Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim hayirli olsun demekki doktor tum doneleri toplayip oyle bir plan yapacak

Canım bilemedim çünkü bende adete 2 gün kala lh pik çıkınca gebelik olmuştu mki kız kardeşim de de 4 gün önce aynısı olmuştu.

Bİr bıcı bıcı yapıp geldim mis oldum birazdn doğru yataga sonra yatcaz kalkcazz hooopp kuşlar gibi antep’e uçucaz
Bende bıcı bıcı yaptım.
Yasin mi okudum.
Canım feci lolipop çekti aldım yerken de size takıldım

Hayırlısı olsun canım.
İnşallah tedavin başarılı olacaktır.

Daha ön görüşme gibi bisey olmş glba canım rahim filmi sperm testi sonrası dönüş yaparlar bnce
Evwt canım öyle oldu bu bile iyi geldi ama ben daha net birşeyler duymak istiyordum aceleci olduğum için ama kadın rahim filmibi görmedwn napsın Allahım utandırmasın

Canım bilemedim çünkü bende adete 2 gün kala lh pik çıkınca gebelik olmuştu mki kız kardeşim de de 4 gün önce aynısı olmuştu.
Ben baştan anlatıyım 10 şubatta çatlatma iğnesi vuruldum 13.ve 15. Günler idrarda negatif çıktı normal adetim 23 şubattı olmadım iğnemin 14. Günü 24 şubattı yine adet olmadım. Pazartesi günü kahverengi akıntılarım başladı ama dün akıntıya döndü dün kan testi negatif çıktı bugün akıntı hissedilir bi şekilde geldi adet oldum diye düşündüm ama yine olamamışım uygulamada Cumartesi ovülasyon gösterince akıntı olunca test yaptım işte.. baya baya T koyu çıktı yarın tekrar bakarım teste bu şekilde devam ederse kan vericem tekrar çok saçma bir süreç yaşıyorum sanki benim adet günlerim hiç şaşmazdı

Kızlar bişi anlatabilir miyim size biraz fazla özel olur
Kızlar anlatıyorum benden günah gitti şimdi 6 gibi falan fıtı fıtı oldu 1 saate yakın uzandım ben ama gebelik ihtimaline karşı çok nazik ve kibardi yani öyle sert falan ilişki de olmadı yeteri kadar ıslaklıkta vardı evet önceleri zorladigim zaman azıcık kanamisti vajinam ama şimdi hiç öyle seyle olmadı WC çıktım afedersiniz peceteye çok çok az şekilde akintimla birlikte koyu kırmızı akıntı geldi kahveye yakın

Son düzenleme:
Önceki gebelik kaybımı şekerden olabilir dedi kızlar hamişler şekerden tatlıdan uzak durun.. şeker ilacına devam dedi
Şeker hiç deme yaa kuzenim geçen sene gebe kalmışti o zaman da gebelikten şekeri çıkmıştı hem düşük yaptı hemde dikkat etmediği için insülin kullanıyor şuan şimdi aşırı kilosu var şekeri tansiyonu var ve ikizlere hamile 3 ay falan olacak rabbim yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…