Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaa yine biriktirip başladım okumya. Ne güzel şeyle karşılaştımm. Allahımmm çok şükürr sağlıcakla gelsinlerr
Canımmm Allahım öncelikle hamişlerimizi sağlıkla kucağına almaya nasip etsin. Sonrada bizlere nasip etsinn
Yaaa banada öğğ getiren şu fıtıfıtıdan sonra olan duşa kadar vıcık vıcık hissiyat. Bi benmi yaşıyorum bunu bilmiyorum Bi çocuk olsada korunmalı devam etse diye dua ediyorum hep

Kızlar ya sanki böyle vajinamin iç kısmına doğru bı yerde bı batma var böyle çok hafif iğne batıyor sanki bide idrar yaparken yanmam vardi niye böyle oldu ki tavsiye edeceğiniz bişey var mı
Aşılama esnasında oturduğun yerden enfeksiyon kapmış olabilirsin ya da az su iciyorsundur bolca su iç canım. Bu anlattıklarını hayra yoralim. İnşallah enfeksiyondan değil de gebeliktendir

Teşekkür ederiz kenke teyzee darısı sana diye hep dualarimizdasin

Aşılama esnasında oturduğun yerden enfeksiyon kapmış olabilirsin ya da az su iciyorsundur bolca su iç canım. Bu anlattıklarını hayra yoralim. İnşallah enfeksiyondan değil de gebeliktendir
İnşallah asko ya çok şükür öyle hastalanan biri değilim enfeksiyon falanda olmam kolay kolay oturduğum yerde özellikle kendim peçeteyi aşağı doğru çektim o seriliyor ya beyaz inşallah güzel şeyler olur suyu da yeteri kadar içmeye çalışıyorum

İnşallah canım Allah gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…