Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar.
İlişkinin 11.gününde
İğnenin 12.gününde saba yapılan test
Bembeyaz çıkmış olup silik çizgisi bile olmamaktadır bilginize 😔
Kuzum 14.günü bekleseydin keşke ben testlere pek güvenmiyorum kırmızıları görene kadar umut var diyoruz 💕bunay yumurtamı takip ettirmiştin canım

Amin canım bende hep öyle dua ediyordum ama içimden geçen erkek doktor kız deyince allah allah dedim hayırlısı bakalım heyacanlı seyler ama isteyen herkese nasip etsin izmirde yaşayan varsa kesinlikle doktorumu tavsiye ediyorum bilginize sunarım 👍🏻🌼💙
Canım Rabbim sağlıkla evladını kucağına almauı nasip etsin doktorunu öğrenebilirmiyim

Hayırlı olsun tedavin canım. Inşallah bebeğin sana tutunur. Ovitrelle çok şişkinlik yapıyor. O yüzden
İnşallah inşallah hepimiz o güzel duyguyu yasariz🙏bende pco var ve aşılama için kullanılan gonal f otriville sanırım pcoda ohhs denilen birşeye yol.aciyormus ,ama hepimizde olduysa normaldir 🤗

Kız sus Allah'ıma içim ekşidi 🤭🤭 sen maşallah istahlisin ben hicbirsey yiyemiyorum

Ahhh 🤢 meyve mi :kusmuk:

Olur tabi koyulaşma olursa zaten gebelik olur 🥰

Canım evet git gide pik olmuş var sanki sende birşeyler ama bak dediğim gibi bunlara güven olmaz. @Ayseee1987 ninki de adet öncesi pik oluyor ama adet oluyor. HCG testine ancak inanabiliriz

Ahahah bulgur beni de durtukluyor

Arada dotunu cimcikleriz 🤭🤭

Ohhooo ben neler neler ördüm canim

Ohh ohhh hadi inşallah bu ay olsun kuzum benim 🥰
İnşallah canımm 😍
Hay maşallah 😍 hadi inşallah canım benim, ben inaniyorum olacak 😍🙃
ayy bende çok heyecanlıyım valla inşallah bu ay olacak gibi hissediyorum 😍😀

İnşallah inşallah hepimiz o güzel duyguyu yasariz🙏bende pco var ve aşılama için kullanılan gonal f otriville sanırım pcoda ohhs denilen birşeye yol.aciyormus ,ama hepimizde olduysa normaldir 🤗
Ohss tüp bebekte oluyor canım. Aşılamada olmuyor diye biliyorum

Sen de beni görmüyor musun 😂ben seni göremiyorum Procan
Ben seni bulmayı biliyorum tatlım :)))
Napıyım canım zaman geçtikçe heyecan ve korku artıyor kendimi örgü kitap falan oyalıyorum canım 🙈 regliye 11 gün kaldı😂 sonrasıda inşallah güzel ilerler 😊 sen napıyosun senin nasıl gidiyor bebişler nasıl ❤️😍
Ayy hadi inşallah 🤗🧡 8 Mart'ta kontrol var gidip bakacağız cuculer nasıllar diye
Kızlar ovulasyon neden bazen bir gün bazen iki gün pik gösterir acaba bilginiz var mı?
Yumurtanin catlamasiyla ilgili bir durum o canım. Yumurta çatlayacak olgunluğa gelmiştir ama uzun sürede catlamistir
Hayırlı geceler kizlar. Hayıt tohumu kullandınız mı hiç? Ben iki gündür içiyorum şu an adetinin 6. Günü ama içtikten sonra sağ kasigimda hafif ağrı oluyor sanki fayda mı ediyor acaba
Selam canım MelodiminEsi MelodiminEsi kullandı bu ay
Beynin amigdala bölgesi büyümeye, seni uykusuz gecelere hazırlamaya başlıyor 🤪
Aynı bölge büyüdükçe farketmeden uyuyakaliyosak o kötü işte :KK70:
:uykucu::uykucu:gidip de uyuyayım en iyisi. Çaktırmayın Simgeye blöf yapıyorum :sus::sus:
Blöfünü göremeden uyuyakalmisim 🤣🤣
🧡🧡🧡🧡🧡🧡
C Capanin Gururu Teyom Nureella Nureella kızlar belki bizim hamişlik de aynı zamana denk gelir :KK51:
Olur mu olur 🤗
Hem LaRisaCca LaRisaCca nın açacağı yeni topiğe geçeriz cümbür cemaat 🥰
C Capanin Gururu Teyom Nureella Nureella @edaecoo @ebru2812 hadi hadi biz de hamiş olalım hemen 🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ayy hayalim o zaten 🤗🧡 sizi bekliyorum hayalim sizlerle çünkü rabbim hemencik nasip etsin inşallah
Zaten biz hamile olmadan topik açarsa taciz ederiz topiğin :KK70: :KK70:
Korkumdan açmıyorum zaten 🤣🤣🤣
Topiğe etiketlemeyi unutmayın beni 👍🏻👍🏻👍🏻
Tabiki sensiz olmazzz 🤗
Amin canım bende hep öyle dua ediyordum ama içimden geçen erkek doktor kız deyince allah allah dedim hayırlısı bakalım heyacanlı seyler ama isteyen herkese nasip etsin izmirde yaşayan varsa kesinlikle doktorumu tavsiye ediyorum bilginize sunarım 👍🏻🌼💙
Nureella Nureella canım bak İzmir'de Dr
Günaydın kızlar.
İlişkinin 11.gününde
İğnenin 12.gününde saba yapılan test
Bembeyaz çıkmış olup silik çizgisi bile olmamaktadır bilginize 😔
Yapma ya 🥺 canım şuan ignenin etkisinin geçtiğini gördün pazar tekrar yapacaksın zaten varsa birşey pazar günü görürüz 🧡
Hoşbuldum çok teşekkürler 🤗

Teşekkür ederim gerçekten gaz şişlik ağrı hep var inşallah sonuç olumlu olur 🙏bende pco eşimde hızlı hareketli düşüklüğü var
İnşallah canım zaten aşılama için en uygun çiftler hareketlilik problemi olanlar
Günaydın kızlar kızlar müşteriler kapıda kuyruk oluşturmuş gibi patron ofisi açalım dedi işe gidiyorum 😭😭
Amann 😔 kolay gelsin kuzum
:KK70: :KK70:

X