Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebek isteyen herkesin tez vakit karnı dolsun inşallah asla olumsuz düşünmeyin pozitif olun herseyin çaresi var unutmayın hiç beklemediğin an mucizen seninle olacaktır sabır sadece bekle herseyin vakti saati var saatin gelmemiştir 🌼🌼🌼🙏🏻🙏🏻🙏🏻💛💛💛😍😍👍🏻
Canım benim inşAllah 🥰💙🤗
Topiğe etiketlemeyi unutmayın beni 👍🏻👍🏻👍🏻
Ah o gün gelsee bir an önce 🤗
Amin canım bende hep öyle dua ediyordum ama içimden geçen erkek doktor kız deyince allah allah dedim hayırlısı bakalım heyacanlı seyler ama isteyen herkese nasip etsin izmirde yaşayan varsa kesinlikle doktorumu tavsiye ediyorum bilginize sunarım 👍🏻🌼💙
İçinden geçen doğru bence 🤭 bende de öyle olmuştu bir türlü inanmamıştım bebeğim erkek çıktı bak yavrum
Gebelik testim yok, ovülasyon testim de yok🙉 sipariş verdim ovülasyon testini, onunla oynamayı seviyorum, ama gebelik testi almadım😉😍
Canım telefondan bir oyuna sardım, boş kaldığımda onunla vakit geçiriyorum. Arada bir giriyorum kk ya, sizlere bakıp çıkıyorum😊😘😘
Sen nasılsın herşey yolunda mı? İlaç kullanıyordun ya, nasıl oldun canım, ruh haline iyi geldimi? Kaç zamandır aklımda bunu sormak. İnan merak ettim seni🤗🌷
Sen ondan suskunsun demek oyuncakların yok 🤭
Kuzum daha iyiyim elhamdülillah iyi geldi gerçekten ilaç. Ağlama krizlerine çok nadir giriyorum artık.
Sıra bizde Ayşem inanıyorum buna 💙
Canımm 😍😍 umarım çok iyisindir 🙏🏻 Ovü takibi konusunda ben pek tecrübeli değilim maalesef. Pik hayatımda 1 kere gördüm sen düşün 😂😂

canım bi bakıp kaçıyorum çok şey kaçırdım şu ara 🙈 iyiyim canım çok şükür ufak tefek şeyleri saymazsak. Sen nasılsınn ?? Ben bu ara sürekli uyuyorum ya da bir telaş içindeyim. Beni etiketleyin lütfen güzel haberlerde 🙏🏻🎈
Elhamdülillah iyiyim bitanem sizler de iyi olun 🥰💙
Yaaaa nasıl isterim 🙏😍Allahım bekletmeden nasip etsin🙏
Amiiin çiçeğim 🤲🏻🥰💙

@shlls A archi88 bayağıdır göremedim sizleri kızlar. İyi misiniz❤️
Selam kizlar. Guzel haberlerinizi okuyorum. Bu ara iste cok yogunum. Yoruluyorum. Aksamda ufak tefek alisverisleri yapmaya calisiyorum. Arada etiketleyin beni yoksa bildirim de gelmiyor. anlamadim niye boyle oldu. Bu arada sira size geliyor kuzucuklar. Sizdende guzel haberler alicaz insallah cok yakin zamanda. 😘

Günaydın beybisiler ben geldim🥰
Hoşgeldin canım 🥰
Bende bı hayırlı olsun alırım artık aşılamaya başladım bgn akşam itibari ile gonal f 50lik başlıyorum cumaya randevum var bakalım Takdir Allah'ın bana önerileriniz nelerdir canlar🥰😘
Canım Yeni tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın 🤲🏼🥰
İnşallah pik te yakalamışsındır ve pozitif sonuçları görürüz :dua:

bana göre normal canım herkesede yaptıklarını düşünmüyorum.

bende kendimi zorlayarak hep yedim. Sağlık ocağı ebesi dedi ki kus ama yine ye sık ama az ye kus dedi.

moralini bozma kırmızı görene kadar umut var bizim forumda

Müşterimi C.tesi günü ne iş yapıyordun tatlım sen.
hani yasaklar nerde ?
Şifa olsun canım afiyetle ye
Senin kristallerden bulamadım 🤣yoksa onu çalacaktım 🤣
Kız ben sana gosterirdim yerini 🤣
Kuzum bence artık bitti 😬😬 yarında belki olur 🙈🙈 eşimde izindeydi varya şansıma ptesi başlıyor dedim artık başlayabilirsin 😂😂
🤣🤣🤣 Hadi inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın 🥰🤲🏼

Selam kizlar. Guzel haberlerinizi okuyorum. Bu ara iste cok yogunum. Yoruluyorum. Aksamda ufak tefek alisverisleri yapmaya calisiyorum. Arada etiketleyin beni yoksa bildirim de gelmiyor. anlamadim niye boyle oldu. Bu arada sira size geliyor kuzucuklar. Sizdende guzel haberler alicaz insallah cok yakin zamanda. 😘
İyi olmana sevindim canım. Dikkat et çok yorma kendini 🥰

LaRisaCca LaRisaCca laricim hamilelik nasil gidiyor kusum.
Canım benim 🤗🧡 archi cim şuan için bir sorun yok inşallah sağlıkla tamamına erer sağlıkla kucağıma alabilirim bu defa. Sen ne yapıyorsun? Okudum, yoruyormussun kendini. Kendine dikkat et canım esine yükle işin büyüğünü 🤗🧡
Az bsy mutfakta döndüm yoruldm gldm uzandm geri kalkıp tuvalet lavaboları yapcm evi toplıcm 😂😂🤦🏻‍♀️ HAYrına biri yardıma glsn bide sürekli uykm var bayılıyorm durmadn 😂😂
Ayy sorma ben de kalktım 2 banyo 1 WC yıkadım. Dün kaynanam bende kaldı. Akşam yemeği hazırla, sabah kahvaltı hazırla,makineyi doldur bosalt :KK51: akşama mangal hazırlığı yapıyorum şimdi de bu arada da çamaşırlari da yıkıyorum. Bence bana gelin 🤣

Canım benim 🤗🧡 archi cim şuan için bir sorun yok inşallah sağlıkla tamamına erer sağlıkla kucağıma alabilirim bu defa. Sen ne yapıyorsun? Okudum, yoruyormussun kendini. Kendine dikkat et canım esine yükle işin büyüğünü 🤗🧡

Ayy sorma ben de kalktım 2 banyo 1 WC yıkadım. Dün kaynanam bende kaldı. Akşam yemeği hazırla, sabah kahvaltı hazırla,makineyi doldur bosalt :KK51: akşama mangal hazırlığı yapıyorum şimdi de bu arada da çamaşırlari da yıkıyorum. Bence bana gelin 🤣
Ohh bbgm ellerin dert görmesn bn bugn biraz yarn biraz yapcm iş bölümü 😂 markete gittm biraz yürüdm deli gibi hem kasıklarm hem belim agırdı geldm geri uzandm ben akşama türlü yapcm mnnosum ynnada yogurtlu havuc salatası canm çekti 😍😍

X