Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim arkadaşımın ablasına da böyle riskli demişlerdi ama çok şükür bebek sağlıklı doğdu daha bir sürü bunun gibi nice örnekleri var o yüzden içini ferah tut senden de hiçbir şey çıkmayacak dualarımız seninle❣️🙏🏻
İnsallah canim benim Amin insallah

Tabi tabi 😂😂

Poaca filan 😂

Aminn caniminici darısı sana olsun inşallah 🤗🧡

Kupa da mı hastaneye 😂

Paralar bende birikiyor tatlisko. Birikim kumbaramiz var her ay oraya birşeyler atarız biz🥰

Ohhh gezmelerin şen olsun🥰 çok şükür sanırım herşey yolunda 🤗🧡 8 Mart'ta gidicez bebisler in kalp atışlarını duycaz 😍 eşim de mutlu 🤗🧡 darısı sana olsun inşallah 🤲🏼

Yok niye kizalim tatlım her evin dinamiği başka 🥰

Canım CVS testi yaparsan için rahat eder. Ben ikizlerde yaptırmıştım ultrasona göre genetik bozukluk görünüyordu ama CVS temiz çıkmıştı %99 doğruluk içeriyor. Neye göre riskli ayrıca? Nedir risk?

Hoşgeldin hayatım zaten ara ara ağrılar giriyor iyidir inşallah bebiş olup gelsin.
Teşekkür ederiz teyzesini inşallah kalp atışlarını da duyarız 🥰

Kuzuss🥰 çok şükür ,🤲🏼 rabbim tüm isteyenlere hemencecik nasip etsin inşallah 🥰
Bakarim canim o testi de arastirayim

Canım ağrı olması iyi bir şey hadi Allah hayra çıkarsın ❤️😍
Ay hadi inşallahhh canım benimmm içime su serptin kuzum ya 😍😍😍😍bazen umutsuzluğa kapılıyorum bazen umutlanıyrum 🥺kaç gündür günler geçmez derken geçti bile acaba 12. Gün kanda çıkar mı ki ? Erken gebelik testi yapıcam o gün birde

O nasıl oldu bacım 😂😂 kordonmuydu o gördükleri

Tek rakipleri THY 😂 bu bölüm heyecanlı bi de
Bilmemm ilk gittigim doktor %70 erkek demisti sonra baska birine daha gitttim oda %70 kiz dedi bugun yine gittim yine kiz goruyorum dedi karisti bizim burda ortalik yani 😀

Hahahaha bizim evde de salonları gidilmez bir yere eşim hastası 😂😂
Ayy tabiki gidilmicekk hastasiyizzz
Bilmemm ilk gittigim doktor %70 erkek demisti sonra baska birine daha gitttim oda %70 kiz dedi bugun yine gittim yine kiz goruyorum dedi karisti bizim burda ortalik yani 😀
Ahahah 😂karman çorman olmus
Ayrıca lari çok çok mutlu oldum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ya ne güzel bir duygu bu❤️❤️
Teşekkür ederim canım benim 🥰 rabbim tüm isteyenlere hemencecik nasip etsin inşallah 🥰

Kız deli misin yarın doktor a gidecek zaten 😂😂 bı de acil diyor ben de neoldu diye baktim

IMG-20210302-WA0013.jpg
asko benimle dalga geçti ondan 😁

X