Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzuuuu ayyy hadiii herşey yolundaaa mııııııı pekkii çok heycanlııı herkesss yavaş yavaş mutlu sona doğru geliyorrrrr

yok bbgm asistanlarına dedm bn doktor sana cvp vermez belki doğrusun.. sen bzden öğrendiklerinle yetin şimdlk sıkma canını

yaaaaaaaaa şakaaaaaaaa ayyyyy çok heycanlııı onlar mı aldı sen mi balımm ayy yarın bn diğer günde sennnnnnn ayy kalbimmmmmm
Canım ben tek gidecektim. Eşim ben de gelmek istiyorum oan yanında olMak istiyorum dedi bir de araba kullanmamı istemiyor uzun yol olarak. Kendisi pazartesi uygun olmadığından arayıp sordum cumartesi olabilir mi diye olur dediler öyle oldu

ayyyy çok sevndmmmmm kuzumm daha iyi olmuşşş hadi hyrlı hbrler inşallah

Pıhtılaşma gibi bir sorun yoksa erken gitmeye gerek yok. Sizin tüp müydü?
Tüp değil pıhtılaşma hafif düzeyde var çok ciddi olmasa da tedavi başladık geçen hafta,2 kaybım var kafadan riskli başlıyorum zaten..Doktoruma sordum bekleyebiliriz iki hafta dedi.İnşallah bu sefer sağlıklıdır

Ne demek canım sen de iyi ki varsın burada olmamızın amacı bu değil mi zaten

Ayy bugün başlıyorsun nnn

Ben uzun süreli ilişkilerin kadınıyım seço
kuzuuuu ayyy hadiii herşey yolundaaa mııııııı pekkii çok heycanlııı herkesss yavaş yavaş mutlu sona doğru geliyorrrrr
Eveeett insallah kolaylıkla sorunsuz geçer bu süreç çok sağolun kızlar
Muayenem iyi rahim içi iyi dedi. önce ki Tahlilleri kabul etti sıkıntı yok tekrar tahlil isticekmiş ilerki günlerde

Kızlar size bir sorum var çatlatma iğnesinden sonra adet olmadım dün kan testi negatif çıktı gebelik yok ama benim mart ayındaki yumurtalamam uygulamada Cumartesi günü gösteriyor bu şekilde yumurtalama olur mu değerlendiriyim mi bu günleri ovülasyon testlerim var evde testlere başlıyım mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…