Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum daha anca dil ve yol ogreniyorum.26 martta , 2sene olacak daha buraya da geleli.Butun bilgim henuz kendimi idare edecek kadar. 😁 sewmedigim hicbir akbaba , sey akraba yok burda en cokda bunu sewdim.😁 Formalite gelip gitmeler , dawet etmeler.😎
Ay ne güzel ya o sevmediklerinden bi dunya yol uzak olmak harika birşey 😍

He ya ben de şaşırdım bayağı 😂😂

Seni sayfanın imza sorumlusu yaptım 😊

Rabbim hayırlısını versin canım 🥰 sağlıkla tutunsunlar sana.
Tamam asko hamileliğini öğrenenler en geç 1 hafta içinde imzasını atacak 😁😁

Rabbim işini kolaylaştırsın inşallah en kısa zamanda pozitif sonucu alıp evladına kavuşursun canım Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah 🙏
Amiiin canım benim Allah razı olsun 🙏🍀 hepimize inşallah

Öyle deme ümitlenirim bak🙈😅
kuzu kan ver hayırlısındn inşallah geç döllenme gecikmesi yaşıyorsundur :dua: bnm bir arkadaşım regl günü gitti yaptırdı negatf çktı 1,14 regl olmadı 5 gün geçti gitti yaptırdı 100 küsür çktı inşallah sende öyle olursun bbgm

Annem meditasyon öğretmeni, şimdi yazdığını görse "kötü enerjiler çıktı" der... :))) Şimdi rahatsan canım gitme bence, Hastane virüs kaynıyor...

Belki kendini kasmktn öyle hissedyrsn kuzu başka da bi fkrm yok inan ki .s kızlar belki bilirler çok gçmiş olsun cnnm bnm dkkt et hala devm ediyorsa bi görün doktora

Canım çok geçmiş olsun

Aceba zehirlendin mi dedim canim benim ilk okudugumda ama hicbir fikrim yok, rahatlama olduysa bu iyiye işaret tabiki ama cok gecmis olsun bi daha yasatmasin Allah 🙏

Kuzum gittin mi doktora?

🤗🧡

Hoşgeldin canım hafta sonları dinlenemiyorsun

Netfilix ile 🤣

🤗🧡 Tüp için randevu aldın mı peki

Canım miden boş oldugundan o öyle. Eğer aksi durum olsa Allah korusun sancın olurdu herşey yolunda sakin ol

Selam canım evet önce iğne etkisi geçiyor ve aynı anda da gebelik oluşursa yükselmeye başlıyor. Hep diyoruz ya erken dönemde test ile negatifi görün ki test yaptığınızda çizgi çıkarsa iğne etkisi olup olmadığını anlayabilin. İğne etkisinin geçmesiyle gebeliğin testte görünmesi tamamen gebeliğin ne kadar erken oluştuğuna bağlı. Erken test yaptın kuzum hala şansın var

İyi akşamlar canım hala iğne etkisi devam ediyordur iğne yapar bunlari

Progeston geciktiriyor sanırım kuzum bugünde regl olmadım

Günaydın Kızceler.
Teşekkür ederim.
Kendi doktorumla irtibata geçtim acile git dedi kalp atışına baksınlar Trabzon mutasyonlu şehir covit testini yenile dedi.
bende kendimi devletin acilde buldum çok şükür kalp atışı duyduk. ama covit testi yapmadılar. pek ilgilenmedi doktor hatta ağrı kesici içtinmi dedi evet dedim tamam iyi dedi. idrar testi yaptı bir şey çıkmadı.
sen birde bebeğin suyu kilosu ne şekilde diye baktırmak için kadın doğumcuya gözük dedi.
eve girdim duş aldım ıhlamur kaynattım bal katıp içtim bir güzel örtünüp yattım.
geniz akıntım devam hafifte baş ağrısı var.
düne göre çok şükür iyiyim.
tekrar kendi doktorumla sabah irtibata geçtim 12 sinde gel ama rahat hissetmezsen kendini bu hafta gel dedi.
bende duruma göre ve kargodan gelecek balonlara göre gideceğim yoksa cinsiyet öğreneceğiz :KK36::KK36:

Nureella Nureella tatlım 15 gün tam bu gün oldu sanırım senin. 1 2 gün daha bekle olmadı kan ver bakalım inşallah pozitif görürüz.

LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo canlar iyiyim demeyin aniden hep birşey çıkıyor ıspatlanmış haldedir :KK36:

ümit hanım işinin ehli bir doktor. Emin olmadan hiçbir şey yapmaz. iyi ki benim doktorm diyorum . Çok doktor değiştirdm , inanın şuan kafam çok rahat.
Teşekkür ederim canım benim 🥰 Nureella Nureella
Kuzular bu tutunmayı kolaylaştırma icin ilacı kendim mi söyleyim doktorun mu soylemesini bekleyim, birsey diyim mi? Ya da başka birsey var mı akliniza gelen
Canım aşılamadan sonra progestan ya da duphaston yazması lazım sen sor bakalım hocam yazacak misiniz de
Hayırlısı olsun, öngörüşme yap derim mutlaka 🥰
Teşekkürler canım benim Nureella Nureella
Günaydın Kızceler.
Teşekkür ederim.
Kendi doktorumla irtibata geçtim acile git dedi kalp atışına baksınlar Trabzon mutasyonlu şehir covit testini yenile dedi.
bende kendimi devletin acilde buldum çok şükür kalp atışı duyduk. ama covit testi yapmadılar. pek ilgilenmedi doktor hatta ağrı kesici içtinmi dedi evet dedim tamam iyi dedi. idrar testi yaptı bir şey çıkmadı.
sen birde bebeğin suyu kilosu ne şekilde diye baktırmak için kadın doğumcuya gözük dedi.
eve girdim duş aldım ıhlamur kaynattım bal katıp içtim bir güzel örtünüp yattım.
geniz akıntım devam hafifte baş ağrısı var.
düne göre çok şükür iyiyim.
tekrar kendi doktorumla sabah irtibata geçtim 12 sinde gel ama rahat hissetmezsen kendini bu hafta gel dedi.
bende duruma göre ve kargodan gelecek balonlara göre gideceğim yoksa cinsiyet öğreneceğiz :KK36::KK36:

Nureella Nureella tatlım 15 gün tam bu gün oldu sanırım senin. 1 2 gün daha bekle olmadı kan ver bakalım inşallah pozitif görürüz.

LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo canlar iyiyim demeyin aniden hep birşey çıkıyor ıspatlanmış haldedir :KK36:
Kuzu ben kötüyüm demeyi bilmiyorum 🤣 Allah yaşatmasın kotuyken bile iyiyim derim. İyi düşünelim iyi olsun.
Caniminici bence sadece usutmussun Allah in izniyle birşeyin olmayacak sen ve bebek sağlıkla sonuna kadar gideceksiniz rabbim bu tür başka bir telaş vermesin geçmiş olsun 🤗🧡

B balbocegi35 BirUmutOl BirUmutOl Mor_cicek Mor_cicek
Kizlar selam Ümit inceboz hakkındaki fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim tüp bebek hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum 🧡
SElam ben ekim 2020 ayindan veri ümiz hanimin hastasiyim tüp bebek icin gittik ekimde lakin test sonuclarim baslatmadi önce rahim flimi ardindan polip ameliyati ve 5 aydir biesteron prowoman ve teatrio kullaniyorum ümit hanim bunlari 3 ay icecen dedi yumurta rezervim azdi sükür sonunda bu ay yumurtalarim olustu igneler toplama ve 4 yumurta toplandi 1 i döllenmis 3 güne gelince dondurdular 5 gün sonra adetim var gidecem bakalim nasip endiseliyim 1 embriyo daha önce 2 asilama negatif gep korkuyorum negatifden 😪🥺

X