Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ikızmı yoksa cnm evet ama erken dıgumla degılmıs bas gelısımı genetıkte olabılırmıs kuz cocugu oldugu ıcın

Adet olman için çok erken inşallah adet değildir bence değil inşallah yerleşmedir
İnşallah canısı sen napıyosunn nasıl gidiyor senle nerdeyse aynıyız bende heyecan tavannn.
Kuzu nasıldı böyle akıntı içinde mi yoksa normal damla şeklinde mi
kuzum iç çamaşırımda kayganlaşmış bişey vardı hissetim hemen tuvalete gittim böyle sarı akıntının içindeydi

Eklentiler

• CEBC0390-4646-4536-A077-43769477C2BA.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 28
Aynı bende gebelik sandım sayfanın bu günlük sazanları olarak kendimi alkışlıyorum
Demeyin öyle ya Ben açıklama yazmadım adet olmadan pik görünce o şokla attım direk kusura bakmayın ama yardımcı olursanız sevinirim ilk defa ovülasyon testi yaptım ama anladığım kadarıyla pik değil mi?

Asko test yapmak istemiyorum ya direk kan vermek istiyorum
E sordugun soruda catlatmanin etkisi varsa hcg kaccikar en cok diye soruyorsun yine cevap ayni o 5 tl lik testlerden alip yapsaydin etkisinin gectiginden emin olurdun
Evet canim ben de 1 tane devit 3 ampul kirmistim ekmege oyle yemistim tedavi oncesi . Folik asitimi de ayni sekilde . Ben mevsim meyve sebzelerine dadanmistim
İnsanın evi gibisi yoookkk arkadaşşş yemekler annem ve kaynişten bn keyiff yarın yol gidcm dinlenmem lazım puahahahahaha
Seni firsatci
LaRisaCca yaaaa Lariii hamile olduğunu başka bir topiğe yazdığın cevaptan gördüm canım benim tebrikler, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Yaa canım benim cok tesekkur ederim bayagidir gorusemedik umarim sen bebis iyisinizdir Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin
Azcik yuruyim dedimm
Ohhhmissss
Kızlaar az önce tuvalete girdim kahverengimsi pembemsi bişey geldi peçeteye çok korkuyorum buda lekelenmeden dolayı kimyasal olacak diye
Canım yerlesmedir o yerleşme
Ikızmı yoksa cnm evet ama erken dıgumla degılmıs bas gelısımı genetıkte olabılırmıs kuz cocugu oldugu ıcın
Iki kese var canim bence problem olmayacak göreceksin bak lütfen rahat ol
Hiç kimse de dememiş öldü mü kaldı mı
Kız Teo öldün mü kaldın mı nerdesin

İyi akşam tatlışlar
İyi akşamlar canim
Canım bence de değerlendir yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim akıntı adet öncesinde de yoğunlaşır ve lh testinde adet öncesi yine bazen çok koyu görülür bilgin olsun .

Canım bazen lh pik gösterdiğinde de hamişlik olabiliyor. Bir iki gün sonra tekrar btcg yap bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…