Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
LaRisaCca LaRisaCca belirti sormuyorum ne zmndır onu farkettim :KK70: :KK70: söle bakalım annecim belirtin var mı :halay::halay:
🤣🤣 No belirti
Kızlar merhaba çatlatma iğnesinin bugün 17 günü dört gündür lekelenmem var gününde adet olan biriyimdir adetimden de 2 gün geçti Yarın sabah test yapacağım başına böyle bir şey gelen var mı
Kuzum ben hiçbir gebeligimde önce lekelenme yaşamadım test yaptiginda anlaşılacak zaten eğer negatifse adetin sökülecek demektir
Sen hamilesin canım dur H halleycik o işi halledecek🧡

🤣🤣 No belirti

Kuzum ben hiçbir gebeligimde önce lekelenme yaşamadım test yaptiginda anlaşılacak zaten eğer negatifse adetin sökülecek demektir

Herkes otursun dötlerinin üstunee
Bana ekstra is cikarmayin🤣🤣

Bende pcos var geç adet oluyorum ertesi adette iğneye başlandı incelme olmadı bende rahim duvarı ince tedavi iptal dediklerinde çok korkmuştum senin gibi ama ilaçtanmis korkma yinede doktoruna de aşılama sonrası progesteron fitil başladı bana .
Iyi olmuş progesteron başladığı çünkü incelmesi bu hormonun az salgilanmasindan dolayıymış .. Kızlar ya özellikle uzun zaman sonra hamile kalanlar ne yediniz içtiniz bu sürede

🤣🤣 No belirti

BAna bak bn kndm için sormadm sadece buradaki arkadaşlar bilgilensn die şey ettirdm 😂😂

Eki Görüntüle 2793698
Buraya 8 martı bekleyememiş ikizlerini kapmış gelmiş bir Lariş bırakıyorum 🧡 haftaya kalp atışı için çağırdı ama ben 8 mart'taki kontrolümüzde duyabileceğimizi düşünüyorum
Allahımmmm yerim ben onlarııı çok güzeller kalp atışlarını da güm güm duymak nasip olsun canımmm 💓💓

Iyi olmuş progesteron başladığı çünkü incelmesi bu hormonun az salgilanmasindan dolayıymış .. Kızlar ya özellikle uzun zaman sonra hamile kalanlar ne yediniz içtiniz bu sürede
Evet sanırım ölçüm oluyormuş aşılama sonrası ama bende olcmediler sanırım zaten fitil verdiği için gerek duymadı,,,herşey yolunda gider herkes pozitif sonuç görür bu ay inşallah 🤲

İşin kötüsü ben eşime iğneden sonra adet oldum dedim adetim falan gecikmişti nedense hamileyim diye düşündüm herhalde o zaman 18 Mart doğum günüm sürpriz yaparım dedim inşallah elimde patlamaz 😂😂 yoksa bir daha adetim nasıl dicem 🤦‍♀️
Benim de eşimin doğum günü 19 Mart.. kısmet olursa bende o gün söylemek istiyorum :KK68:

X