Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet iyisiniz valla şen şakrak buralar... İyiyim ya, geziyorum şehirdışındayım. Soğuk moğuk dinlemiyorum valla. Bebiş nasıl yolunda Di mi herşey, sen nasılsın bulantı falan var mı, eşin nasıl

Buna ihtiyacimiz olabilirr
Evde ikinizin parasida ortakmidir mesela
Calisan evli arkadaslara soruyorum
Evlilikte ayrı gayrı olmaz diyenler kızabilir bana herkes kendi maaşını alıyor bizde , Ev ödememiz var ben eşime gönderiyorum her ay bir miktar. Gizli saklımız yok tabi, ama ortak hesap değil.

İyiyim canim ne olsun ikili test yaptirmistim riskli cikti sonucum cok canım sıkıldı ama doktor bu test cok dogru sonuc vermiyor korkma dedi yinede icim hic rahat degil

İyiyim canim ne olsun ikili test yaptirmistim riskli cikti sonucum cok canım sıkıldı ama doktor bu test cok dogru sonuc vermiyor korkma dedi yinede icim hic rahat degil
Canım görümcemin de down şüpheli çıkmıştı. Sonra başka test de öyle çıkmadı. Bebiş doğdu, çok şükür gayet sağlıklı

Ayyyy maşallahhh bunlara yirimmm minikler yaaa Larişş çok sevindmmmm

Larişşş çok mutlu oldum yaa Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ay çok güzel ya çok şükür

BAna bak bn kndm için sormadm sadece buradaki arkadaşlar bilgilensn die şey ettirdm
Tabi tabi
Ne gibi yasa dışı şeyler
Poaca filan
Allahımmmm yerim ben onlarııı çok güzeller kalp atışlarını da güm güm duymak nasip olsun canımmm
Aminn caniminici darısı sana olsun inşallah
Gunaha girdimm onlan kalmadimm
Kendimee esoftman takimi aldimm
Hiteroskopi olursam orayaa giderken giymelik
cunku neden olmasin
Vee bidee guzel bir Harfli kupaa aldimm
Kupa da mı hastaneye
Buna ihtiyacimiz olabilirr
Evde ikinizin parasida ortakmidir mesela
Calisan evli arkadaslara soruyorum
Paralar bende birikiyor tatlisko. Birikim kumbaramiz var her ay oraya birşeyler atarız biz
Evet iyisiniz valla şen şakrak buralar... İyiyim ya, geziyorum şehirdışındayım. Soğuk moğuk dinlemiyorum valla. Bebiş nasıl yolunda Di mi herşey, sen nasılsın bulantı falan var mı, eşin nasıl
Ohhh gezmelerin şen olsun çok şükür sanırım herşey yolunda 8 Mart'ta gidicez bebisler in kalp atışlarını duycaz eşim de mutlu darısı sana olsun inşallah
Evlilikte ayrı gayrı olmaz diyenler kızabilir bana herkes kendi maaşını alıyor bizde , Ev ödememiz var ben eşime gönderiyorum her ay bir miktar. Gizli saklımız yok tabi, ama ortak hesap değil.
Yok niye kizalim tatlım her evin dinamiği başka
Canım CVS testi yaparsan için rahat eder. Ben ikizlerde yaptırmıştım ultrasona göre genetik bozukluk görünüyordu ama CVS temiz çıkmıştı %99 doğruluk içeriyor. Neye göre riskli ayrıca? Nedir risk?
Kızlar selam nabersiniz yarın 10. Günüm aşılamada bugün ağrılarım oldu ara ara yine başka belirtim yok

Ayyyy maşallahhh bunlara yirimmm minikler yaaa Larişş çok sevindmmmm
Hoşgeldin hayatım zaten ara ara ağrılar giriyor iyidir inşallah bebiş olup gelsin.
Teşekkür ederiz teyzesini inşallah kalp atışlarını da duyarız
Larişşş çok mutlu oldum yaa Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ay çok güzel ya çok şükür
Kuzuss çok şükür , rabbim tüm isteyenlere hemencecik nasip etsin inşallah

Canım benim arkadaşımın ablasına da böyle riskli demişlerdi ama çok şükür bebek sağlıklı doğdu daha bir sürü bunun gibi nice örnekleri var o yüzden içini ferah tut senden de hiçbir şey çıkmayacak dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…