Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum işte bu soylediklerini yapmaları gerekiyor FSH TSH amh E2 prolaktin lh kan değeri HIV testleri sarılık filan.
Evet de yapıyolar mı acaba, git kan ver diyo sadece, sonra eksik çıkıyo taa öbür aya kalıyorum, yol yakından öğreneyim de bilen varsa eksikleri dışarda yaptırırım diye aranıyorum buralarda zeynep kamile giden var mı acsba diye

yok yok zıplamadım aplaaa çok akıllı bir kızım

aynen bu arada Lumix bnm dondurulmş yapıldıgında da yine prolaktin bakıldı progesteron, rubella olanlar,hıv olanlar bakıldı d vitamini ayrıca ama bn diğerlerini yine kendim yaptırmıştm karar vermedn önce herşey yolundaydı amh kesn yaptır cnkü yumurtalık rezervin hakkında bilgi sahibi olursun

asistanları fln yok mu bnm doktordan başka irtibata geçtiğim ayrı 3 kişi var hepsi sorulara cvp verir vermek zorundalardaaa ! ayy bak çok snrlendm smdiii

Asko şimdi ben sana tüp için yaptırdığım tahlilleri gönderiyorum sağlık ocağı ücretsiz yapıyor

asistanları fln yok mu bnm doktordan başka irtibata geçtiğim ayrı 3 kişi var hepsi sorulara cvp verir vermek zorundalardaaa ! ayy bak çok snrlendm smdiii
ya devlet hastanesi ya, ekibiyle beraber zaten, doktor değil ynndaki asistanlar cvp veriyo, kalabalık oluyo bi de o arada isteğin cevabı alamıyosun bi türlü, soruyosun soruyosun havada kalıyo yani zaten gerildim elim ayağım buz, her doktora gidince Böyle oluyorum
Asko şimdi ben sana tüp için yaptırdığım tahlilleri gönderiyorum sağlık ocağı ücretsiz yapıyor
Tmm canım çok teşekkür ederim

Lumix gönderdim canım ama bak bu benim dr umun istedikleri senin doktorun istemeyebilir başka şeyler de isteyebilir
çok teşekkür ederim, ikisi varsınız kız, hemen cvp veriyosunuz ilgileniyosunuz derdimle dertleniyosunuz, bi mutluluk olsa hep beraber seviniyoruz, edaecoo sana da çok teşekkür ederim, moralim o kdr bozuktu ki cevaplarınız iyi geldi, iyiki varsınız kız

Canımm benımm bende cook mutluyum inan ve çok korku varrr garip şekildee Görüştüm canım muayenemi oldum gayet iyi dedi rahim içine felan reçetemi yazdı ama tekrar görüşecek birazdan kaç tane almam gerek kullanımını vs anlatacak

whtshp tan yzsana bbgm bn gece bile bazn tacz ediyom sen saglık ocagında yaptıracaklarını yaptır şimdiden adetn 3.günü yada 2.günü farketmez bbgm

tbkideee öyle olucak cnm burasıı bunun için var degil mi kmseye söleyemedklerimizi dertlendiklerimizi konusup anlatıcaz sevncz üzülcz düşücez ama sonra yine birlikte kalkıcaz ayagaaa bozulmasın morelin böyle küçük şeyler için elbet yoluna girer düzelr sende iyiki varsn cnm bnm

whtshp tan yzsana bbgm bn gece bile bazn tacz ediyom sen saglık ocagında yaptıracaklarını yaptır şimdiden adetn 3.günü yada 2.günü farketmez bbgm
Ne whatsappı özel doktor değilki bu, doktorun numarasını nerden bulcm hastaneye bile ulaşamıyos, kalabalık zaten millet birbirinin üstüne çıkıyo kapısında doktoun kendisini bulursan ne ala, bazen sadece asistanı oluyor

Ne demek canım sen de iyi ki varsın burada olmamızın amacı bu değil mi zaten
Ayy bugün başlıyorsun nnn
Sen de bizi bırakıp gidecek misin
Ben uzun süreli ilişkilerin kadınıyım seço

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…