Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ümit hanım işinin ehli bir doktor. Emin olmadan hiçbir şey yapmaz. iyi ki benim doktorm diyorum . Çok doktor değiştirdm , inanın şuan kafam çok rahat.
cnm konuşmuştuk seninle nasılsın regl olunca başlama yı düşünüyorum bakalım ama daha regl olamadım... inşallah bizim vesilemiz ümit hanım olur :dua:

SElam ben ekim 2020 ayindan veri ümiz hanimin hastasiyim tüp bebek icin gittik ekimde lakin test sonuclarim baslatmadi önce rahim flimi ardindan polip ameliyati ve 5 aydir biesteron prowoman ve teatrio kullaniyorum ümit hanim bunlari 3 ay icecen dedi yumurta rezervim azdi sükür sonunda bu ay yumurtalarim olustu igneler toplama ve 4 yumurta toplandi 1 i döllenmis 3 güne gelince dondurdular 5 gün sonra adetim var gidecem bakalim nasip endiseliyim 1 embriyo daha önce 2 asilama negatif gep korkuyorum negatifden 😪🥺
cnm Allahım en kısa zamanda pozitif sonucu almayı sana nasip etsin inşallah bizlere müjdeli haberi verirsin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.. :KK200::dua:

Yok kuzum daha anca dil ve yol ogreniyorum.26 martta , 2sene olacak daha buraya da geleli.Butun bilgim henuz kendimi idare edecek kadar. 😁 sewmedigim hicbir akbaba , sey akraba yok burda en cokda bunu sewdim.😁 Formalite gelip gitmeler , dawet etmeler.😎
Ben de aynen senin gibi yol, dil, alışveriş.. minijob almıştım bir restoranda pandemiden kapanınca o da yok... gerçekten burada kimse kimseye çat kapı gitmez herkez randevuyla..Yolda gördün mesela gel bir çay kahve içelim o da yok...

Günaydın Kızceler.
Teşekkür ederim.
Kendi doktorumla irtibata geçtim acile git dedi kalp atışına baksınlar Trabzon mutasyonlu şehir covit testini yenile dedi.
bende kendimi devletin acilde buldum çok şükür kalp atışı duyduk. ama covit testi yapmadılar. pek ilgilenmedi doktor hatta ağrı kesici içtinmi dedi evet dedim tamam iyi dedi. idrar testi yaptı bir şey çıkmadı.
sen birde bebeğin suyu kilosu ne şekilde diye baktırmak için kadın doğumcuya gözük dedi.
eve girdim duş aldım ıhlamur kaynattım bal katıp içtim bir güzel örtünüp yattım.
geniz akıntım devam hafifte baş ağrısı var.
düne göre çok şükür iyiyim.
tekrar kendi doktorumla sabah irtibata geçtim 12 sinde gel ama rahat hissetmezsen kendini bu hafta gel dedi.
bende duruma göre ve kargodan gelecek balonlara göre gideceğim yoksa cinsiyet öğreneceğiz :KK36::KK36:

Nureella Nureella tatlım 15 gün tam bu gün oldu sanırım senin. 1 2 gün daha bekle olmadı kan ver bakalım inşallah pozitif görürüz.

LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo canlar iyiyim demeyin aniden hep birşey çıkıyor ıspatlanmış haldedir :KK36:
canm ya çok ama cok geçmiş olsun tekrardan.. Bol su içmeyi ihmal etme sakın, tatlı anniş :)))

Maalesef bembeyaz bir negatif 😞😞 çok ümitlenmiştim azıcık silik çıksaydı bile kan vermeye koşarak gidicektim 😢 adet olmayı beklicem 3 Mart’ta doktor randevum var zaten
cnm inşallah birdahaki ay gebelik haberini alıursın.. bu ay nasıl bir tedavi uygulıcak doktor

cnm inşallah birdahaki ay gebelik haberini alıursın.. bu ay nasıl bir tedavi uygulıcak doktor
Ben ilk kez klomen ve çatlatma iğnesi kullandım benim adetlerim çok düzenlidir 1-2 gün erken gelir ama hiç geçikmezdi sanırım iğne ve ilaç yaramadı bakalım tekrar ilaç mı başlatıcak hiç bi bilgim yok

Günaydın Kızceler.
Teşekkür ederim.
Kendi doktorumla irtibata geçtim acile git dedi kalp atışına baksınlar Trabzon mutasyonlu şehir covit testini yenile dedi.
bende kendimi devletin acilde buldum çok şükür kalp atışı duyduk. ama covit testi yapmadılar. pek ilgilenmedi doktor hatta ağrı kesici içtinmi dedi evet dedim tamam iyi dedi. idrar testi yaptı bir şey çıkmadı.
sen birde bebeğin suyu kilosu ne şekilde diye baktırmak için kadın doğumcuya gözük dedi.
eve girdim duş aldım ıhlamur kaynattım bal katıp içtim bir güzel örtünüp yattım.
geniz akıntım devam hafifte baş ağrısı var.
düne göre çok şükür iyiyim.
tekrar kendi doktorumla sabah irtibata geçtim 12 sinde gel ama rahat hissetmezsen kendini bu hafta gel dedi.
bende duruma göre ve kargodan gelecek balonlara göre gideceğim yoksa cinsiyet öğreneceğiz :KK36::KK36:

Nureella Nureella tatlım 15 gün tam bu gün oldu sanırım senin. 1 2 gün daha bekle olmadı kan ver bakalım inşallah pozitif görürüz.

LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo canlar iyiyim demeyin aniden hep birşey çıkıyor ıspatlanmış haldedir :KK36:
Geçmiş olsun basit bir üşütmedir bence de bol bol ıhlamur iç dinlen bol sıvı tüket 🙏🏼

Ben ilk kez klomen ve çatlatma iğnesi kullandım benim adetlerim çok düzenlidir 1-2 gün erken gelir ama hiç geçikmezdi sanırım iğne ve ilaç yaramadı bakalım tekrar ilaç mı başlatıcak hiç bi bilgim yok
Cnm ilkkez denediysen 3 ay bu haplarla tedaviye devam ediyolar

Cnm ilkkez denediysen 3 ay bu haplarla tedaviye devam ediyolar
Ben doktor ile konuşup rahim filmi çekilmek istediğimi söylicem ben adet öncesi veya anında hiç ağrı şişkinlik ve ya gecikme yaşamadım ilaç alt üst etti tüplerde sorun varsa eğer boşuna bu kadar ilaç kullanmış olucam diye düşünüyorum

X