Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
No belirti

Kuzum ben hiçbir gebeligimde önce lekelenme yaşamadım test yaptiginda anlaşılacak zaten eğer negatifse adetin sökülecek demektir

Sen hamilesin canım dur H halleycik o işi halledecek

No belirti

Kuzum ben hiçbir gebeligimde önce lekelenme yaşamadım test yaptiginda anlaşılacak zaten eğer negatifse adetin sökülecek demektir

Sen hamilesin canım dur H halleycik o işi halledecek
Nasil yasayacam 9ay bu sekilde ? Kavga yook, stres yook, sigara yook, yalancilik gibi pis kelimeler kullanmak yookk

Umutsuz olma canm poztf ol gerçekten kafaya takmamak çok önemli .. evet kanda çıkar 12.günde erken gebelikte al ama çıkmazsa üzülme birde kan verirsn adet olmazsn

Bn henüz o kdr gelişmedm cinsiyet ayrımı yapamıyorum asistanım henüz ben
Bende asistanin asistanı hiç anlamam neye güvenerek dediysem bı ultrason görüntüsü at diye kadınlar kulübüne guvendim

Ben bakıyorum bakıyorum karar veremeyip vazgeçiyorum bide kilo aldım kıyafet alaşım gelmiyor
Ben daha gecenlerde yaza hazırlık kndme 4 tsrt 2 gömlek aldm daha başka bi sürü şey begendm dedm hooop dur snra avm ye gittim birde etek bluz kombini yaptm uzun süre dedm yapmıcm daha dolabımda giyilmedk kıyafetlerm var kndme çok kızıyorum valla şimdi bide kilo alıcm o yzdn iyi oldu bana istesemde almam bi süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…