Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim çok şükür canım:KK200: Midem çok kazınıyor ve uyukluyorum:uykucu: kasık ağrısı bel ağrısı devam:confused: Çarşamba kan vereceğim tekrar:rolleyes: Sizin randevular ne zaman:anne::nazar::KK15:
kuzu o ilk zmnlar bndede oluyordu mgde kazınması gece bile kazınıyordu yani :KK70: ama yemiyordum tutuyordum kndmi yiyorum yemk çok şkür işthla ilgili şmdlk bi skntı yok kasık ve bel ağrısı 10 numara devm etmesi çok güzel :KK45::KK45: bnm cuma günü kese randevum kuzu inşallah yolundadır herşey :110: hadi bakalım güzelce artsın değerlern kuzu

S Spagetti bolonez kuzu allah yolunuzu açık etsn dilerim rabbimden bebişin bu defa sana gelirr poztf ol güzel şeyler düşünnn :KK200::KK200:
Ayyy teşekkür ederim kuzum eşim örnek veriyor şimdi yatis islemlerini yaptım oglen aşılama Allahin izniyle, İnşallah canım benim 🙏

Sıcak su torbası koydum iyi geldi midem yaniyo

🤣🤣🤣 Kaçamak yapmisimdir belki

Sıcak su torbası koy canım ayağına iyi gelir ben ısındım

Ay canım benim hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗 canım aşılamanın yapıldığı oda soğuk oluyor yanına çorap ve bacaklarını örtmek için bı pike al ki üşütme. İki - üç gün duş alma canım, sıcak su kasları gevşetir. Protein ağırlıklı beslenmen iyi olur. Aşılama yaptığın günü sonraki günü filan değerlendirin boş geçmeyin benim asilamam tuttuğunda degerlendirmistik 😁 esin sperm vermeden yarım saat önce sert bı kahve içir ona iyi gelir ve aşılaman yapılınca hemen kaldirirlarsa kalkma 15 dk filan uzan muhakkak 🥰
Hepsi mıh gibi aklımda 😂💪 😘

X