Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kısır dedin canım çekti ama yakın zamanda yemiştim 😁😁😁 hemen aşeri veriyorum hamişler de var şimdi yemek tatlı konusunda dikkat birazzz 🙏🏻🥰
Haklısın canım. Daha öncesinde mevzu olmuştu, hamişler etkilenmiyoruz demişti. Kısır kolay kız 😂aşersen de yapılır hemen 🤣🤣 Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu kuzu yakın olsan 1 tabak getirirdim 🥰

Haklısın canım. Daha öncesinde mevzu olmuştu, hamişler etkilenmiyoruz demişti. Kısır kolay kız 😂aşersen de yapılır hemen 🤣🤣 Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu kuzu yakın olsan 1 tabak getirirdim 🥰
Ben aşerdiğimi hemen yapıyorum da şimdi dikkat etmek lazım 😁😁 yine de

Fatma gece koydum 1 saat sonra idrara kalktım, idrarda sanki hepsi dışarı akmış gibi oldu, sanırım tam uyuyacağım zaman koymam lazım bunu. İçinde 7 tane var ben 5 gün kullanacam, Şimdi gece aktı ya bunlar, sence bugün bikaç saat sonra bu fitili sence birdaha koyayım mı? Sonra gece uyuyacağımda günde 1 olarak devam edeyim? Nasıl yapayım, ne önerirsin?
Günde 1 kere gece yatmadan koy o etki ediyor fazlasını dışarı atıyor korkma normal

Sen internetten kupa seti alacaktin aslında alsan kendin istedigin zaman yaparsin rahat rahat. Bu fitili kullanmadim benimki baska biseydi adı
Aldım canım kupa setinden daha farklı, Çin sistemi, elektronik bişey ısı ve çekme kuvvetli ayarlı, yolda geliyor😍

Canm sende aşılama oldun demi bana tavsiye var mı önerin 🥰
CANm bn aşılama oldum evet ne yaptıysam o zmnlar olmadı negatif sonuç almıştm maalesf .. bn dinlenmiştm evde kuzu yedklerme dkkt ettm cok egilip kalkmadm uzanmadm onun dışında küçük küçük yürüyüşler yaptım stres olma sadece kafana takma rahat ol kuzu

Sen internetten kupa seti alacaktin aslında alsan kendin istedigin zaman yaparsin rahat rahat. Bu fitili kullanmadim benimki baska biseydi adı
Aldığım alet bu canım.
Screenshot_20210227-152928_WhatsApp.jpg

Pek anlamadım ama ins isine yarar 😁
Gönderdim fotosunu sana. Aynı işlemi yapıyor, terapi de yapıyormuş, ısı ve vakum ayarını yapacağın yere göre değiştiriyomuşsun, çinde tedavi için bunu çok sık kullanıyorlarmış, doktorlar öneriyormuş, hatta ilerleyen zamanda doğum fln yaparız selülit olursa onuda düzeltiyor muş🤣araştırdım bunu buldum kafama yattı diye bunu aldım canım.

Amin canım bende hep öyle dua ediyordum ama içimden geçen erkek doktor kız deyince allah allah dedim hayırlısı bakalım heyacanlı seyler ama isteyen herkese nasip etsin izmirde yaşayan varsa kesinlikle doktorumu tavsiye ediyorum bilginize sunarım 👍🏻🌼💙
Amin inşallah canım benim

Gönderdim fotosunu sana. Aynı işlemi yapıyor, terapi de yapıyormuş, ısı ve vakum ayarını yapacağın yere göre değiştiriyomuşsun, çinde tedavi için bunu çok sık kullanıyorlarmış, doktorlar öneriyormuş, hatta ilerleyen zamanda doğum fln yaparız selülit olursa onuda düzeltiyor muş🤣araştırdım bunu buldum kafama yattı diye bunu aldım canım.
İyi yapmışsın canım başkasına ihtiyaç duymadan kendin yapabilceksen daha da iyi. Önemli olan rahime ve yumurtaliklara giden kan damarlarini uyarmak

Aa iyi iyi daha etkili olur ısı falan veriyosa, yumurtlamadan sonra yapma ama. Hadi bakalim insallah 😍
Bu yüzden işte anca diğer aya kullanabilirim. Yumurtlamaya 1 hafta kaldı. İnşallah şifa olur canım, gebelik olmasa da kan akışını düzeltiyor ya başka işlere yarar. Bebek nasıl iyi mi annesi😍

İyi yapmışsın canım başkasına ihtiyaç duymadan kendin yapabilceksen daha da iyi. Önemli olan rahime ve yumurtaliklara giden kan damarlarini uyarmak
Bardak işlemini annem yaptı canım, şanslıyım ki anneannemden öğrenmiş😅🤗
Ama koronadan dolayı ailemle de istediğim zaman görüşemiyoruz. Bu iyi oldu.

Bu yüzden işte anca diğer aya kullanabilirim. Yumurtlamaya 1 hafta kaldı. İnşallah şifa olur canım, gebelik olmasa da kan akışını düzeltiyor ya başka işlere yarar. Bebek nasıl iyi mi annesi😍
Aynen canım. Bebek ins iyidir bilmiyorum ki bolca bulanti veriyo annesine 😊 salı günü randevu var bakicaz ins yolundadir hersey.. bu gece ruyamda bebegi emziriyodum cok gercekciydi hala etkisindeyim 😊
Bardak işlemini annem yaptı canım, şanslıyım ki anneannemden öğrenmiş😅🤗
Ama koronadan dolayı ailemle de istediğim zaman görüşemiyoruz. Bu iyi oldu.
Evet ya yumurtlamaya kadar hergun yap bence mutlaka faydasi olur 😊

Aynen canım. Bebek ins iyidir bilmiyorum ki bolca bulanti veriyo annesine 😊 salı günü randevu var bakicaz ins yolundadir hersey.. bu gece ruyamda bebegi emziriyodum cok gercekciydi hala etkisindeyim 😊
Evet ya yumurtlamaya kadar hergun yap bence mutlaka faydasi olur 😊
Rüyan hayra çıksın inşallah canım🌷😘😘

X