Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
💛🥰 Canım benim ben de her kontrolde çok heyecanlanıyorum inşallah güzel haberler getiririm

😁 İşin en zor kısmı zaten test zamanını beklemek 💛

Teşekkürler canım 🥰

Canım adetin gelmeden 2. Yumurtlaman olmaz. Yine de sen bilirsin için rahat edecekse istersen ovu test yap💛

10. Gün tatlım. Zaten iğneyi de 1.5 gün önce vurdun aşılamanın 12. Gününde predictor ile sonucun çıkabilir inşallah pozitif olur 🥰

Kuzumm temkinli yaklaşmak diye birşey yok tüpte genelde ort 300 ünite ilaçla başlanıyor. Yumurtan kaliteli ve çok olursa ne ala şansın daha yüksek olur ohss olursan da en fazla rahmin dinlenecek ve öyle tedavi olacaksın. Cetroditeyi 1 haftanın sonunda 1 tane vurup ertesi gün kontrole gidecek ve ileriden giden yumurtan varsa baskılamak gerekiyorsa hergun 1 tane vurarak devam edeceksin ama peşinen 4 tane aldirmasi çok yanlış. Ben 1 tane almıştım, gerekirse reçete ederiz alırsınız demişlerdi ama belki dr başka birşey düşünmüştür öyle yazmıştır. Bugün başlıyorsun iğneye değil mi? Bana doktorum hergun belli bir saatte vurmak zorunda değilsin 17-21 arası herhangi bir saatte vur demisti. Sebebini bilmiyorum bizim yöntemi anlatıyorum 😂 ben fayda gördüm inşallah sen de görürsün bu arada ben folik asit de başlamıştım bir önceki aydan bence sen de baslasan iyi olur🥰 bol su iç yürüyüş yap. Benim yasaklarım yoktu Dr bana ne yiyip iciyorsan devam et sporun varsa yap herşey serbest dedi. Öyle de yaptım. Belki sana bir yararı olur 🥰 gonapeptyl yazmadı mi

İşte sen bu soruyu sorarsan seni döverim. Biz h p demiyormuyuz iğne varsa işin içinde 2 tane 5₺ lik testlerden alın 9. Günlerde yapinki negatifi görün sonra silik çizgi çıkarsa iğneden mi diye düşünmeyin.

Evet bebeğim gonulun erkek kardeşi ile 🥳

Tabiki atlatacak ve bence bir problem de olmayacak. İkiz oldukları ve biraz da erken doğdukları için bence böyle görünüyor ama bence herşey yolunda sen içini ferah tut. Biz de keseleri gördük ama henüz 6 haftalık olmadık kalp atışı için bekliyoruz. İnşallah gelisimlerinde akşama olmaz ve kalp atışlarını da duyarız 💛
Ikızmı yoksa cnm evet ama erken dıgumla degılmıs bas gelısımı genetıkte olabılırmıs kuz cocugu oldugu ıcın

Adet olman için çok erken inşallah adet değildir bence değil inşallah yerleşmedir🙏🤲
İnşallah canısı 😍 sen napıyosunn nasıl gidiyor senle nerdeyse aynıyız bende heyecan tavannn. 🙈
Kuzu nasıldı böyle akıntı içinde mi yoksa normal damla şeklinde mi
kuzum iç çamaşırımda kayganlaşmış bişey vardı hissetim hemen tuvalete gittim böyle sarı akıntının içindeydi 🤦🏻‍♀️

💛🥰 Canım benim ben de her kontrolde çok heyecanlanıyorum inşallah güzel haberler getiririm

😁 İşin en zor kısmı zaten test zamanını beklemek 💛

Teşekkürler canım 🥰

Canım adetin gelmeden 2. Yumurtlaman olmaz. Yine de sen bilirsin için rahat edecekse istersen ovu test yap💛

10. Gün tatlım. Zaten iğneyi de 1.5 gün önce vurdun aşılamanın 12. Gününde predictor ile sonucun çıkabilir inşallah pozitif olur 🥰

Kuzumm temkinli yaklaşmak diye birşey yok tüpte genelde ort 300 ünite ilaçla başlanıyor. Yumurtan kaliteli ve çok olursa ne ala şansın daha yüksek olur ohss olursan da en fazla rahmin dinlenecek ve öyle tedavi olacaksın. Cetroditeyi 1 haftanın sonunda 1 tane vurup ertesi gün kontrole gidecek ve ileriden giden yumurtan varsa baskılamak gerekiyorsa hergun 1 tane vurarak devam edeceksin ama peşinen 4 tane aldirmasi çok yanlış. Ben 1 tane almıştım, gerekirse reçete ederiz alırsınız demişlerdi ama belki dr başka birşey düşünmüştür öyle yazmıştır. Bugün başlıyorsun iğneye değil mi? Bana doktorum hergun belli bir saatte vurmak zorunda değilsin 17-21 arası herhangi bir saatte vur demisti. Sebebini bilmiyorum bizim yöntemi anlatıyorum 😂 ben fayda gördüm inşallah sen de görürsün bu arada ben folik asit de başlamıştım bir önceki aydan bence sen de baslasan iyi olur🥰 bol su iç yürüyüş yap. Benim yasaklarım yoktu Dr bana ne yiyip iciyorsan devam et sporun varsa yap herşey serbest dedi. Öyle de yaptım. Belki sana bir yararı olur 🥰 gonapeptyl yazmadı mi

İşte sen bu soruyu sorarsan seni döverim. Biz h p demiyormuyuz iğne varsa işin içinde 2 tane 5₺ lik testlerden alın 9. Günlerde yapinki negatifi görün sonra silik çizgi çıkarsa iğneden mi diye düşünmeyin.

