Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Of of of diyorum bunlar nasıl fiyatlar muayene ücretleride içinde galiba.
Kuzum çok pahalıymıs ya. Şuan ben de bir tedirginlik olustu 9 bucuk olacağına emin misiniz hocam diyecem ciddi rakamlar ya
Muane ucreti icinde tedavi suresince kan teslerine ucrrt odemiyorsun
İlaclarla ortalama rakam o
Bana verilen fiyat kendi bunyesindeki doktor tarafindandi
Belkide snnki daha uygundur canim
Oncesinde rahim filmine ve spermtestinese 1000 tl odedik

Belkide snnki daha uygundur cani.
Evet canım bana kan testlerini uygun biryerde yaptır dedi. Muayene ücreti zaten almıyor.ilaçlarıda uygun seviye de yazdı şimdilik yeterli olmazsa eklicem dedi. Belki sadece opu ile transferin parası şekilde hesaplamıstır. Dondurma 5 yıllık ücretiyse iyi o zaman.
Biz de kendimizi max 15 bine ayarladık ilaçlar 2 bin tuttu şimdilik.
Sen karar verebildin mi pekala

Belkide snnki daha uygundur canim
Oncesinde rahim filmine ve spermtestinese 1000 tl odedik
Rahim filmi ve sperm testi için pahalıymıs 1000 tl.
Memorialda oldu değilmi canım. Anestezi aldınmı peki

Ayy kuuzm ben 10 yıldır fln iPhone kullanıyordum sıkıldım artık değişiklik olsun dedim şimdi Huawei p40 lite aldık şimdilik güzel aslında not 9 pro istiyordum aslında buna döndk sonrasında nolduysa
Ayy bide ben bakıyım o telefonaaa benim için kamerası önemli güzel çekiyormu kuzuş

Fiyati uygun canim bencee.
Sprrm testi medikalde daha pahaliydii
Daha once cekildinmi rahim.filmi sen
Ağrısız film cevat hocada 800 tl idi 3 ay önce sordugumda öyleydi. Gerçi bizim hastanede de 650 tl idi ilaç hariç doğru uygunmus kuzum.
Evet canım ben 3 ay önce çekildim çalıştığım hastanede anestezili 250 tl verdim . Çalıştığım için indirim oldu normalde 650 idi . Baya pahalı ya rahim filmleri de

Bende 22 sinde iğne oldum yarın sabah test yapacağım bakalım inşallah vardır sizinde

Selam canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin. Belirtin olmayabilir herkeste olmuyor
Canim yok gonal f i asilamada en cok 100 unite vurdum gunluk. Tup icin soyledim ben gunluk 300 unite vurdum diye benim ignelerim fostimon ve menopur idi
Merhaba kizlar, ben de 3 gun once asilama yaptirdim ama inanilmaz bir gogus hassasiyeti var. ilerleyen gunlerde gogus hassasiyetiniz gecti mi sizin, nasil oldu
Selam canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin. Catlatma ignesinin etkisindendie o gecer..

Başkent ten memnun olmasam da tayfun çok hocayı tavsiye ederim. Gebelik olursa takip için düşünüyorum ben de ya da belki hakan kalaycı

Hı anladım kuzum. Ama dediğin gibi hemen çatlama durumu olmaz dimi. Bir de adetinin kaçıncı gününde opu olmustun canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…