Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hadi bu sefer sağlıklı sıhhatli gelecek bebiş inşallah 9ay sonra kucağında kokusunu alınca vütün süreçleri unutucaksın inşallah 🥰🥰 kan sulandırması için ilaç yerine destek olarak nar suyu ya da limonlu su öneriyorlar, hafif düzeyde olduğu için ilaç vermezlerse sen belki bunlarla desteklersin ama çok sulanması da iyi değil kontrol ettirmeden kullanma tabiki, ben 1 haftadır falan yeşil çay içiyorum öyle normal bitki çayı olarak, geçen dudağım kanadı durmadı ya iki üç peçete gitti, yine aynı şekil tırnağımın kenarı kanadı o da durmadı epey bi süre, bnmki de çok mu sulandı naptı yeşilçayın da öyle bir etkisi var sanırım, hamilelikte de kullanılmıyo bildiğim kadarıyla öneri için söylemedim yeşil çayı yani

ne güzel bir haber, hadi inşallah snn de aşılaman tutar hayırlısıyla 😍😍😍😍

ay maşallah neler örmüşsün çok tatlı hepsii, snn bebiş gelince çeşit çeşit örersin minik minik 😍😍😍😍
Teşekkür ederim bebeğiiiiiiim 😍 aynen valla çeşit çeşit giymesini isterim inşallah sağlıcakla içini doldursunda 🤲❤️
Yaaaa @GulYuzlumm kismet olurda hamile kalirsam o kahverengiden isterim beeen🙈 o kadar guzel ki😢 emegine saglik canım benim cok hosuma gittiler vallahi😍
Sen hele bi hamile kal söz veriyorum aynısından örüp göndercem kargoyla adresine kuzum benim yoldaşım 😍

Teşekkür ederim bebeğiiiiiiim 😍 aynen valla çeşit çeşit giymesini isterim inşallah sağlıcakla içini doldursunda 🤲❤️

Sen hele bi hamile kal söz veriyorum aynısından örüp göndercem kargoyla adresine kuzum benim yoldaşım 😍
Bak ben bunu unutmam ama haaaa😂😂 hafizam cok kuvvetlidir😂 sonra nerden söz verdim buna deme🤪

Bak ben bunu unutmam ama haaaa😂😂 hafizam cok kuvvetlidir😂 sonra nerden söz verdim buna deme🤪
Kız olurmu öyle şeeeeyy 😍 öremezsem bile gönderirim benimkini 😂 ben bidaha örerim sonra hiç sıkıntı değil sen heleki hamile kal yeterki 😍
Valla L Limonlu Su ve senin arkandan geliyorum😂 Mart bizim ayımız olur insallah❤️🙏🏽
İnşallah canıııımmm 😍 kuzum bu arada doktoeum bana dün sıkı sıkıya tembihledi bol incir ceviz fındık yiyorsun eşinle birlikte diye bol bol yiyin eşin sperm vermeden önce bol bol yedir bide 2 güne kadar keçiboynuzu pekmezi yedir eşine sabah aç karnına akşam yatmadan önce çok faydasını görürüsünüz ❤️🤲🏻

hadi bu sefer sağlıklı sıhhatli gelecek bebiş inşallah 9ay sonra kucağında kokusunu alınca vütün süreçleri unutucaksın inşallah 🥰🥰 kan sulandırması için ilaç yerine destek olarak nar suyu ya da limonlu su öneriyorlar, hafif düzeyde olduğu için ilaç vermezlerse sen belki bunlarla desteklersin ama çok sulanması da iyi değil kontrol ettirmeden kullanma tabiki, ben 1 haftadır falan yeşil çay içiyorum öyle normal bitki çayı olarak, geçen dudağım kanadı durmadı ya iki üç peçete gitti, yine aynı şekil tırnağımın kenarı kanadı o da durmadı epey bi süre, bnmki de çok mu sulandı naptı yeşilçayın da öyle bir etkisi var sanırım, hamilelikte de kullanılmıyo bildiğim kadarıyla öneri için söylemedim yeşil çayı yani

ne güzel bir haber, hadi inşallah snn de aşılaman tutar hayırlısıyla 😍😍😍😍

ay maşallah neler örmüşsün çok tatlı hepsii, snn bebiş gelince çeşit çeşit örersin minik minik 😍😍😍😍
Amin inşallah 😍 Nar ve limonu duymuştum ama yeşil çayı bilmiyorum ama gebelikte önerilmiyor aynen 🥰 ıhlamur dışında herşey yasak diye biliyorum ama korkumdan ıhlamur bile tüketmem 🙈 Ecopirin+ iğne başlayalım içimiz daha rahat eder dedi başladık, sağlıcakla devamını da buraya yazarım inşallah 😍

Amin inşallah 😍 Nar ve limonu duymuştum ama yeşil çayı bilmiyorum ama gebelikte önerilmiyor aynen 🥰 ıhlamur dışında herşey yasak diye biliyorum ama korkumdan ıhlamur bile tüketmem 🙈 Ecopirin+ iğne başlayalım içimiz daha rahat eder dedi başladık, sağlıcakla devamını da buraya yazarım inşallah 😍
Ayyy dün banada doktorum ilaçlarımı verirken iğnenin 10.günü test yap 5 üstü çıkarsa hemen iğnene başlayacaz dedi hatta dün enox 4000lik iğneyide aldık allahım iğneyi görünce nası heyecanlandım nası heyecanlandım anlatamam 😂 iğneden korkan ben o iğneleri vurunmak için can atıyorum 😀😍 inşallah bu ay banada nasip olur kızlar 🤲🏻