Evet bebeğim gonulun erkek kardeşi ile 🥳

Tabiki atlatacak ve bence bir problem de olmayacak. İkiz oldukları ve biraz da erken doğdukları için bence böyle görünüyor ama bence herşey yolunda sen içini ferah tut. Biz de keseleri gördük ama henüz 6 haftalık olmadık kalp atışı için bekliyoruz. İnşallah gelisimlerinde akşama olmaz ve kalp atışlarını da duyarız 💛

Eklentiler

• CEBC0390-4646-4536-A077-43769477C2BA.jpeg
    CEBC0390-4646-4536-A077-43769477C2BA.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 28
Aynı bende gebelik sandım 🙈🙈 sayfanın bu günlük sazanları olarak kendimi alkışlıyorum 🤣🤣🤣👏👏👏👏
Demeyin öyle ya 🤦‍♀️ Ben açıklama yazmadım adet olmadan pik görünce o şokla attım direk kusura bakmayın ama yardımcı olursanız sevinirim ilk defa ovülasyon testi yaptım ama anladığım kadarıyla pik değil mi?

Asko test yapmak istemiyorum ya direk kan vermek istiyorum 😁
E sordugun soruda catlatmanin etkisi varsa hcg kaccikar en cok diye soruyorsun yine cevap ayni o 5 tl lik testlerden alip yapsaydin etkisinin gectiginden emin olurdun 😂
Tamam kuzum şimdi araştırıyodumda gene evham yaptım eğer sen normal diyorsan okey. Hiç kafama takmıcam 😊😊 bana 9 marta kontrol tarihi verdi. 3 gün gonalfı kullanıp 2 gün sonra da kontrol dedi. Gonapeptyl yazmadı daha doğrusu daha ilave edeceğim ilaçlar var ama gidişata göre dedi. Cetrotide yi al dolabında dursun dedi. Ben o zaman 2 tane mi alsam şimdilik sonra tekrar alırım olmadı 🙄 folik asite baslamıstım evet D vitamini de basla dedi. Diyetteyim zaten ohss den korktuğum içiin 😁 yeşil çay bitki çayı içme dedi. Başka yasak vs koymadı. İğneme yarın baslıcam yani 3.günü.
Ayy nolur hep iletişimde olalım. Sanki doktorum senmişsin gibi hissediyorum lari yaaa 😍😂
Evet canim ben de 1 tane devit 3 ampul kirmistim ekmege oyle yemistim tedavi oncesi . Folik asitimi de ayni sekilde . Ben mevsim meyve sebzelerine dadanmistim 😂
İnsanın evi gibisi yoookkk arkadaşşş yemekler annem ve kaynişten bn keyiff yarın yol gidcm dinlenmem lazım puahahahahaha 😂😂😂😂😂
Seni firsatci 💛
LaRisaCca LaRisaCca yaaaa Lariii hamile olduğunu başka bir topiğe yazdığın cevaptan gördüm canım benim tebrikler, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍😍:21:
Yaa canım benim 🤗🤗 cok tesekkur ederim bayagidir gorusemedik umarim sen bebis iyisinizdir Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin 💛
Azcik yuruyim dedimm🥰
Ohhhmissss
Kızlaar 😔 az önce tuvalete girdim kahverengimsi pembemsi bişey geldi peçeteye çok korkuyorum buda lekelenmeden dolayı kimyasal olacak diye 😪
Canım yerlesmedir o yerleşme 🥰
Ikızmı yoksa cnm evet ama erken dıgumla degılmıs bas gelısımı genetıkte olabılırmıs kuz cocugu oldugu ıcın
Iki kese var canim🤗 bence problem olmayacak göreceksin bak lütfen rahat ol
Hiç kimse de dememiş öldü mü kaldı mı :KK70: :sopa::sopa:
Kız Teo öldün mü kaldın mı nerdesin 😂

İyi akşam tatlışlar 🥰
İyi akşamlar canim
Çatlatma iğnem 10 şubattı kan testim dün negatif çıktı akıntım artınca ovülasyon testini yaptım bu şekilde çıktı adet olmadan yumurtlama oldu sanırım 🙄 bugünü değerlendirmeyi düşünüyorum
Canım bence de değerlendir yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim akıntı adet öncesinde de yoğunlaşır ve lh testinde adet öncesi yine bazen çok koyu görülür bilgin olsun .

Demeyin öyle ya 🤦‍♀️ Ben açıklama yazmadım adet olmadan pik görünce o şokla attım direk kusura bakmayın ama yardımcı olursanız sevinirim ilk defa ovülasyon testi yaptım ama anladığım kadarıyla pik değil mi?
Canım bazen lh pik gösterdiğinde de hamişlik olabiliyor. Bir iki gün sonra tekrar btcg yap bence

X