin olsun canim benim
Kadınlar gününüz kutlu olsun kızlar

Dünden beri alttan sanki rahmim ara ara atıyormuş gibi zonkluyormş gibi. Reglim bu haftasonun sonunda. İltihap falan mı oldum ki ?
Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim ayaklarini mi usuttun acaba
Eki Görüntüle 2797629
Elimdeki son testi yaptım
Maaşı teste yatırdım bu ay kızlar
Kiz dur napiyosun hergun ayni saatte 1 tane yap ki koyulasmayi takip edebilelim

yok cnm bn günde 1 kere vurdm 112.5 vurdum ve 10 gün boyunca

Cok sagol kuzuumm aminnn insallahhh

cimriyse kaçsınnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…