Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederiz kenke teyzee darısı sana diye hep dualarimizdasin
Ah kenke teteleri kurban olsun olaraa sağolasın larimm bende hep duacınım

oh sonunda okuya okuya düzlüğe çıkabildim kendimi son sayfaya gelince böyle hissediyorumEki Görüntüle 2794785

nurella kan vericekti orayı kaçırdım galiba verdimii kan ??

Ya yazık gebeyken horlayanlar varmış eşleri yatağı terkediyormus, kadincagiza önce ben uyuyim sonra sen uyu diyormuş.. çok üzüldüm ya
Evett bende okudumm onu çok üzüldüm. Birde uykuya dalcak gibi olunca dürtüp uyandırıyomuş kadını uyumasın diye

Buarada dlkkydlntpl seni de özledim
Bende sizleri cnm nasılsınız pek gıremıyorumYarın cemrenın emarı cekılcek dua edın ıns aclıga dayanırda cekılebılır ve hersey ıyı cıkarıkızler bazen cok yaramaz olup zorluyor maalesef sızlerı merak edıyorum

Canım benımmm çok güzellllerrrrr Allah'ım insallah tez zamanda sağlıklıca kalp atısını duymayı nasip eder

Kalp şeklindeyse ol bence de ameliyatını canım riske atmaya ne gerek var zaten basit bir işlem diye biliyorum sonra ki ayda transferin olur

Kan verdim 700küsür çıktı iki hafta sonra kontrole gideceğim erken gitmek istemiyorum Kafayı iyice yemezsem tabi

inşallah kuzuşum Sen bir açılışı yap arkandan patır gelecekler inşallahhhhhhhh
yaaaa gerçekten miiiiiii çok sevndm bbgmmm hadii saglıcakla artsın inşallah beybiinnn nası hissediyorsun kndini peki iymisin belirtilerin var mı canm evet erken gitme adetnden kaç gün geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…