Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim inşAllah
Topiğe etiketlemeyi unutmayın beni
Ah o gün gelsee bir an önce
İçinden geçen doğru bence bende de öyle olmuştu bir türlü inanmamıştım bebeğim erkek çıktı bak yavrum
Sen ondan suskunsun demek oyuncakların yok
Kuzum daha iyiyim elhamdülillah iyi geldi gerçekten ilaç. Ağlama krizlerine çok nadir giriyorum artık.
Sıra bizde Ayşem inanıyorum buna
Elhamdülillah iyiyim bitanem sizler de iyi olun
Yaaaa nasıl isterim Allahım bekletmeden nasip etsin
Amiiin çiçeğim

@shlls A archi88 bayağıdır göremedim sizleri kızlar. İyi misiniz
Selam kizlar. Guzel haberlerinizi okuyorum. Bu ara iste cok yogunum. Yoruluyorum. Aksamda ufak tefek alisverisleri yapmaya calisiyorum. Arada etiketleyin beni yoksa bildirim de gelmiyor. anlamadim niye boyle oldu. Bu arada sira size geliyor kuzucuklar. Sizdende guzel haberler alicaz insallah cok yakin zamanda.

Günaydın beybisiler ben geldim
Hoşgeldin canım
Bende bı hayırlı olsun alırım artık aşılamaya başladım bgn akşam itibari ile gonal f 50lik başlıyorum cumaya randevum var bakalım Takdir Allah'ın bana önerileriniz nelerdir canlar
Canım Yeni tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın
Şifa olsun canım afiyetle ye
Senin kristallerden bulamadım yoksa onu çalacaktım
Kız ben sana gosterirdim yerini
Kuzum bence artık bitti yarında belki olur eşimde izindeydi varya şansıma ptesi başlıyor dedim artık başlayabilirsin
Hadi inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın

İyi olmana sevindim canım. Dikkat et çok yorma kendini

LaRisaCca laricim hamilelik nasil gidiyor kusum.
Canım benim archi cim şuan için bir sorun yok inşallah sağlıkla tamamına erer sağlıkla kucağıma alabilirim bu defa. Sen ne yapıyorsun? Okudum, yoruyormussun kendini. Kendine dikkat et canım esine yükle işin büyüğünü
Az bsy mutfakta döndüm yoruldm gldm uzandm geri kalkıp tuvalet lavaboları yapcm evi toplıcm HAYrına biri yardıma glsn bide sürekli uykm var bayılıyorm durmadn
Ayy sorma ben de kalktım 2 banyo 1 WC yıkadım. Dün kaynanam bende kaldı. Akşam yemeği hazırla, sabah kahvaltı hazırla,makineyi doldur bosalt akşama mangal hazırlığı yapıyorum şimdi de bu arada da çamaşırlari da yıkıyorum. Bence bana gelin

Ohh bbgm ellerin dert görmesn bn bugn biraz yarn biraz yapcm iş bölümü markete gittm biraz yürüdm deli gibi hem kasıklarm hem belim agırdı geldm geri uzandm ben akşama türlü yapcm mnnosum ynnada yogurtlu havuc salatası canm çekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…