Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır yumurta geliştirme iğnelerinden benim onu kullandığımda akıntım oldu yumurtlama gibi hangi dozda kullanıyorsun cnm
Hee seninki farklı canım o zaman ben klomen kullandım sonra doktor çatlama iğnesi yaptı bir kerelik o dozunu bilmiyorum canım

Kızlar merhaba,
18 şubatta catlatma iğnesi oldum. Bugun erken gebelik testi yaptım negatif.. 😔 sormak istediğim şu iğnenin etkisiyle hcg hormonu artıyor biliyorum ve sonrasında hamile olursan düşüp tekrar mi artıyor yoksa hiç düşmeden hep pozitif mi gözüküyor surekli bilen biri varsa açıklayabilir mi? Bugun negatifse gerçekten komple negatif midir artık belli ki iğnenin etkisi geçmiş. 😔

Merhaba kızlar.
Canım çok sıkkın.
Dün boğazım takılıyordu akşam eşimin de karnı ağrıyor die nane limon 1 çimdik kekik katıp kaynattım içtik.
Aradan 1 saat geçti mide bulantısı ama acayip şekilde afedersiniz kustukça kustum birde hep balgam balgam..
45 dk klozet başından ayrılmadım tabure ile oturdum başında ama kusuyorum hepte.
Sonra midem çok rahatladı aşırı rahat hemde hiç hamile gibi değil andaki gbi rahat o rahatlık ve boğazım geniz akıntısı devam ediyor hala..
Başım kulaklarım boğazım ağrıyor ve tıkandım.
Ama bu mide rahatlığı beni çok tedirgin ediyor..
Hafif sertlik vardı oda yok..
Acile gitsem mi karar veremedim.
Ailem olur miden rahatladı diyor ama emin olamıyorum 😢😢😢
Canım çok geçmiş olsun

Tmm yapmıcm artık vazgctm kız çamaşırlarımı bile annem yaptı bugn sagolsn ama evde yaşıyoruz kirleniyor napalm 🤨🧐 bn gelemiyom pise allah bu halimi kahretmesn
Bende dayanamıyorum valla toz bile aldırmıyor eşim hamile olsam napar kimbilir kızıyor 😂 ay bende dayanamam yapıcam illa bi yer görmez totom yahu 😂

Haber ver canım bana da. Bakalım dr un nasıl bir yol izleyecek. Bana da hep dr dur acele etme daha deneyecek çok şey var dedi ama klomenler femaralarla olmuyor işte. Artık acele etme dese de bende net olcam
Banada öylr canım büyütme çatlatma iğneleri kullandım olmadı hangi şehirdesin canım sen

Kızlar merhaba,
18 şubatta catlatma iğnesi oldum. Bugun erken gebelik testi yaptım negatif.. 😔 sormak istediğim şu iğnenin etkisiyle hcg hormonu artıyor biliyorum ve sonrasında hamile olursan düşüp tekrar mi artıyor yoksa hiç düşmeden hep pozitif mi gözüküyor surekli bilen biri varsa açıklayabilir mi? Bugun negatifse gerçekten komple negatif midir artık belli ki iğnenin etkisi geçmiş. 😔
Canım bat ne zaman ama erken yapmışsın sanki testi az daha bekle

Merhaba kızlar.
Canım çok sıkkın.
Dün boğazım takılıyordu akşam eşimin de karnı ağrıyor die nane limon 1 çimdik kekik katıp kaynattım içtik.
Aradan 1 saat geçti mide bulantısı ama acayip şekilde afedersiniz kustukça kustum birde hep balgam balgam..
45 dk klozet başından ayrılmadım tabure ile oturdum başında ama kusuyorum hepte.
Sonra midem çok rahatladı aşırı rahat hemde hiç hamile gibi değil andaki gbi rahat o rahatlık ve boğazım geniz akıntısı devam ediyor hala..
Başım kulaklarım boğazım ağrıyor ve tıkandım.
Ama bu mide rahatlığı beni çok tedirgin ediyor..
Hafif sertlik vardı oda yok..
Acile gitsem mi karar veremedim.
Ailem olur miden rahatladı diyor ama emin olamıyorum 😢😢😢
Aceba zehirlendin mi dedim canim benim ilk okudugumda ama hicbir fikrim yok, rahatlama olduysa bu iyiye işaret tabiki ama cok gecmis olsun bi daha yasatmasin Allah 🙏

Akıntınız oldu muta hiç yumurtlama gibi ne dozda kullanıyorsunuz
Evet akıntım oluyor canım, progesteron fitil de kullanıyorum.. affedersin ama peçete koyuyorum yoksa çamaşırım lekeleniyor.. :olamaz: ben 1 doz günde klomen kullanmıştım, 3 doz da progesteron kullanıyorum şuanda.

Kızlar merhaba,
Canım ben de 19 unda iğnemi yaptım, doktor 4 martta en erken test yapabilirsiniz dedi. Sen bence birkaç gün daha bekle.. 3ünde felan yap.

Evet akıntım oluyor canım, progesteron fitil de kullanıyorum.. affedersin ama peçete koyuyorum yoksa çamaşırım lekeleniyor.. :olamaz: ben 1 doz günde klomen kullanmıştım, 3 doz da progesteron kullanıyorum şuanda.
Ama siz çatlatma iğnesi yaptınız mı ben şuan iğne kullanıyorum

X