Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2793698
Buraya 8 martı bekleyememiş ikizlerini kapmış gelmiş bir Lariş bırakıyorum 🧡 haftaya kalp atışı için çağırdı ama ben 8 mart'taki kontrolümüzde duyabileceğimizi düşünüyorum
Yaaaa yine biriktirip başladım okumya. Ne güzel şeyle karşılaştımm. Allahımmm çok şükürr sağlıcakla gelsinlerr 😍😍😍
Oturdum dükkanda ağlıyorum allah seni napmasın 😪😭😭😭😭😭😭 Allahım ikizlermi geliyo şimdi 🙈 kurban olduğum yarabbim yorulan bu ümmetine bu sevinci iki katı yaşattığın için sana ne kadar şükretsek az Allahtan korkmayan gerçekten taş olsun 😔 şu mutluluğa bakarmısın bi yaa çok duygulandım lari gözümden yaşlar süzülüp gidiyo arkadan meryem suresi çalıyor dilerim Allahtan sağ salim kucağına almak nasip olur 😔❤️
Canımmm Allahım öncelikle hamişlerimizi sağlıkla kucağına almaya nasip etsin. Sonrada bizlere nasip etsinn☺️❤️❤️❤️
Ahhh o duş almalar beni soğuttu zaten fıtı fıtıdan 😂 sabah erkenden kalk git duş al ondan sonra buz gibi dışarıya çık öf bi hamile kalıyım 10 gün duş almayacam 😂😂😂😂 öğğğ iğrenç 😂😂

Edoooş bana bunlar la gel edoooş 😂😂 ayyy çok heyecanlıyım çift çizgi çıkacağını bildiğim halde gidip test yapasım var o dereceyim 😂
Yaaa banada öğğ getiren şu fıtıfıtıdan sonra olan duşa kadar vıcık vıcık hissiyat. Bi benmi yaşıyorum bunu bilmiyorum🤷🏼‍♀️ Bi çocuk olsada korunmalı devam etse diye dua ediyorum hep 😔

Kızlar ya sanki böyle vajinamin iç kısmına doğru bı yerde bı batma var böyle çok hafif iğne batıyor sanki bide idrar yaparken yanmam vardi niye böyle oldu ki tavsiye edeceğiniz bişey var mı
Aşılama esnasında oturduğun yerden enfeksiyon kapmış olabilirsin ya da az su iciyorsundur bolca su iç canım. Bu anlattıklarını hayra yoralim. İnşallah enfeksiyondan değil de gebeliktendir 🧡

Yaaaa yine biriktirip başladım okumya. Ne güzel şeyle karşılaştımm. Allahımmm çok şükürr sağlıcakla gelsinlerr 😍😍😍

Canımmm Allahım öncelikle hamişlerimizi sağlıkla kucağına almaya nasip etsin. Sonrada bizlere nasip etsinn☺️❤️❤️❤️

Yaaa banada öğğ getiren şu fıtıfıtıdan sonra olan duşa kadar vıcık vıcık hissiyat. Bi benmi yaşıyorum bunu bilmiyorum🤷🏼‍♀️ Bi çocuk olsada korunmalı devam etse diye dua ediyorum hep 😔
Teşekkür ederiz kenke teyzee darısı sana diye hep dualarimizdasin 🤗🧡

Aşılama esnasında oturduğun yerden enfeksiyon kapmış olabilirsin ya da az su iciyorsundur bolca su iç canım. Bu anlattıklarını hayra yoralim. İnşallah enfeksiyondan değil de gebeliktendir 🧡
İnşallah asko ya çok şükür öyle hastalanan biri değilim enfeksiyon falanda olmam kolay kolay oturduğum yerde özellikle kendim peçeteyi aşağı doğru çektim o seriliyor ya beyaz inşallah güzel şeyler olur suyu da yeteri kadar içmeye çalışıyorum 🙏

İnşallah asko ya çok şükür öyle hastalanan biri değilim enfeksiyon falanda olmam kolay kolay oturduğum yerde özellikle kendim peçeteyi aşağı doğru çektim o seriliyor ya beyaz inşallah güzel şeyler olur suyu da yeteri kadar içmeye çalışıyorum 🙏
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin 🧡

X