Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
neeee, yeni askmiiiii?

Cnm bas cevresı ufak dedıler buyumesı yavasmış pna bkcaklar ıns minik kızım bunuds atlatıcak.sen nasılsın bebış nasıl

Yaaaa surda ctesiye ne kaldi kii maşallah sizeee yaaa Güzel haberlerini bekliyoruz
Canım benim ben de her kontrolde çok heyecanlanıyorum inşallah güzel haberler getiririm
kızlar biliyonuz mu Bugün aşılama gününü saymazsak 9 gün oluyor çıkacağını bilsem kan verecem o derece sabirsizim
İşin en zor kısmı zaten test zamanını beklemek
Lari çok sevindim asko ya
Teşekkürler canım
Canım adetin gelmeden 2. Yumurtlaman olmaz. Yine de sen bilirsin için rahat edecekse istersen ovu test yap
Kızlar 22snde aşılama oldum ya öğlen 11de bugün 10. 11. Gün hangisi oluyor bide 12. Gün predictor ile kesin sonuç alırmıyımmmm
10. Gün tatlım. Zaten iğneyi de 1.5 gün önce vurdun aşılamanın 12. Gününde predictor ile sonucun çıkabilir inşallah pozitif olur
Kuzumm temkinli yaklaşmak diye birşey yok tüpte genelde ort 300 ünite ilaçla başlanıyor. Yumurtan kaliteli ve çok olursa ne ala şansın daha yüksek olur ohss olursan da en fazla rahmin dinlenecek ve öyle tedavi olacaksın. Cetroditeyi 1 haftanın sonunda 1 tane vurup ertesi gün kontrole gidecek ve ileriden giden yumurtan varsa baskılamak gerekiyorsa hergun 1 tane vurarak devam edeceksin ama peşinen 4 tane aldirmasi çok yanlış. Ben 1 tane almıştım, gerekirse reçete ederiz alırsınız demişlerdi ama belki dr başka birşey düşünmüştür öyle yazmıştır. Bugün başlıyorsun iğneye değil mi? Bana doktorum hergun belli bir saatte vurmak zorunda değilsin 17-21 arası herhangi bir saatte vur demisti. Sebebini bilmiyorum bizim yöntemi anlatıyorum ben fayda gördüm inşallah sen de görürsün bu arada ben folik asit de başlamıştım bir önceki aydan bence sen de baslasan iyi olur bol su iç yürüyüş yap. Benim yasaklarım yoktu Dr bana ne yiyip iciyorsan devam et sporun varsa yap herşey serbest dedi. Öyle de yaptım. Belki sana bir yararı olur gonapeptyl yazmadı mi
Askolar mesela çatlatma ignesinin etkisi gitmese diyelim beta kaç çıkar en fazla
İşte sen bu soruyu sorarsan seni döverim. Biz h p demiyormuyuz iğne varsa işin içinde 2 tane 5₺ lik testlerden alın 9. Günlerde yapinki negatifi görün sonra silik çizgi çıkarsa iğneden mi diye düşünmeyin.
neeee, yeni askmiiiii?
Evet bebeğim gonulun erkek kardeşi ile
Cnm bas cevresı ufak dedıler buyumesı yavasmış pna bkcaklar ıns minik kızım bunuds atlatıcak.sen nasılsın bebış nasıl
Tabiki atlatacak ve bence bir problem de olmayacak. İkiz oldukları ve biraz da erken doğdukları için bence böyle görünüyor ama bence herşey yolunda sen içini ferah tut. Biz de keseleri gördük ama henüz 6 haftalık olmadık kalp atışı için bekliyoruz. İnşallah gelisimlerinde akşama olmaz ve kalp atışlarını da duyarız

Asko test yapmak istemiyorum ya direk kan vermek istiyorum

Tamam kuzum şimdi araştırıyodumda gene evham yaptım eğer sen normal diyorsan okey. Hiç kafama takmıcam bana 9 marta kontrol tarihi verdi. 3 gün gonalfı kullanıp 2 gün sonra da kontrol dedi. Gonapeptyl yazmadı daha doğrusu daha ilave edeceğim ilaçlar var ama gidişata göre dedi. Cetrotide yi al dolabında dursun dedi. Ben o zaman 2 tane mi alsam şimdilik sonra tekrar alırım olmadı folik asite baslamıstım evet D vitamini de basla dedi. Diyetteyim zaten ohss den korktuğum içiin yeşil çay bitki çayı içme dedi. Başka yasak vs koymadı. İğneme yarın baslıcam yani 3.günü.
Ayy nolur hep iletişimde olalım. Sanki doktorum senmişsin gibi hissediyorum lari yaaa

LaRisaCca yaaaa Lariii hamile olduğunu başka bir topiğe yazdığın cevaptan gördüm canım benim tebrikler, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Hemde iki tane eczacı hanım yaa iki defa teyze oluyoruz

Kızlaar az önce tuvalete girdim kahverengimsi pembemsi bişey geldi peçeteye çok korkuyorum buda lekelenmeden dolayı kimyasal olacak diye
Kaçıncı günün aşılamamiydi inşallah bebiş seninledir bata kaç gün var

Kaçıncı günün aşılamamiydi inşallah bebiş seninledir bata kaç gün var
Kuzum femara kullandım iğnemin 7.günündeyim doktorumu aradım coraspin kullanıyorsun bişey olmaz korkma dedi inşallah yerleşme kanamasıdır ama kırmızıda değildi ayy bi şekil oldum yine

Kuzum femara kullandım iğnemin 7.günündeyim doktorumu aradım coraspin kullanıyorsun bişey olmaz korkma dedi inşallah yerleşme kanamasıdır ama kırmızıda değildi ayy bi şekil oldum yine
Adet olman için çok erken inşallah adet değildir bence değil inşallah yerleşmedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…