Ayyy dün banada doktorum ilaçlarımı verirken iğnenin 10.günü test yap 5 üstü çıkarsa hemen iğnene başlayacaz dedi hatta dün enox 4000lik iğneyide aldık allahım iğneyi görünce nası heyecanlandım nası heyecanlandım anlatamam 😂 iğneden korkan ben o iğneleri vurunmak için can atıyorum 😀😍 inşallah bu ay banada nasip olur kızlar 🤲🏻
Aminnnn inşallah 🤲😍😍😍😍 Sana ne için verdiler canım, pıhtılaşma mı çıktı, hangi genlerde

Kız olurmu öyle şeeeeyy 😍 öremezsem bile gönderirim benimkini 😂 ben bidaha örerim sonra hiç sıkıntı değil sen heleki hamile kal yeterki 😍

Hahah suan ki tek eksiğim hamile kalmak❤️😍 canimsin💚

İnşallah canıııımmm 😍 kuzum bu arada doktoeum bana dün sıkı sıkıya tembihledi bol incir ceviz fındık yiyorsun eşinle birlikte diye bol bol yiyin eşin sperm vermeden önce bol bol yedir bide 2 güne kadar keçiboynuzu pekmezi yedir eşine sabah aç karnına akşam yatmadan önce çok faydasını görürüsünüz ❤️🤲🏻
Aaa bak bunlari yapayim bende bi h sonumuz var pzt oglen aşılama Allah'ın izniyle 🙏🏽 keciboynuzu özü mu pekmezi mi özü var sanki o olur mu ya 😬

Kızlar nasılsınız benimde yarın test günüm test yapıp pozitif görürsemmi kan vereyim yoksa sabah ilk kan mı versem doktor ona göre sonuç bekliyor benden tabi ben umutsuz vaka 🙄
Direk sonuc kanda biliyorsun, yarin verebilecek durumdaysan kan ver gitsin kafan rahat olur hemde net sonuç canim benim, umutsuz olma dur bakalim herseyin hayirlisi🙏🏽

Valla annem ıspanaklı börek yapıyor şuan. Krus derler ya bizim burda arapcayla ondan 😍

Esin bey e şöyle hemen sonucu öğrenip sana atsın 🤣🤣 bakalım durumlar neymiş

Ahh canımın içi süper haber bu 😍😍😍 hadi Rabbim rast getirsin inşallah bu defa 🥰 her zaman dualarimizdasin 🤗🧡

Müsterisi varmis asla ugrasmaz namussuz
Aksam eve gelince. :KK70:
özeller öyle yapıyor. ben de hasar testi için çabalamıştım da öğrenememiştim :KK70:
Banada demedilerr yaa
Spermler bana yaricak sizene diyemedim 🤣

Yok ,kasılmalarım filan yok.crinone jel verdi ama şu an buradaki hiçbir ecza deposu'nda maalesef ki bulamadık ayrıca lekelenmem sancım kasılmam yokken crinone kullanmak bana çok da mantıklı gelmiyor açıkçası
Ebru çok hojtur ama pahalıdır ayrıntılı için giderim de normal kontrol için gidebilir miyim bilmiyorum :işsiz: bir de pıhtılaşmadan korktuğum için hemen başka doktora gidicem, bu yüzden kan sulandırıcı verme taraftarı mı gideceğim doktoru, yoksa o kadar para verdikten sonra o da mı iğne vermeyecek o da var :sus:
zaten lutinus kullanıyorsun crione u progesteron fitil verilmeyenlere veriyorlar.. benim kanamam olduğunda estrofem ve lutinusu sabah 2 akşam 2 ye çıkarmıştı bir de prolutex iğne yapılmıştı, Jel için acele etme kanama falan yok muhtemelen bir de o jelin çoğu dışarı akıyor, tablet fitil kullanmak daha etkili bence. yürüyüş yap kan dolaşımın artsın. çok şekerli yeme hatta hiç yeme, kan şekerinin yükselmesi kanı katılaştırıyormuş. kan sulandırıcı kullanılmasa bile kan katılaşmasın diye diyete başladım ben şimdiden.

test yapmadan mı aldınız iğneyi :halay: benim de pıhtılaşmam var testte çıktı ama doktorum önemli değil diyor.. ben de o iğneleri kullanmaya can atanlardanım ama ortada henüz bebek yok..

Canlar doktor kontrolünden çıktım. Geçen ay 13 mm de kalmıştı biliyorsunuz aşılama olmamıştı. Simdi 18 mm olmuş cok iyi dedi, yarin gece igneyi vurucam pzt oglen de ilk kez aşılama olacak nasipse🍀💚 Dualariniza talibim 🙏
ayy hadii inşallah cnm bnm bu sfer mucizen sana gelir :KK200:

Ben havuz yaptırdım ilkinde 1 tane 5.güne gitti sonraki tedavide 4 tane gitti belli olmuyor aslında bir ay önceki aydan daha fazla follikül görünebiliyor..hep söylenen önemli olan sayı değil embriyonun kalitesi ..Volkan bey soğuk biraz ama tedaviyle ilgili kısa öz açıklamaları oluyor..Acıbademİn Adana da en iyi laboratuvara ve embriyoloğa sahip olduğunu düşünüyorum.Adana da yaptıracaksınız ya Bülent Haydardedeoğlu ya da Volkan beyle Acıbadem de yaptırın diye öneride bulunabilirim.. İnşallah pozitif sonuç alırsınız 😉
Bülent hoca zaten doktorum, geçen yıl ilk tüp bebeğimde ikisi de tuttu ama kalpleri durdu o yüzden tekrar başlamadan her şeyden emin olmaya çalışıyorum.. acıbademden vazgeçmek istemediğim için Volkan beyi de düşündüm.. kısa konuşuyorsa anlaşamayız sanırım, Bülent hocayla 1 saat tartışıp yine anlaşamıyorum :KK70:

X