Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oh oh çok sevndm cnmmm hadi bakalım başlangıcın hyrlı olsun inşallah ilaç verdimi cnm
Evet canım yarın alacağım ilaçlarımı.
Gonal-F 300 (3 adet)
Cetrotide (4 adet)
Ovitrelle (1 adet)
Şimdilik sadece gonalf kullanıcam günde 1 kere haftaya salı da ultrason kontrolü olacak sonrasını anlatacakmıs LaRisaCca ben anlamadığım için herseye tamam dedim bu arada dirençli bir pco var bende OHSS riskine karsın temkinli verdi ilaçları

Hayırlı olsun tedavin asko inşallah güzel sonuçlar alirsin

Amin inşallah sen hangi tedaviye başlıyorsun niye mesela gonalf 300 diğer ilaç ne işe yarıyor 4 adet olan
Tüp bebeğe basladım canım direk. Diğer ilaç yumurtanın çatlamasını önleyen ilaçmış canım . Sen aşılama tedavisinde gonalf kullandın dimi ne kadar kullandın

Tüp bebeğe basladım canım direk. Diğer ilaç yumurtanın çatlamasını önleyen ilaçmış canım . Sen aşılama tedavisinde gonalf kullandın dimi ne kadar kullandın
Ben gonal f 900 aldım neredeyse hergun saysak 11 gün kullandım 75 mg 6 defa 5 defa da 112.5 mg kullandım geri de elimde 35mg falan kaldı yumurta gelişimin çok bu erken olup çabuk büyüyor o yüzden mi çatlama önleyici verdi

oyyy hadi ya allah bismilallah kuzuuuuu rabbim emeklerini boşa çıkarmasın

hadi bklm cnm ver hyrlı sonuçlar alırsın umarım

cnm 12.güne tamamen gitmiş olur endişelenme
İnşallah asko diyelim yarın aşılama gününü sayarsak 11 saymazsak 10 oluyor kan versem nasıl bı sonucla karşılaşirim

Evet sonra tekrar ilaçlar verecekmiş canım. Ben 275 mg vurulcam 1 günde
. Toplam 3 gün sürecek 275 şekilde.
Senin kaç yumurtan gelişti bu sekilde.

Yumurtanın çatlamaması gerekiyo tüp bebekte çünkü yumurtalar çatlamadan toplamaları gerekiyo o yüzden ekstra ilaçlar veriliyor

Aay evet yaa o şekilde düşünemedim tüpte öyle oluyordu ben mesajı yanlış okumuşum 3 adet almışsın ben 300 mg diyince az az kullanacan zannettim
Benim biraz karışık iki yumurtam vardı sağ ve solda sağdaki sola göre daha ufakti son gittiğimde sağdaki 18 mm ulaşmış soldaki ise yoktu sıvı gözüküyor muhtemelen kendi kendine çatlamış olabilir dedi saga göre aşılama yaptık soldaki yumurtam 12 de kalmış olamaz herhalde yada bilmiyorum mikser gibi karıştırdı rahmimi de bulamadı soldaki yumurtayı

Hahaha olsun canım sonuçta yumurtanda olusuyo çatlıyoda ilişki olduysa sıkıntı yok . İnsallah tutar da bu ay uğraşmazsın daha

Amiiinn bebeğimm inşaallah mutlu mesut sekilde tedavim sonlanır kuzum senin nasıl olmustu ilaç dozajların neler kullanımıstın
bbgm bn her gün 112.5 mg vuruldm gonal f başka birşey vurulmamıştm ama bu kişiden kişiye değişiyor biliyorsun.. ovitrelle vuruldum cetrotide vurulmştm kaç tane hatırlamıyorm ama gonal f kullanırken aynı zmnda prowoman kullandım o kdr bbgm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…