Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz bana bakkk :sinirli:korktun mu? Korkmadiysan daha korkutucu emojiler bulmam gerekiyor 😂

Halloş iyiyim sen nasilsin bebisim

Avokado her zaman iyi canim gebeyken de faydali 🤗💛

Heriki sebepten dolayi hayatim. Onlem almak gerekiyor :işsiz:sen perinatologa gitmiyomusun
Ayyyy tamam tamam korktum dotumu kollamam lazım 🙈 Sakinim tamam, kafamdaki huniyi sessizce çıkarıp kenara bıraktım 🙈

Canimm guzel haberlerinizi aldikca bende iyi oluyorum. 2 haftaya duyarsin kalp atisini canim. Hic kafani yorma. Sonra cinsiyeti merak edicez. Sonraa hareketleri. Valla bu is surekli bi merak icinde geciyor. 😉.allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin.
Ayy inşallah bbgm dediğim gibi bazen belirti olmayınca korkuyorsun sonra geçiyor şimdilik her şey yolunda çok şükür ki inşallah böyle devam eder hep amin kuzum aminnn Allahm olanlara sag salim doğurmaya nasip etsin saglikla analı babalı hayırlı olmayanlarada bir an önce görüşlerini doldursun 🤩🤲

Canim beni predictor un ne kadar yanilttigini bilmesem sen soyleneden farkettim ben o cizgiyi.. ama predictor tam bir duygu taciri 🥺 bence de sali gunu kan versen iyi olabilir

Canim bence de haziranda basla kafan rahat olur kostuemaca icinde olmazsin hem de o surece kadar kan tahlillerini yaptir vitamin minerallerine baktir eksik varsa tamamla kilon varsa diyet yap hazirlik sureci olarak dusun 🤗💛

🥺🥺 Canim biz 10. Gun negatif olup sonra pozitif olan cok kisi gorduk bunu sen de biliyorsun Allahtan umut kesilmez

Inanki cinsiyet hic onemli degil kiz da olur erkek de yeterki saglikla dogsunlar tek istegim bu 🤗💛 senin surecin beni cok heyecanlandiriyor insallah cok guzel sonuclar alacaksin
Öyle canım sağlıklı hayırlı çocuklar olsunda gerisi çok önemli değil ama Allahın izniyle herşey yolunda ilerlicek canım 🙏❤️ ya inşallah canım yaa inşallah herşey çok güzel gider 🙏😍

Ayyyy tamam tamam korktum dotumu kollamam lazım 🙈 Sakinim tamam, kafamdaki huniyi sessizce çıkarıp kenara bıraktım 🙈
😂 Yok sen annisko sun dotune zarar vermezler 😂 ama huniyi biraksan iyi olabilir
Insallah kuzum sagliklA sihatle cok daha guzel gunlere dogsun kuzular insallah 😍😍😍
Aminnn insallah caniminici 💛🤗
Hosgeldin canim naber
Öyle canım sağlıklı hayırlı çocuklar olsunda gerisi çok önemli değil ama Allahın izniyle herşey yolunda ilerlicek canım 🙏❤️ ya inşallah canım yaa inşallah herşey çok güzel gider 🙏😍
Guzel gunlerin yakinda Allahin izniyle 🤗

Askolar nasılsınız ne yapıyonuz benim kasık ağrılarım devam ediyor ara ara 😤 ayın 15i kv kp gidecez Yozgat'a ordan bı randevu aldım bı de orda muayne olacam uzun vaktimiz yok bakalim o ne diyecek bı farklılık doktor görüşü almış olacaz sonra zaten gebelik yoksa uzun süre doktora ara vermeyi düşünüyorum

Askolar nasılsınız ne yapıyonuz benim kasık ağrılarım devam ediyor ara ara 😤 ayın 15i kv kp gidecez Yozgat'a ordan bı randevu aldım bı de orda muayne olacam uzun vaktimiz yok bakalim o ne diyecek bı farklılık doktor görüşü almış olacaz sonra zaten gebelik yoksa uzun süre doktora ara vermeyi düşünüyorum
23 yaşında mıydın canım sen, öyleyse bence de biraz ara vermek iyi gelebilir

Kuzular nasılsınız, ben bayağı iyi vakit geçirdim köyde 😂
Canikom biz iyiyiz sen nasilsin 🥰 ne guzel olmustur koyde vakit gecirmek keske biz de gidebilsek oyle biryerlere
Canim biz iyiyiz sen nasilsin? Bence cok dogru bir karar aldin. Zaten yasin cok genc biraz psikolojini rahatlatmak sana iyi gelecek 🤗💛

Canikom biz iyiyiz sen nasilsin 🥰 ne guzel olmustur koyde vakit gecirmek keske biz de gidebilsek oyle biryerlere

Canim biz iyiyiz sen nasilsin? Bence cok dogru bir karar aldin. Zaten yasin cok genc biraz psikolojini rahatlatmak sana iyi gelecek 🤗💛
Görümcemin bebiş de vardı, ama hiç durmuyor. Ben bebek bakmak da çok zorlanırım galiba. Hele ikiz olursa yandım 😂😂

Yok aşko gelen giden olmayacağım galiba akıntım var dün çok ağrım vardı geçti 🤣🥰
Sen naptınn salı kan vercem ben
Ben 13 u falan veririm kan hasta olmazsan veya eşim hiç kan vermeyelim hasta olmazsan gideceğimiz yerde test yaparsın diyor 😁

X