Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canısı 😍 sen napıyosunn nasıl gidiyor senle nerdeyse aynıyız bende heyecan tavannn. 🙈

kuzum iç çamaşırımda kayganlaşmış bişey vardı hissetim hemen tuvalete gittim böyle sarı akıntının içindeydi 🤦🏻‍♀️
Kuzu inşallah yerleşmedir yaaa bnde bi iki damla yaşadım bak LaRisaCca LaRisaCca yaşadı o bndn daha çok hatta hadi hyrlı hbrler inşallah 👩‍❤️‍💋‍👩🌸

E sordugun soruda catlatmanin etkisi varsa hcg kaccikar en cok diye soruyorsun yine cevap ayni o 5 tl lik testlerden alip yapsaydin etkisinin gectiginden emin olurdun 😂

Evet canim ben de 1 tane devit 3 ampul kirmistim ekmege oyle yemistim tedavi oncesi . Folik asitimi de ayni sekilde . Ben mevsim meyve sebzelerine dadanmistim 😂

Seni firsatci 💛

Yaa canım benim 🤗🤗 cok tesekkur ederim bayagidir gorusemedik umarim sen bebis iyisinizdir Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin 💛

Ohhhmissss

Canım yerlesmedir o yerleşme 🥰

Iki kese var canim🤗 bence problem olmayacak göreceksin bak lütfen rahat ol

Kız Teo öldün mü kaldın mı nerdesin 😂

İyi akşamlar canim

Canım bence de değerlendir yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim akıntı adet öncesinde de yoğunlaşır ve lh testinde adet öncesi yine bazen çok koyu görülür bilgin olsun .
Yaa Allahımmmmmm inşalllahhh 😍🙈🙈🙈 ayy yerleşmedir inşallah kuzum belimdede çok ağrı var boynuma kadar geliyor valla inşallah bunlar gebelik belirtisidr 😍🌸🤲🏻

Canım bazen lh pik gösterdiğinde de hamişlik olabiliyor. Bir iki gün sonra tekrar btcg yap bence
Dün kanda 0,100 çıktı doktor baktığında rahimde gebelik görünmüyor dedi o yüzden öyle bir ihtimal yokmuş gibi gelir ama ben bugünü değerlendiriyim doktorum 10 gün içinde adet olmaz isen gel demişti tekrar kan testi ister belki

E sordugun soruda catlatmanin etkisi varsa hcg kaccikar en cok diye soruyorsun yine cevap ayni o 5 tl lik testlerden alip yapsaydin etkisinin gectiginden emin olurdun 😂

Evet canim ben de 1 tane devit 3 ampul kirmistim ekmege oyle yemistim tedavi oncesi . Folik asitimi de ayni sekilde . Ben mevsim meyve sebzelerine dadanmistim 😂

Seni firsatci 💛

Yaa canım benim 🤗🤗 cok tesekkur ederim bayagidir gorusemedik umarim sen bebis iyisinizdir Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin 💛

Ohhhmissss

Canım yerlesmedir o yerleşme 🥰

Iki kese var canim🤗 bence problem olmayacak göreceksin bak lütfen rahat ol

Kız Teo öldün mü kaldın mı nerdesin 😂

İyi akşamlar canim

Canım bence de değerlendir yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim akıntı adet öncesinde de yoğunlaşır ve lh testinde adet öncesi yine bazen çok koyu görülür bilgin olsun .
Asko mesela iğnenin etkisi olsa beta kaç çıkardı onu merak ettim 😁😁😁

Yaa Allahımmmmmm inşalllahhh 😍🙈🙈🙈 ayy yerleşmedir inşallah kuzum belimdede çok ağrı var boynuma kadar geliyor valla inşallah bunlar gebelik belirtisidr 😍🌸🤲🏻
AYy hadi inşallah kuzu bzde yaşadık bel sırt agrısı hayrlı haber verecksnz bn tüm kalbimle inanıyorum morelinizi yüksek tutun 😍😍🙏🏻

Kızlar selam doktorla görüştük sağda 2,5 solda 2 cm iki adet çikolata kistim var bunları biliyordum zaten eşimden sperm testi istedi tekrardan ve birkaç kan testi benim rahim filmi cd me bakığ ona göre yönlendiricekmiş birde büyük gebelik kaybım olunca üzerinde durdu baya çok tatlı sakin bir bayan bismillah dedik bakalım sonuda hayır olur inşallah..bu testleri tamamlayığ tekrar gidicez mesafede uzak olunca ben hemen gidincw ypcaklarmış gibi elim boş dönünce bir tuhaf 😅 oldum vitamin bile vermedi doktor orasını anlamadım

Kızlar selam doktorla görüştük sağda 2,5 solda 2 cm iki adet çikolata kistim var bunları biliyordum zaten eşimden sperm testi istedi tekrardan ve birkaç kan testi benim rahim filmi cd me bakığ ona göre yönlendiricekmiş birde büyük gebelik kaybım olunca üzerinde durdu baya çok tatlı sakin bir bayan bismillah dedik bakalım sonuda hayır olur inşallah..bu testleri tamamlayığ tekrar gidicez mesafede uzak olunca ben hemen gidincw ypcaklarmış gibi elim boş dönünce bir tuhaf 😅 oldum vitamin bile vermedi doktor orasını anlamadım
Daha ön görüşme gibi bisey olmş glba canım rahim filmi sperm testi sonrası dönüş yaparlar bnce 👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩

X