Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum 14.günü bekleseydin keşke ben testlere pek güvenmiyorum kırmızıları görene kadar umut var diyoruz bunay yumurtamı takip ettirmiştin canım
Evet kuzum yaptırıyorum takip sürekli . İlişkiden 11 gün sonra hafifte olsa çıkardı diye düşünmüştüm. O değil iğnenin bile etkisi kalmamıs adet olmazsam tekrarlarım canım

Evet kuuzum en azından iğnenin etkisinin gittiğini görmüş olduk. Cok sağol yoksada sağlık olsun zaten yarın mı tekrarlıyım pazartesi mi canımın içi

Selam kızlar.
5 günlük Klomen sonrası 22 şubat Pazartesi bende ovitrelle vurdum. Gün aşırı ilişki. Eşimin ileri hız 0, hareketsiz 0. Diğer değerleri çok iyi. Üroloji doktoru bişey demedi ama bu konuda olur olmaz diye. Tabi +olarak bende pko yum. Bakalım ilk defa tedaviyle deniyorum. 1 yıldır korunmuyoruz.
8 martta test yapıcam, hayırlısı olsun inşallahhhh

Evet kuuzum en azından iğnenin etkisinin gittiğini görmüş olduk. Cok sağol yoksada sağlık olsun zaten yarın mı tekrarlıyım pazartesi mi canımın içi
Pazartesi yap canım net sonucu görürüz Allah'ın izniyle
Canım hoşgeldin tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın Allah ol dedikten sonra herşey olur ama eğer ileri hareketli 0 ise klomen ile zor.. bu tip çiftler icin ilk tedavi ileri hareketi arttırmak için erkeğe verilecek olan tedaviler. Hareket biraz arttirildiktan sonra da ilk basamak aşılama ile deneme olmalı. O da olmazsa tüp bebek çünkü sizin spermler de hareket yok olsa doğal döllenme beklenebilirdi ama neye istinaden Dr birşey söylemedi anlamadım
İnşallah şansın yaver gider canım benim

Evet çok doğru hareketlilikte sıkıntı olunca geçen ay üroloji doktoru sperra adında takviye bu ilaç verdi bize ,bizimde dün ilk asilamamiz oldu yıkama sonrası 50 milyon spermin yüzde 2 si hareketliymis 1 milyon ediyor doktor yeterli dedi ama inşallah öyledir

Bilmiyorum ama 15i de öyle koyuydu
İnşallah pik te yakalamışsındır ve pozitif sonuçları görürüz
normal demi kuzum bu illaki genetik teste gerek yok yani
bana göre normal canım herkesede yaptıklarını düşünmüyorum.

Kız sus Allah'ıma içim ekşidi sen maşallah istahlisin ben hicbirsey yiyemiyorum
bende kendimi zorlayarak hep yedim. Sağlık ocağı ebesi dedi ki kus ama yine ye sık ama az ye kus dedi.

Günaydın kızlar.
İlişkinin 11.gününde
İğnenin 12.gününde saba yapılan test
Bembeyaz çıkmış olup silik çizgisi bile olmamaktadır bilginize
moralini bozma kırmızı görene kadar umut var bizim forumda
Günaydın kızlar kızlar müşteriler kapıda kuyruk oluşturmuş gibi patron ofisi açalım dedi işe gidiyorum
Müşterimi C.tesi günü ne iş yapıyordun tatlım sen.
hani yasaklar nerde ?

Bende bı hayırlı olsun alırım artık aşılamaya başladım bgn akşam itibari ile gonal f 50lik başlıyorum cumaya randevum var bakalım Takdir Allah'ın bana önerileriniz nelerdir canlar
Hayırlı olsun canım inşallah tedavin pozitifler ile sonuçlanır

Bende bı hayırlı olsun alırım artık aşılamaya başladım bgn akşam itibari ile gonal f 50lik başlıyorum cumaya randevum var bakalım Takdir Allah'ın bana önerileriniz nelerdir canlar
Hadi inşallah güzel sonuçlar alirsin çabucak büyürler yunuslar

İnsallah canım sağolasın

hadi hyrlı olsun canmm bnmm inşallah güzelce Sonuç alırsın yumoşlarn bebiş olarak gelir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…